centrál na dálku

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

sr1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 07.02.2013 14:25

centrál na dálku

Příspěvek od sr1 »

Čau z ničeho nic mi přestal fungovat dálk.centrál vklíčku na vw golf 4 1,9 tdi 81kw,ale s klíčem v zámku když otočím tak to funguje,ale na dálku ani ťuk ,jo a kufr to neodemkne ani s klíčem vzámku, musím ke kufru a odemknou ho zvlášť.Netuší někdo kde je problém?není možnost vadné komfortky?

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: centrál na dálku

Příspěvek od marfy8 »

Co baterka v klíči?

sr1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 07.02.2013 14:25

Re: centrál na dálku

Příspěvek od sr1 »

je nová

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: centrál na dálku

Příspěvek od marfy8 »

Když jsi tam dával tu novou baterii spároval jsi potom ovládání s komfortkou?

sr1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 07.02.2013 14:25

Re: centrál na dálku

Příspěvek od sr1 »

baterku jsem tam dal a fungovalo to cca 2-3 měsíce.Potom jsem dálkou odemkl přejel jse s autem a když sem chtěl zamknout tak to nešlo a od té doby to nefunguje

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: centrál na dálku

Příspěvek od xerxes »

zkus znova sparovat dalku

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14723
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: centrál na dálku

Příspěvek od tornado1 »

je divné že to neodemkne ani kufr.. může být něco vadného v komfortce..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

sr1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 07.02.2013 14:25

Re: centrál na dálku

Příspěvek od sr1 »

dálku mi zkošel spárovat kamoš na diag.a něchtělo to komunikovat,ale taky se me salo že mi z ničeho nic přestaly fungovat el.stah.oken a po rozpojení a znovu zapojení konektoru do komfortky to zase funguje

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: centrál na dálku

Příspěvek od Wíťa »

jestli zamknes kufr jen klicem tak muze byt zatuhle to tahlo pd moturku ;-) nebo moturek, docela casta zavada
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: centrál na dálku

Příspěvek od majrek001 »

a jen tak mimo soutěž máš natočenou vložku zámku kufru svisle " I " (odemkne centrál) nebo vodorovna " --" (neodemkne centrál)?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

prasilak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 18.06.2011 11:19
Bydliště: Toužim

Re: centrál na dálku

Příspěvek od prasilak »

Čau chlapi,
prosim Vás, potřeboval bych radu. Dálka mi funguje jen na velmi malou vzdálenost.
Máte nápad čím to bude?

Díky..

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14723
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: centrál na dálku

Příspěvek od tornado1 »

vadná dálka nebo baterie v ní
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Dawis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 25.11.2009 19:46

Re: centrál na dálku

Příspěvek od Dawis »

Zdarvím potrebuji radu sem tam se mi odemkne auto kdo poradí třeba kde najit pojistku at to vyrusím dík

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: centrál na dálku

Příspěvek od majrek001 »

co třeba opravit zámky aby se to neodemykalo.. s pojistkou to není až tak jednoduché
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Ismaell
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 05.10.2010 20:21

Re: centrál na dálku

Příspěvek od Ismaell »

Zdravim, mam podobny problem jako vice lidi tady na foru, ale nenasel sem ani jednu pouzitelnou odpoved takze pisu:
Auto se mi dalkou otevre na po 1. ale zamykani az na po 3. (1. zmacknuti zakne se leva strana, 2. zmacknuti zamkne se prava strana, 3. zmacknuti zapne se alarm), dvere kufru nejdou centralem zamknout, jen na klic (motorek sem vymenil a nic, dal sem tam malou sklenenou zarovku abych vyzkousel jestli blikne pri zamknuti/odemknuti a nic, jako by tam nesla elektrika).
A nakonec ... nekdy otevru dvere ridice nebo i dvere kufru a nerozsviti se lampicky (jako kdyby byl spatnej mikrospinac), ALE zamky jsem vymenil a dela to furt, taky to nedela non stop, jen nekdy. Porste odemknu auto, lampicky se rozsviti, otevru treba dvere ridice, vse ok, zavru dvere ridice, otevru dvere od kufru a lampicky zhasnou. Pak sednu do auta porad zhasnuty lampy, jedu a nekdy behem jizdy se to da zase do pohody (mam ve strope diody ktery propoustej proud a proto mi porad trosililinku sviti,proto to poznam, ze se to behem jizdy vrati zpet, protoze mi probliknou). Uplne stejnej problem mel nejakej typek na VW slovak foru, ale bohuzel bez odpovedi ani jestli vyresil zavadu nebo ne. Pouze jen ze vymenil zamky, vymenil komfortku a problem stale pretrvaval.
Ma nekdo jeste dalsi napad cim by to mohlo byt ?

PS- mam v aute logo projekci ve dverich, podsviceni interieru (nohy), ve stropnich lampickach diody misto sulfidek a v kufru taky diody, tohle vsechno co jsem napsal nahore se delo jeste pred instalaci diod, takze to tim neni a pojistky jsem taky uplne vsechny vymenil za novy, jen tak pro jistotu >:]

Auto: VW Golf IV 1.9TDI 81kW rv1998 3-dverak (puvodni central na dalku)
VW Passat B6 Variant 2.0TDI 103kW BMP rv2007

VW Golf IV 1.9TDI 81kW (103kW chip) rv1998 3-dverak

VW Lupo 1.4 16v 55kW rv1998

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“