3D carbon-Interiér

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
VWmartinoof
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 06.01.2008 12:44
Bydliště: Střední Čechy

3D carbon-Interiér

Příspěvek od VWmartinoof »

Malinký nápad jak si vylepšit vzhled vozidla uvnitř automobilu a skrácení dlouhých chvil.
Jeden víkend bylo ošklivé počasí a pršelo,nudil sem se a tak mě napadlo koupit si kousek folie a skusit si něco polepit a posuďte sami jestly se mi to povedlo nebo néé :)
Skouším si to na miličkostech a postupně přecházím na velké věci... pak se chystám na střechu a přední kapotu svého vozidla :))
Přílohy
15062013611.jpg
15062013612.jpg
15062013613.jpg
15062013614.jpg
15062013615.jpg

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: 3D carbon-Interiér

Příspěvek od Storm »

No máš tam na různých místech bubliny, ovladač oken u řidiče je lepených hodně na prasáka, vyříznutí kolem těch piktogramů u výdechů je taky zajímavý a přelepení celého středového panelu nekomentuju. Předpokládám, že jsi to dělal všechno bez demontáže těch dílů, protože plno hran odstává nebo jsou špatně zaříznuté. Prostě moc povedený to není. Nech si od někoho poradit, kdo už to dělal nebo pokud to chceš za každou cenu měnit, tak ještě se to dá nalakovat.
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Uživatelský avatar
VWmartinoof
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 06.01.2008 12:44
Bydliště: Střední Čechy

Re: 3D carbon-Interiér

Příspěvek od VWmartinoof »

Děkuji za názor... chybama se člověk učí... a na to že to bylo první lepení tak mě se to osobně líbí... Jinak nevidím důvod rozdělávat celý středový panel když je tam sposta věcí a zabralo by to minimálně víc než normálně.. A co vím tak tam kde dělají autoplepy carbonem tak tam taky plno dílů nerozebírají.. Nalepí a oříznou a naučtují si cenu jako by to vyndaly.. Takže si myslím že postupem času až si to vychytám tak to bude v pohodě.. V dnešní době umí poradit každý ale jde o cvik.. Mám člověka co stímhle pracuje a sám mi přiznal že jde o cvik a když se do toho dostaneš tak pak už to ani rozebírat nepotřebuje... Stačí mít správné nářadí a trpělivost,přidat fantazii a jde se na to... Co se tíče mě,nemám nic proti tomu kladu co sem tu vyčetl,jak říkám sou to začátky a nečekal sem že někdo bude detailista a bude to skoumat lupou a podobně.. Ale malinko bych chtěl vidět Tvoje první lepení bez něčí pomoci a rad druhých... Jak se říká :D Po boji je každý generálem..

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: 3D carbon-Interiér

Příspěvek od vtuni »

pokud je s tím majitel spokojený ..tak je to jeho věc..
jako udělat mi to takhle firma, které za to zaplatím tak se asi zhroutím, ale jestli to dělal sám a napoprvé tak myslím že to celkem ujde..
a hlavně až se mu to přestane líbit, tak to strhne a udělá znova a líp.

člověk má kolikrát větší radost z něčeho co si udělá sám, i když ne tak dokonale, než když vyplázne bankovky.. a přijde mu to hotový..
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: 3D carbon-Interiér

Příspěvek od Goauld »

Není to tak špatny, jediny co to kazí je to ovládání z pračky :ven: :-D
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: 3D carbon-Interiér

Příspěvek od Storm »

VWmartinoof píše:Děkuji za názor... chybama se člověk učí... a na to že to bylo první lepení tak mě se to osobně líbí... Jinak nevidím důvod rozdělávat celý středový panel když je tam sposta věcí a zabralo by to minimálně víc než normálně.. A co vím tak tam kde dělají autoplepy carbonem tak tam taky plno dílů nerozebírají.. Nalepí a oříznou a naučtují si cenu jako by to vyndaly.. Takže si myslím že postupem času až si to vychytám tak to bude v pohodě.. V dnešní době umí poradit každý ale jde o cvik.. Mám člověka co stímhle pracuje a sám mi přiznal že jde o cvik a když se do toho dostaneš tak pak už to ani rozebírat nepotřebuje... Stačí mít správné nářadí a trpělivost,přidat fantazii a jde se na to... Co se tíče mě,nemám nic proti tomu kladu co sem tu vyčetl,jak říkám sou to začátky a nečekal sem že někdo bude detailista a bude to skoumat lupou a podobně.. Ale malinko bych chtěl vidět Tvoje první lepení bez něčí pomoci a rad druhých... Jak se říká :D Po boji je každý generálem..
Pokud už to někomu jde a dělá to denodenně, tak nemá potřebu některé díly rozebírat a je to schopen dobře lepit až do kraje. Ale pro někoho, kdo s tím začíná, je lepší mít ten díly v ruce a trochu si s tím vyhrát. Rozebrání některých věcí nezabere moc času. Třeba vytáhnout držák na nápoje a ten kastlík pod ním je otázka 10 vteřin. Když sem dáš fotky, kde je vidět každý detail, tak ti je bude zkoumat každý podrobněji a to i menší detailisti, než jsem já. Já se přiznám, že zkušenost s lepením těchto fólií nemám, protože raději jsem vždy vše lakoval, a asi by můj první pokus dopadl podobně. Na druhou stranu bych neměl odvahu dát sem fotky výsledku :lol:
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: 3D carbon-Interiér

Příspěvek od marfy8 »

No takhle jsem dopadl já s polepem :D Ještě ale uvažuju jak tam dostat ten symbol nápojáku :) ... Buď zkusit vytisknout ale to pochybuju nebo sehnat firmu co by mi udělala lepku... Ovladače z pračky :D snad přebije 2DIN rádio co plánuju. V noci to vypadá ještě líp když na to valí W8 lampička. Na fotce to nejde vidět ale ta folie není hladká ale má v sobě rýhy, takže to vypadá dobře :)

Pak dám ještě pedály a nášlap AL a snad to bude trošku k světu :) . A když se mi to přestane líbit, strhnu to a láknu.
Přílohy
2013-06-16-14.06.jpg

Uživatelský avatar
spek3d
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 433
Registrován: 28.03.2012 18:24
Bydliště: mlada boleslav,loukovec,sukorady
Kontaktovat uživatele:

Re: 3D carbon-Interiér

Příspěvek od spek3d »

ta ja se pridam karbonovou mam jen kapotu do bile barvy zbytek auta seda metal.do interieru ma karbon zakaz bo to ma kazdej druhej takze jelikoz a protoc mame v praci flokovnu tak sem si vnitrek nechal poflokovat je to takovy neutralni a prijde mi ze to i ladi s cernou palubkou,a hlavne kdyz se nejakej kus pos.re tak ho necham preflokovat

Odesláno z mého HUAWEI U8815 pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: 3D carbon-Interiér

Příspěvek od Storm »

marfy8 píše:No takhle jsem dopadl já s polepem :D Ještě ale uvažuju jak tam dostat ten symbol nápojáku :) ... Buď zkusit vytisknout ale to pochybuju nebo sehnat firmu co by mi udělala lepku... Ovladače z pračky :D snad přebije 2DIN rádio co plánuju. V noci to vypadá ještě líp když na to valí W8 lampička. Na fotce to nejde vidět ale ta folie není hladká ale má v sobě rýhy, takže to vypadá dobře :)

Pak dám ještě pedály a nášlap AL a snad to bude trošku k světu :) . A když se mi to přestane líbit, strhnu to a láknu.
Ten věnec toho volantu je origo? Jen mi to přijde nějaký tlustý.
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: 3D carbon-Interiér

Příspěvek od marfy8 »

origo no ... možná klame foto ;)

Uživatelský avatar
VWmartinoof
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 06.01.2008 12:44
Bydliště: Střední Čechy

Re: 3D carbon-Interiér

Příspěvek od VWmartinoof »

Goauld píše:Není to tak špatny, jediny co to kazí je to ovládání z pračky :ven: :-D

Není ovládač z pračky :D ovladač je na něco jiného ....

Uživatelský avatar
VWmartinoof
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 06.01.2008 12:44
Bydliště: Střední Čechy

Re: 3D carbon-Interiér

Příspěvek od VWmartinoof »

To Storm:
Jak sem psal byl to můj první pokus... a pokd to budu dělat denodeně tak to pak bude mnohem lepší.. Ale ty začátky sou vždy nejhorší.. Jak říkám po boji je každý generál :D A co se tíče toho tvého názoru tak už vidím jak za 10vteřin dokážeš tohle rozebrat.. Myslím si že to trošku přeháníš.. :D Přiznám že sem tam dal jednu fotku kde bylo vydět že to není oříznuté... budiš stane se.. Ale mě to nevadí.. dneska sem si to v klidu dodělal a názor druhých beru a připomínky taktéž .. Ale na druhou stranu si z toho hlavu nelámu...v dnešní době je to nejednuduší si to nechat udělat firmou a pak se všude chlubit joo to sem si dělal sáám... :D Viz dnešní tuningáři... noo možná tuzingářii... některým se člověk musí smáát co sou schopný na auto dát.. :D Ale o to že sem si to dělal sám tak si toho víc vážím... Ať si zkoumají lidi co chtějí mě to nevadí.. Jak říkám každý nějak začínal a začíná. Já když sem stříkal svoje první auto tak to bylo v garáží a vpyadalo to hrozně ale postupně sem to jak se říká dostal do ruky a teď? Paráda.. nestěžuju si.. Každýmu se líbí něco jiného..neříkám že lak v interiéru je špatný ale je to to nejednudušší co existuje :D A docela bych někdy rád viděl nějakou tvojí práci třeba z lakování... Nebo cokoliv co si dělal poprvéé ...

Uživatelský avatar
VWmartinoof
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 06.01.2008 12:44
Bydliště: Střední Čechy

Re: 3D carbon-Interiér

Příspěvek od VWmartinoof »

To Marfy8:
Myslím si že to nevypadá špatně... :) řekl bych celkem povedená práce :) Jinak ten symbol by ti mohly normálně udělat v prodejně kde polepují auta.. jen řekneš velikost a barvu a oni ti to přes program udělají.. Kddyž se polepují auta třeba pro hasiče tak jim tam lepí taky všelijaké symboly které si poručí i když to něco stojí..Ale myslím si že stímhle by problem být neměl.. Zkus se někde zeptat a uvidíš... :) Jinak to není ovládač od pračky.. to je ovládač na něco úplně jiného :wink: Jinak co se tíče rádia tak já myslím že 2 DIN je celkem zbytečnost.. akorád je tu větší pravděpodobnost že ti to nějaký pako vykrade a to pak člověka zamrzí.. Vím očem mluvím.. Taky plánuji nové rádio ale koupím si něco obyčejného na USB a CD abych nemusel mít ten rance CD v autě a tím to vadne..

Uživatelský avatar
VWmartinoof
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 06.01.2008 12:44
Bydliště: Střední Čechy

Re: 3D carbon-Interiér

Příspěvek od VWmartinoof »

To Vtuni:
Chápu... věc názoru.. jak říkám první pokus.. příště už se budu snažit víc.. :) Mám z toho daleko větší radost,lepší než zato zaplatit pár tisíc a nechat to někde aby mi to někdo udělal... Auto používám denodeně takže vést to někam do Prahy a pak zase zpět tak by to vyšlo o to víc.. Takhle mě to stálo jen pár hodin a trošku trpělivosti,zkusil sem si to a už vím kde se příště mám polepšit ... Platit za takové věci které si člověk může defakto udělat sáám je podle mě zbytečnost... v dnešní době si plno lidí radši udělá co může doma než aby za to vyhazovaly peníze.. Své práce si člověk váží víc než když to udělá někdo jiný...

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: 3D carbon-Interiér

Příspěvek od Storm »

S těma 10 sekundama jsem to myslel vážně. Ten kastlík stačí trochu větší silou vytáhnout a nápoják drží na dvou bočních packách. Máš pravdu v tom, že větší radost má člověk z toho, co si udělá sám. Tu kritiku ber s rezervou. Já to vzal spíše jak vtuni, udělat mně něco v takové kvalitě firma, které za to zaplatím, tak to dělají znova nebo spíše někdo jiný. Mně třeba v lakování radil kamarád, co už s tím nějaké zkušenosti má, takže můj první pokus nedopadl nějak špatně, ale zase žádný zázrak to taky nebyl. Jedno foto jsem našel, ale stejně na tom není nic moc vidět. Celý středová kaplička byla samozřejmě venku, v autě jsem to nelakoval. :) Postupy na demontáž a montáž všeho možného tady určitě najdeš.
Přílohy
P1020812.JPG
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“