tripplink - komfortne blinkre

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
BORA 1,9 TDI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 14.01.2013 16:04
Bydliště: jižní morava

Re: tripplink - komfortne blinkre

Příspěvek od BORA 1,9 TDI »

Já si vůbec nemyslím, že mám něco víc než ostatní, jak už jsem jednou psal, nevím co to krt.ecek vyrábí a nevím jak to funguje, tak ani neříkám že je to špatné, to ani náhodou a rád bych vyděl nějaká foto co krt.ecek vyrábí ať se aspoň podívám jak to vypadá.

Nevím jakou zkušenost máte vy s náhradnímy díly od náhradních výrobců, ale já už jsem do různých aut namontoval stovky dílů a ještě se mi nestalo že by byl u originálních dílů nějaký problém, kdežto u náhradních výrobců to bývá většinou pravidlo.

A měl jsem i tu čest obrábět přímo pro VW různé díly (příruby převodovek, ozubená kola, díly motorů, atd.) a řeknu vám jedno, němci si na kvalitu potrpí.
VW BORA 1.9 TDI PD, 74KW Chip 96KW, 310 Nm.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: tripplink - komfortne blinkre

Příspěvek od Goauld »

Němci si na kvalitu potrpěli možná kdysi, dnes už to není až tak pravda. Skoro všechny originální díly se teď vyrábí kdekoliv, kde je to levny a kvalita se tam řeší jenom v rámci požadované ceny, prodejní cena ovšem zůstává stejná. Hromada neoriginálních dílů za stejnou cenu mají mnohem vyšší kvalitu a hromada srovnatelnou jako originál a o poznání levnější.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: tripplink - komfortne blinkre

Příspěvek od vtuni »

BORA 1,9 TDI píše: Nevím jakou zkušenost máte vy s náhradnímy díly od náhradních výrobců, ale já už jsem do různých aut namontoval stovky dílů a ještě se mi nestalo že by byl u originálních dílů nějaký problém, kdežto u náhradních výrobců to bývá většinou pravidlo.

.
tak to jsi asi nedopasovával origo R32 nárazník... třeba... :blush: silentbloky zadní nápravy taky v origu hodně dobrá záležitost...
přední ložisko v šedé krabičce od VW je to samý co od FAG jen v té krabičce original teile za dvojnásobek.. :laugh:

a to nemluvím třeba o těch kdo si na auto dali malý řidočovo zrcátko ....v origu a neorigu...viď Toxyz :fool:

jako samozřejmě je to tvoje auto a tvoje věc.... když si dáš na auto kola za 100tis..je to jen tvoje věc...a mě je to úplně buřt...
já jenom reaguju na názor, že origo je "nejlepší" ....
když by to tak bylo, tak jsem asi vyhodil a nejen já z okna desetitisíce za věci od powerflex, integrated engineering, JE pistons, supertech, miltek sport, forge ... samco...H&R .... :rofl:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: tripplink - komfortne blinkre

Příspěvek od Wíťa »

origo tripplink blinkne 3x dejme tomu po vterine, neorigo vetsinou blikaj jinak. blikne a pak treba 2 vteriny nic a pak blinke 2x rychle :-( proste neorigo neblika vetsinou plynule
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: tripplink - komfortne blinkre

Příspěvek od marfy8 »

Ten od krtecka tedy bliká jako origo, žádnou takovou chybu nemá. ;)

krt.ecek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 12.12.2011 22:29

Re: tripplink - komfortne blinkre

Příspěvek od krt.ecek »

ja bych to tady ukoncil, nema smysl se v tom nejak vic patlat, muj se chova jako origo, bez vyse uvedenych chyb, ktere vznikaji diky tomu, ze nestrihaji draty, u mne se strihnout musi a na rozdil od ostatnich se nesleduje pocet bliknuti, ale nastavuje se doba, po kterou se simuluje sepnuta packa.....

priznam se, ze me tesi, ze jsou s tim lidi spokojeni a prirovnavaji to k originalu, to ukazuje na mou dobrou praci:)
Výroba trojbliku/tripplingu pro většinu vozů http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=5 ... 3#p2649973
Výroba téměř jakékoliv elektroniky/automatizace na zakázku dle Vašeho přání

krt.ecek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 12.12.2011 22:29

Re: tripplink - komfortne blinkre

Příspěvek od krt.ecek »

ja o fotky jsou zde o par stranek drive od ostatnich, vcetne montaze atd. ano narozdil od origo to neni v krabicce, je to zbytecne drahe reseni a casto zacne drncet....
Výroba trojbliku/tripplingu pro většinu vozů http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=5 ... 3#p2649973
Výroba téměř jakékoliv elektroniky/automatizace na zakázku dle Vašeho přání

Uživatelský avatar
Zdenna
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 447
Registrován: 16.06.2013 17:12
Bydliště: Šumpersko

Re: tripplink - komfortne blinkre

Příspěvek od Zdenna »

Ahoj,
mám dotaz, chtěl bych to do auta také koupit ale jsem zastánce orig věcí nic proti tomu kdo dokáže vynalézt takovou věc sám, ale druhá věc která je pro mě důležitá jestli se změní zvuk klapaní při aktivaci blinkru. Nevím proč ale nějak se mi to nelibí jak to docela nahlas " cvake " to už i felicia s 90 roku nemá tak hlasité klapání blinkrů. Změní se to tímhle tripplinkem nebo musím něco vyměnit navíc? Díky

krt.ecek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 12.12.2011 22:29

Re: tripplink - komfortne blinkre

Příspěvek od krt.ecek »

Ahoj,
co se týká zvuku tak se "nic" nezmění. To nic je tam z toho důvodu, že v mé stavebnici cvakne relé. To cvakne v okamžiku, kdy sepneš a vypneš páčku (případně pokud to bliká na trojblik, tak když to 3x blikne), ale je to zvuk, který cvaknutí páčky přehluší. Co se týká toho jak je to slyšet, když to 3x dobliká by bylo fajn, kdyby napsal někdo kdo to má v golfu, mně to přijde neslyšitelné za jízdy, ale nezkoušel jsem to přímo v Golfu ;-)
Výroba trojbliku/tripplingu pro většinu vozů http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=5 ... 3#p2649973
Výroba téměř jakékoliv elektroniky/automatizace na zakázku dle Vašeho přání

Uživatelský avatar
Zdenna
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 447
Registrován: 16.06.2013 17:12
Bydliště: Šumpersko

Re: tripplink - komfortne blinkre

Příspěvek od Zdenna »

Jde o to i když tam ten trojblik nemám .. a používám normální blinkry tak uprostřed palubky to někde cvaká kde bude určitě spínací relé. Když se sepnou tak to je cvakání jak ve staré 120 .. když sedneš do O2 tak to cvakání při spuštění blinkrů není skoro ani slyšet .. jen lehce .. o to mi jde nejvíc

krt.ecek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 12.12.2011 22:29

Re: tripplink - komfortne blinkre

Příspěvek od krt.ecek »

to trojblik nevyřeší.... možná že někdo ví co a jak vyměnit v originálním přerušovači...
Výroba trojbliku/tripplingu pro většinu vozů http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=5 ... 3#p2649973
Výroba téměř jakékoliv elektroniky/automatizace na zakázku dle Vašeho přání

Uživatelský avatar
wondras
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 17.02.2013 17:10
Bydliště: Opava

Re: tripplink - komfortne blinkre

Příspěvek od wondras »

Nebo otoc na radiu koleckem hlasitosti vic doprava :mrgreen:
Golf IV 1.9 TDI AJM
Kouř znamená výkon! :mrgreen:

Uživatelský avatar
Rabbitic
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 31.05.2012 15:42
Bydliště: Brno a Kyjov

Re: tripplink - komfortne blinkre

Příspěvek od Rabbitic »

ahoj co tady to není to to blikání ?
http://www.nd-skoda-volkswagen.cz/cz/au ... 98-06.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Vw Bora Variant TDI

krt.ecek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 12.12.2011 22:29

Re: tripplink - komfortne blinkre

Příspěvek od krt.ecek »

osobně z popisu chápu, že to je to co poskytuje má stavebnice za 300Kč :-) ale co se týče zvuku ten bude pořád stejný.... ale třeba někdo kdo to v autě má řekne něco jiného :-)
Výroba trojbliku/tripplingu pro většinu vozů http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=5 ... 3#p2649973
Výroba téměř jakékoliv elektroniky/automatizace na zakázku dle Vašeho přání

Uživatelský avatar
Rabbitic
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 31.05.2012 15:42
Bydliště: Brno a Kyjov

Re: tripplink - komfortne blinkre

Příspěvek od Rabbitic »

no takže jestli to chapu pohnu packu vratim to třikrat blikne jak to tvoje jo ? :) jen je to teda 3x dražší
Vw Bora Variant TDI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“