HID kit problem

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Fandapanek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 11.02.2010 11:22
Bydliště: Olomouc

Re: HID kit problem

Příspěvek od Fandapanek »

Ahoj lidi....věčně okecávaný téma, ale i já mám problém...po tom co jsem dal do auta HID sadu, tak po nějaká době nechám auto chvilku stát a už nenastratuju...je možný, že mi ta sada bere proud z baterky i když auto stojí a vždy mi ji tak vycucá?

Divný ale je, že jak kdyby mi to bralo neskutečnej odběr celkově, pač se mi potom nepodařilo nastartovat auto ani přes jiný přes kabely, až po tom co jsem úplně obě světla odpojil...Potom jsem už zase celej den startoval několikrát úplně bez problémů, ale ráno opět to stejný, startér se jen převalí a nic...

Díky moc za každou radou, kde by mohl být zakopanej pes.....jinak ballasty černý slim Vertex

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: HID kit problem

Příspěvek od marfy8 »

Chce to změřit proud při vypnutém motoru (s HID / bez HID) a hned budeš vědět ;)

Uživatelský avatar
Fandapanek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 11.02.2010 11:22
Bydliště: Olomouc

Re: HID kit problem

Příspěvek od Fandapanek »

ok zkusíme a hned budeme chytřejší....kdyžtak neodbíhej daleko, kdyby byl problém jinde :D

Uživatelský avatar
Fandapanek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 11.02.2010 11:22
Bydliště: Olomouc

Re: HID kit problem

Příspěvek od Fandapanek »

Tak jsem to měřil asi hodinu po vypnutí motoru a při zamčeným autu a první se hodnota zastaví na 0,13 a po pár vteřinách spadne na 0,04 A, takže si myslím, že to by mělo být v normě a nic mi proud nebere ne???

Ještě zkusím zajet k někomu, kdo mi proměří baterku pač takhle to vypadá, že je v háji ona??? i když takhle docela nečekaně...

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: HID kit problem

Příspěvek od marfy8 »

Odběr vypadá v pohodě. Takže baterka...
No baterky právě odpadnou "nečekaně" nikdy to není pozvolna ;)

Uživatelský avatar
Gumoku
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 236
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: HID kit problem

Příspěvek od Gumoku »

Gumoku píše:Mám problém z HID zase, jiný, zapnu světla a zhasnou mi čísla na budíkách u passata B5, baterku mám hodně starou, 4 roky to problém nedělalo, teď po každém startu, i když nechám chvíli nastartováno a až pak světla rožnu. Myslím si, že u mě to bude odcházením baterie do věčných lovišť.
Můj problém vyřešen, HID sada zblbla vždy elektroniku budíků, vyřešeno relátkem, které je napojeno přímo na baterii.
VW forever ;-)

Munez
Profík
Profík
Příspěvky: 1046
Registrován: 17.05.2009 18:53

Re: HID kit problem

Příspěvek od Munez »

pridam taky svoji zkusenost.koupil jsem si HID sadu a na passatu mi to pri rozsviceni zapinalo sterace,ale u golfu kde taky stale jsou me to nedela zadny problem a na tom passatu v zime odesla baterka,takze bych se asi priklonil k te baterce.
Seat Alhambra 2.0 TDi BRT rok 2006

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: HID kit problem

Příspěvek od marfy8 »

A teď mi řekni jakým způsobem zapne slabá baterka stěrače? Žeby VW udělal indikaci slabé baterie pomocí stěračů?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“