Re: P Vybojky D1S D2S D3S D2R

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Odpovědět
Uživatelský avatar
FR_TFSI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: P Vybojky D1S D2S D3S D2R Philips Osram

Příspěvek od FR_TFSI »

jo urcite se podelim o zkusenosti, az to dorazi ;)

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: P Vybojky D1S D2S D3S D2R Philips Osram

Příspěvek od ppfox »

FR_TFSI : že já se do tý diskuse pouštěl... :roll:

nicméně nedá mi to i když by mi to mohlo být buřt :?

nejprve jsi napsal toto :
FR_TFSI píše:ja jen pro ty, kteri chteji kupovat vybojky za 500, dost mozna kupujete vybojky za 1-5 USD, na kterych vas nedko tady "reze" a co hur, klidne vam to muze treba podpalit auto. Fejkama je prorostla naprosta vetsina for, aukra, alegra, ebaye a ani nektere zavedenejsi eshopy v cr nejsou vyjimkou, viz priklad nize. Takze dobre zvazte, zda se vyplati do auta za pul mice davat potencionalni podpalovac.
A dokonce je bali i do originalne vypadajicich krabicek koncernu. Rychla kontrola u philipsu je poodloupnout etiketu, pokud je to ten nejhorsi padelek,je to jen obych papir, bez zabezp. prvku.
1) kdyby jsi nikoho poškodit nechtěl, nevím proč by jsi někomu do inzerátu (v sekci Bazar) psal s odpuštěním takové sračky cituji "pro ty, kteri chteji kupovat vybojky za 500, dost mozna kupujete vybojky za 1-5 USD, na kterych vas nedko tady "reze"" - tím není pochyb, že myslíš zadavatele tématu. Pokud jsi to chtěl pustit jako obecnou informaci (o které se stejně obecně ví), tak jsi si měl založit vlastní téma např. "pozor na neoriginální výbojky"
2) popisuješ v tomto i dalších vstupech rozdíly mezi origo výbojkou a fakem, když mi to nedá (i pro mé uklidnění) a projdu všechny známé indicie a porovnám s výbojkou od kasilka a napíšu, že to fake není - kontruješ najednou tímto :
FR_TFSI píše:ja nikomu podelavat ksetf nechci. Jen upozornit obecne, jaka je vy vybojkach dzungle a ze je nerealne dostat "legalni" cestou originalni vybojku za 500-600 Kc. Takze male ale i nektere velke zavedene eshopy, ktere to oficialne prodavaji za cenu kolem 750 Kc, nabizeji bez pardonu cinska smecka. Stejne tomu je ve vetsine for a inzertnich portalech typu aukro atd.

S cislem nad qr kodem jsem to napsal nepresne. Cele vyrobni cislo je v "zakodovano" QR kodu a u zdarilejsich falzifikatu (nekdy dokazi napodobit i ten protisk VOID) nesedelo s oznacenim na etikete. Vzhledem k tomu, ze ani lide z philipsu nedokazi urcit na 100% nic z fotek, tak tyhle verejne zname znaky jsou jen zarukou odfiltrovani te nejhorsi kategorie smecek = ne zaruka, ze se jedna 100% o original...
Tomu už nerozumím vůbec - nejdřív házíš odkazy na poznání fake a pak napíšeš, že to nepoznají ani ve Philipsu - znáš výraz, že si někdo protiřečí?

Končím diskusi a myslím si o tom své

Čus
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
FR_TFSI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: P Vybojky D1S D2S D3S D2R Philips Osram

Příspěvek od FR_TFSI »

mozna by ti prospelo si to jeste jedno procist, ale abys nemusel namahat mozkovnu, ulehcim ti to:
ano, skutecne ani lide primo z philipsu, resici problematiku padelku, nepoznaji vse pouze z fotek, protoze potrebuji prekontrolovat i jine znaky, ktere nejsou verejne zname a ani je nehodlaji zverejnovat - domysli si proc ;) Veci z odkazu jsou jen verejne zname informace, kterych uz se v zahranici dopatrali.

(Pro tvoje info, nejen u vybojek existuje nekolik kategorii padelku. Nektere jsou odhalitelne spolehlive uz jen pohledem nebo z fotek, zatimco top padelky musi nekdy poslat na expertizu do interni laboratore, aby mohli napr. celnikum dat oficialni info, zda zachycene zbozi je poruseni ochran. znamky, dan. unik, atd.
)

Prvni prispevek byl napsan zbytecne konfrontacne, nemam problem to uznat, ale porad s umyslem upozornit, ze mozna bezneho "navstevnika" fora nenapadne, na co si dat pozor. Na druhou stranu s malou mnozinou informaci, kterou jsem chtel predat, ma sanci nenaletet na ty nejhorsi padelky. At si to kazdy prebere sam. Naprosta vetsina inzeratu podobneho typu prodava fejky a spoleha na neznalost a duverivost lidi. Zacatecnici, kteri takjle rezou lidi, to koupi nekde na alegru a se ziskem stovky dvou to prodavaji po ceskejch forech, otrlejsi nakoupi po 100ks primo v cine za smesne castky kolem 1 USD za kus.


Kasilek mi svuj zdroj vysvetlil, fejk to podle vseho neni. Akorat on bude jedna vyjimka, potvrzujici pravidlo ;)

BTW, aby bylo jasno, ja mel prvotni zkousenosti s cinskym padelkem primo i od nejmenovaneho zavedeneho eshopu, pro srandu a frustraci z tehle smecek jsme jich pak nasledne jeste par namatkou objednavali i jinde na netu a nechali to pres znamosti u celniku prekontrolovat (ty nemaji problem ziskat neoficialni posouzeni od philipsu do druheho dne). Nechci tu kazit lidem iluze, ale na prelomu 2011/2012 se zacal ceskej trh eshopu s autodilama hodne rychle zaplavovat ve velky mire padelkama a nejsou to zdaleka jen vybojky, ktery v nejhorsim pripade "jen" neco zapali, ale treba desticky a jinej material s dopadem na aktivni bezpecnost. Ale tomu tady placanim stejne nepomuzeme ....
Naposledy upravil(a) FR_TFSI dne 09.05.2013 00:18, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
kasilek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 331
Registrován: 25.09.2007 12:04
Bydliště: Jihlavwa

Re: P Vybojky D1S D2S D3S D2R Philips Osram

Příspěvek od kasilek »

KONEC DISKUZE

Uživatelský avatar
kasilek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 331
Registrován: 25.09.2007 12:04
Bydliště: Jihlavwa

Re: P Vybojky D1S D2S D3S D2R Philips Osram

Příspěvek od kasilek »

D1S Osram foto pro stouraly :D
Přílohy
P5070072.JPG
P5070077.JPG

Uživatelský avatar
kasilek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 331
Registrován: 25.09.2007 12:04
Bydliště: Jihlavwa

Re: P Vybojky D1S D2S D3S D2R Philips Osram

Příspěvek od kasilek »

Tak psalo mi par lidi na reakci uzivatele FR_TFSI. Po obdrzeni zasilky psal ze je vse Ok a dokonce doporucil výbojky ode mne i jinému uzivateli který je tez odemne obdrzel na slovac a tez spokojen. Tak jsem mu psal aby se vyjadril zde na verejnosti ale asi nemá cas je to uz tyden a zadna reakce.

Uživatelský avatar
FR_TFSI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: P Vybojky D1S D2S D3S D2R Philips Osram

Příspěvek od FR_TFSI »

Potvrzuju.

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: P Vybojky D1S D2S D3S D2R Philips Osram

Příspěvek od lukasko144 »

kasilek píše:Tak psalo mi par lidi na reakci uzivatele FR_TFSI. Po obdrzeni zasilky psal ze je vse Ok a dokonce doporucil výbojky ode mne i jinému uzivateli který je tez odemne obdrzel na slovac a tez spokojen. Tak jsem mu psal aby se vyjadril zde na verejnosti ale asi nemá cas je to uz tyden a zadna reakce.
Takisto spokojnost ..
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: P Vybojky D1S D2S D3S D2R Philips Osram

Příspěvek od ricom »

hm tak to jsem asi dement pěknej když kupuji tohle Philips Xenstart D1S 4700K za nějakých 1700 Kč s daní/kus :thanks:

no zase ale se zárukou, od spolehlivého zdroje a vzhledem k tomu jakej je přístup při výměně..

hoši hoši, někteří jedinci co musí mít za každou cenu to nejlevnější mě fakt dostávají... vzpomeňte dobu kdy xenony začínaly a ceny výbojek byly úplně ale úplně někde jinde..
pravda nebylo tolik falz.. a Hidky sady jsme kupovali za 6litrů a samotné výbojky HID stávali 1500..

Uživatelský avatar
kasilek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 331
Registrován: 25.09.2007 12:04
Bydliště: Jihlavwa

Re: P Vybojky D1S D2S D3S D2R Philips Osram

Příspěvek od kasilek »

ricom píše:hm tak to jsem asi dement pěknej když kupuji tohle Philips Xenstart D1S 4700K za nějakých 1700 Kč s daní/kus :thanks:

no zase ale se zárukou, od spolehlivého zdroje a vzhledem k tomu jakej je přístup při výměně..

hoši hoši, někteří jedinci co musí mít za každou cenu to nejlevnější mě fakt dostávají... vzpomeňte dobu kdy xenony začínaly a ceny výbojek byly úplně ale úplně někde jinde..
pravda nebylo tolik falz.. a Hidky sady jsme kupovali za 6litrů a samotné výbojky HID stávali 1500..
Tak aspon uz vis kde koupit priste :D

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: P Vybojky D1S D2S D3S D2R Philips Osram

Příspěvek od ricom »

kasilek píše:
ricom píše:hm tak to jsem asi dement pěknej když kupuji tohle Philips Xenstart D1S 4700K za nějakých 1700 Kč s daní/kus :thanks:

no zase ale se zárukou, od spolehlivého zdroje a vzhledem k tomu jakej je přístup při výměně..

hoši hoši, někteří jedinci co musí mít za každou cenu to nejlevnější mě fakt dostávají... vzpomeňte dobu kdy xenony začínaly a ceny výbojek byly úplně ale úplně někde jinde..
pravda nebylo tolik falz.. a Hidky sady jsme kupovali za 6litrů a samotné výbojky HID stávali 1500..
Tak aspon uz vis kde koupit priste :D
snad to nějakej ten pátek tam vydrží.. ale díky už vím.. :good: :drinks:

Teebee
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 25.04.2012 18:58

Re: P Vybojky D1S D2S D3S D2R Philips Osram

Příspěvek od Teebee »

tak pani aby ste boli v obrate:
http://www.twincar.sk/oscom/index.php?S ... &default=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Original skoda/vw diely cisto nove ,mam ich naprosto spokojnost co tu pisete ceny za kus su abnormalne

Uživatelský avatar
kasilek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 331
Registrován: 25.09.2007 12:04
Bydliště: Jihlavwa

Re: P Vybojky D1S D2S D3S D2R Philips Osram

Příspěvek od kasilek »

To by me zajímalo co je to za výrobce XENONII . :D

Teebee
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 25.04.2012 18:58

Re: P Vybojky D1S D2S D3S D2R Philips Osram

Příspěvek od Teebee »

je to philips xenarc
original diel

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: P Vybojky D1S D2S D3S D2R Philips Osram

Příspěvek od ricom »

Teebee píše:je to philips xenarc
original diel
no v autorizáku by to přinejmenším mělo jít alespoň snáže vyreklamovat :D

jinak nespoléhej na to že když koupíš něco v autorizáku je to vždy originál.. vlastní zkušenost :baseball:

Odpovědět

Zpět na „Bazar (pouze 3C/CC)“