1.8T trošku papá olej

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
freebee
Závodník
Závodník
Příspěvky: 518
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno-Tišnov-Železné
Kontaktovat uživatele:

1.8T trošku papá olej

Příspěvek od freebee »

Zdravim , vite nekdo na co se zamerit ? motor jede v pohode turbo tah ma taky ok , cesta praha brno porad 130-140 km/h , jen jsem prijel do bitese , z kopce dolu ne 5tku a pod kopcem jsem podradil na 3 sesplapl plyn a pekne si zakouril , trosku i modre , olej se ztraci docela uz dost . Nevite cim ? motor ma najet 320 tis origo . Nekdo mi rekla ze to ,,propousti turbo ,, pak zase nazor ze motor je v haji , pritom je tichounkej a olej je 5W40 , nekdo mi zas rekl dej tam polosyntetiku . :-( tak nvm
VW my live , VW my heart , VW forever
ICQ 244-351-363 _ Autoelektronika _ prodej--montaz--servis

Montáže autoalarmů ,GPS ,centrál.zamykání ,handsfree ,autorádia ,příslušenství atd ......

https://www.facebook.com/autohifielektronika/

Bull
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 26.06.2012 22:15
Bydliště: Jablůnka n.Bečvou

Re: 1.8T trošku papá olej

Příspěvek od Bull »

Změř tlaky ve válcích,pak se uvidí,co dál.
A4 Quattro 1,8T

Alous
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 24.06.2010 14:23

Re: 1.8T trošku papá olej

Příspěvek od Alous »

Zkus odpojit saci hadici pod narazníkem, vede od turba to takove trubky pokud tam mas hodně oleje je to turbo pokud ne tak jak psal nademnou změřit tlaky valců mužou propouštět pist. kroužky ale olej se strací hodně i přes gufera na ventylech to je asi nejčastějši zavada u techto motoru.

Uživatelský avatar
freebee
Závodník
Závodník
Příspěvky: 518
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno-Tišnov-Železné
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8T trošku papá olej

Příspěvek od freebee »

to jsem udela vcera oleje bylo jen trosku :-( ale na volnobech nekouri az kdyz dostane turbo trosku zatah zezacatku treba stojim nastartovanej na parkovisti , a jak dam za jedna a pridam tak zakouri jen pri prvnim zatahu pak uz ne :-( aspon to neni videt ve zpetnym.
Přílohy
18062013491.jpg
18062013494.jpg
VW my live , VW my heart , VW forever
ICQ 244-351-363 _ Autoelektronika _ prodej--montaz--servis

Montáže autoalarmů ,GPS ,centrál.zamykání ,handsfree ,autorádia ,příslušenství atd ......

https://www.facebook.com/autohifielektronika/

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“