Návod v .pdf

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Zubatyj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 09.04.2013 23:42

Návod v .pdf

Příspěvek od Zubatyj »

Nemáte náhodou někdo návod v PDF? Abych si zkrátil čekání a měl všechno pod palcem hnedka od začátku :-)

Uživatelský avatar
Bofors
Pilot
Pilot
Příspěvky: 707
Registrován: 24.12.2012 23:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Návod v pdf.

Příspěvek od Bofors »

taky bych si přečetl :blush:
VW Golf VII 1,4 TSI

komar_
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 29.03.2013 15:08

Re: Návod v pdf.

Příspěvek od komar_ »

To bude asi problém, také jsem ze zvědavosti sháněl a nějaký člověk se ptal i na oficiální podpoře VW - nic takového ofiko neexistuje.

Tzn. jediná možnost je nějaka oscanovaná verze atd., na což se ale vztahuje copyright, takže nikde se nic takového dlouho neohřeje... :?
Passat B8, TSI 2.0 162kW
exGolf VII, TSI 1.2 77kW

Zubatyj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 09.04.2013 23:42

Re: Návod v pdf.

Příspěvek od Zubatyj »

A neudelali by jste si někdo pro me trochu praci a neposlali mi ho třeba na mail? Uz me to cekani leze na mozek :twisted: a byl bych opravdu vdecny :)

Uživatelský avatar
Savione
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 27.04.2013 09:45
Bydliště: Bratislava

Re: Návod v pdf.

Příspěvek od Savione »

Kým som čakal na Golfa, tak som tiež zháňal návod. Bez úspechu. A neviem, či sa nájde nejaký dobrovoľník, komu sa chce scanovať cez 400 strán.
GOLF VII 1.4 TSI 103kw Highline Blue Sky

Zubatyj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 09.04.2013 23:42

Re: Návod v pdf.

Příspěvek od Zubatyj »

Savione píše:Kým som čakal na Golfa, tak som tiež zháňal návod. Bez úspechu. A neviem, či sa nájde nejaký dobrovoľník, komu sa chce scanovať cez 400 strán.
No alespoň to zkouším :) Nechceš je naskenovat? :D

Dardemon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 11.05.2010 09:53

Re: Návod v pdf.

Příspěvek od Dardemon »

Hele ono v tom navodu neni moc o co stat bez auta :)
VW Golf VII 1.4TSI DSG Highline

Zubatyj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 09.04.2013 23:42

Re: Návod v pdf.

Příspěvek od Zubatyj »

Ale když čekáš tři měsíce(plus další 4 od okamžiku, kdy sis řekl, že je reálné si ho koupit), některé testy už čteš potřetí a fotky jsi viděl snad milionkrát, tak už ti vrtají hlavou pořád dokola jen dvě věci. První je, zda jsi vybral dobrou barvu a kola, což mě bude asi žrát i po tom, co bude auto doma a druhou je možnost přečíst si nějaký materiál, který jsi ještě nečetl a tím je jen návod... :? a on není k sehnání...

Dardemon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 11.05.2010 09:53

Re: Návod v pdf.

Příspěvek od Dardemon »

Zubatyj píše:Ale když čekáš tři měsíce(plus další 4 od okamžiku, kdy sis řekl, že je reálné si ho koupit), některé testy už čteš potřetí a fotky jsi viděl snad milionkrát, tak už ti vrtají hlavou pořád dokola jen dvě věci. První je, zda jsi vybral dobrou barvu a kola, což mě bude asi žrát i po tom, co bude auto doma a druhou je možnost přečíst si nějaký materiál, který jsi ještě nečetl a tím je jen návod... :? a on není k sehnání...
Doporucuju youtube ... alespon ja kdyz jsem auto vybiral, tak jsem tam nasel vse co jsem potreboval od nekoho rozebrany.

Napriklad todle mi reklo proc nekupovat nic krome highline a DSG:
https://www.youtube.com/watch?v=P5AyD6Y7HXI" onclick="window.open(this.href);return false;

A todle proc mit barevnej maxidot:
https://www.youtube.com/watch?v=dNJMP0WnfGQ" onclick="window.open(this.href);return false;

Kazdopadne ten navod bohuzel nikde neni a asi jen tak nebude :(
Taky by se mi v PDF hodil, protoze ho radeji vozim v aute.
VW Golf VII 1.4TSI DSG Highline

Zubatyj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 09.04.2013 23:42

Re: Návod v pdf.

Příspěvek od Zubatyj »

Dardemon píše:
Zubatyj píše:Ale když čekáš tři měsíce(plus další 4 od okamžiku, kdy sis řekl, že je reálné si ho koupit), některé testy už čteš potřetí a fotky jsi viděl snad milionkrát, tak už ti vrtají hlavou pořád dokola jen dvě věci. První je, zda jsi vybral dobrou barvu a kola, což mě bude asi žrát i po tom, co bude auto doma a druhou je možnost přečíst si nějaký materiál, který jsi ještě nečetl a tím je jen návod... :? a on není k sehnání...
Doporucuju youtube ... alespon ja kdyz jsem auto vybiral, tak jsem tam nasel vse co jsem potreboval od nekoho rozebrany.

Napriklad todle mi reklo proc nekupovat nic krome highline a DSG:
https://www.youtube.com/watch?v=P5AyD6Y7HXI" onclick="window.open(this.href);return false;

A todle proc mit barevnej maxidot:
https://www.youtube.com/watch?v=dNJMP0WnfGQ" onclick="window.open(this.href);return false;

Kazdopadne ten navod bohuzel nikde neni a asi jen tak nebude :(
Taky by se mi v PDF hodil, protoze ho radeji vozim v aute.
Díky za tip, ale zapomněl jsem dodat, že na youtube už nemám o Golfu 7 téměř co shlédnout :)
Robert Basic je pro mě "Starý známý", ale to první video jsem ještě neviděl, takže alespoň něco.

Jinak highline i barevný maxík jsem zvolil, DSG spíš pro radost z manuálního řazení nikoli, jsem prostě tím, koho řazení baví a nenajezdím za rok 100 000km, takže nebyl důvod. Jinak nepochybuju o tom, že je to dobrá koupě :-)

komar_
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 29.03.2013 15:08

Re: Návod v pdf.

Příspěvek od komar_ »

Hmm barevný maxík... ten mi chybí už teď a to na auto ještě čekám, asi první věc co budu dodělávat :oops:
Passat B8, TSI 2.0 162kW
exGolf VII, TSI 1.2 77kW

Uživatelský avatar
photoart
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 216
Registrován: 17.02.2013 19:03

Re: Návod v pdf.

Příspěvek od photoart »

no, nato som zvedavy, ako to dorobis :wink:
G7 1.4 TSI highline DSG ,black magic
ex. G5 1,6 slovakia sport ver.
G2 1,8 GT

Zubatyj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 09.04.2013 23:42

Re: Návod v pdf.

Příspěvek od Zubatyj »

Taky se přidávám, natočíš nám to na video? :D

komar_
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 29.03.2013 15:08

Re: Návod v pdf.

Příspěvek od komar_ »

Ok, abych zpřesnil formulaci - ne "dodělám" ale "nechám si dodělat" :wink: Třeba si to tornado1 přidá do repertoáru, co jsem tak četl na fóru, je to celkem kouzelník :wink: Vzhledem k minimálnímu příplatku by to mohla být triviální záležitost (hádám výměna displeje 1:1 a update/změna parametru na řídící jednotce...přece jenom to ukazuje to samé, jen jinak)... Ještě se ale popídím při přebírání, jestli to nejde ofiko resp. jak je to se zárukou po takové úpravě :wink:

A nebo mi už čekání leze na mozek a nakonec budu tak nadšený z nového auta, že mi to vůbec chybět nebude :D Ostatně o čem jiném je tohle již kompletně offtopic vlákno, než o vylévání srdíčka nás nedočkavců :D :D
Passat B8, TSI 2.0 162kW
exGolf VII, TSI 1.2 77kW

Uživatelský avatar
Bofors
Pilot
Pilot
Příspěvky: 707
Registrován: 24.12.2012 23:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Návod v pdf.

Příspěvek od Bofors »

to chce klid, je to jen auto a osobně mi je celkem buřt jestli je maxík takový nebo makový. důležité jsou zobrazené informace :smoke: osobně jsem úchyl na teplotu oleje :good:
VW Golf VII 1,4 TSI

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“