Chybová hláška na maxidotu

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
robby07
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 19.06.2013 21:37

Re: Chybová hláška na maxidotu

Příspěvek od robby07 »

cau mam passata CC 2009 a rozsvitila se mi kontrolka oranzove zarovky a k tomu ze je nefunkcni nataceni svetel AFS, xenony mi sviti do zeme!! na diagnostice (VAG) my vybehlo cislo svetle vysky na zadny naprave ktere jsem vymenil ale nadale mi to sviti a diagnostika mi pise nepripustny signal cidla svetle vysky. a nevim co to je.

jeste jsem do toho menil xenonovy vybojky kdyz svitila ta kontrolka a do te vymeny svetla svitily normalne, nejsem si jist zda to na to ma vliv, ale myslim si ze ne....

ale zajima me co by to hohlo bejt, jestli nejaka kabelaz popripade jedhotka??

dekuju

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Chybová hláška na maxidotu

Příspěvek od tornado1 »

Jsi v sekci Touareg
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

robby07
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 19.06.2013 21:37

Re: Chybová hláška na maxidotu

Příspěvek od robby07 »

Aha, ale myslim si ze je to stejny problem ktery jde resit u vsech modelu stejne

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Chybová hláška na maxidotu

Příspěvek od ameron »

No ked ti pise vag "nepripustny signal cidla svetle vysky" ako vravis tak je to cidlo svetelne vysky podla mna ti aj pise ze ktore. Ak je to co si menil tak bud si tam dal nejake nefunkcne alebo je zla kabelaz. Kabelaz si vies zmerat neviem kde mas RJ natacania svetiel ale na starom passate bola v kufri. Cize si zisti kde je a premeraj tie kable k snimacu. Ak su dobre kable aj snimac tak je vadna ta RJ .

robby07
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 19.06.2013 21:37

Re: Chybová hláška na maxidotu

Příspěvek od robby07 »

Ok, cidlo je nove takze si nemyslim zda by bylo spatne

Odpovědět

Zpět na „Touareg“