zámek dveří! =( pomoc

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
straca22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 14.03.2013 16:06

zámek dveří! =( pomoc

Příspěvek od straca22 »

Čau klubácí, mám takový problém, rozebral jsem dveře, abych vyměnil mikrospínač v zámku dveří u řidiče a poté jsem to ještě musel uplně rozebrat, jelikož tam byl studený spoj a teď nwm, jak to dát celé dohromady, neví někdo, jak to tam má být? kdyžtak SZ nebo e-mail straka.radek@gmail.com, mám jen problém s tím, jak tam umístit jeden mechanismus, přidám foto, díky

straca22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 14.03.2013 16:06

Re: zámek dveří! =( pomoc

Příspěvek od straca22 »

Neví někdo? popřípadě nějakej návod, jak to složit? nejlépe video, díky. =(
Přílohy
WP_20130329_001.jpg

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: zámek dveří! =( pomoc

Příspěvek od hasmen »

Kamaráde,já si takhle taky kdysi naběhnul,když jsem to rozebral... :baseball: nakonec jsem musel vyndat zámek z druhejch dveří a "zrcadlově" to dát dohromady... :wink:

bert
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 09.10.2007 08:23
Bydliště: Plzeň

Re: zámek dveří! =( pomoc

Příspěvek od bert »

Zdravím, zkus na

http://www.taligentx.com/passat/mainten ... mechanism/" onclick="window.open(this.href);return false;

jestli bys podle fotek, které jdou zvětšit, to nějak nevysledoval.

straca22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 14.03.2013 16:06

Re: zámek dveří! =( pomoc

Příspěvek od straca22 »

Díky, zítra na to mrknu a dám vědět, popřípadě udělám i nějaký video + foto, když se povede

jirkaR
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1963
Registrován: 01.05.2009 05:36
Bydliště: Pardubice

Re: zámek dveří! =( pomoc

Příspěvek od jirkaR »

odkud si taky jsem se s tím pachtil 15 hodin ale složil
1,9 tdi 81KW B5 nyní už B5.5 :D
Obrázek

jirkaR
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1963
Registrován: 01.05.2009 05:36
Bydliště: Pardubice

Re: zámek dveří! =( pomoc

Příspěvek od jirkaR »

hlavně musí do sebe všechno zapadnout ,nejdříve ty dveře nezamykali ,po té se zamkli a musel jsem to páčit ,bacha na to
nejlépe vyzkoušet na nečisto
1,9 tdi 81KW B5 nyní už B5.5 :D
Obrázek

straca22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 14.03.2013 16:06

Re: zámek dveří! =( pomoc

Příspěvek od straca22 »

Tak, všem díky za ochotu, ale dnes jsem všechno složil dohromady a všechno funguje, kdyby někdo potřeboval pomoct s čímkoli, stačí napsat, vyměnil jsem celý mikrospínač + znovu sletoval studený spoj. Bohužel pro ostatní nemám žádné foto ani video, protože můj nevlastní otec se nudil a pohrál si s tím kouskem, co jsem zmiňoval nahoře a dal mi to dohromady a video s tím, jak rozebrat plech tady taky je, takže mi to přišlo zbytečný, ale jak říkám, kdyby cokoli, kdokoli, stačí napsat SZ a ozvu se, popřípadě pokud je z plzeňského kraje, můžu s tím pomoct. =) myslím si, že teď už bych to zvládl mnohem dříve =) Tak ještě jednou děkuji všem

straca22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 14.03.2013 16:06

Re: zámek dveří! =( pomoc

Příspěvek od straca22 »

jirkaR píše:hlavně musí do sebe všechno zapadnout ,nejdříve ty dveře nezamykali ,po té se zamkli a musel jsem to páčit ,bacha na to
nejlépe vyzkoušet na nečisto
Jojo, naštěstí jsme to zkoušeli na nečisto. =) protože taky už jsem tu čet, že se to hodně lidem zavřelo a nešlo to otevřít a páčit dveře se mi nechtěli =D

cestak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 15.04.2013 17:24

Re: zámek dveří! =( pomoc

Příspěvek od cestak »

Me prestalo svitit osvetleni dveri a soucasne prestala fungovat signalizace zapnutych svetel pri otevreni dveri?Uvazuji o vymene mikrospinace.Kde jej dostanu koupit,nebo co to je presne za typ,prosim vas?

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: zámek dveří! =( pomoc

Příspěvek od hasmen »

cestak píše:Me prestalo svitit osvetleni dveri a soucasne prestala fungovat signalizace zapnutych svetel pri otevreni dveri?Uvazuji o vymene mikrospinace.Kde jej dostanu koupit,nebo co to je presne za typ,prosim vas?
http://www.skodaoctavia.cz/clanek/mikrospinac-zamku" onclick="window.open(this.href);return false;

cestak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 15.04.2013 17:24

Re: zámek dveří! =( pomoc

Příspěvek od cestak »

Díky moc

Fik50
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 04.06.2009 22:24

Re: zámek dveří! =( pomoc

Příspěvek od Fik50 »

mel jsme stejny problem...ze my nefungovala signalizzace otevrenych dveri... a po vymene vrchni casti mikrospinace mam ted opacny problem... stale sviti ze jsou dvere otevrene,,,a auto nejde ani zamknout.. nevite co jsem udelal spatne? ten spinac ma byt pri otevreni dveri sepnuty?
VW PASSAT 1,9TDI PD 4lowMOTION 118KW

Cok
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 15.05.2008 20:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: zámek dveří! =( pomoc

Příspěvek od Cok »

Fik50 píše:mel jsme stejny problem...ze my nefungovala signalizzace otevrenych dveri... a po vymene vrchni casti mikrospinace mam ted opacny problem... stale sviti ze jsou dvere otevrene,,,a auto nejde ani zamknout.. nevite co jsem udelal spatne? ten spinac ma byt pri otevreni dveri sepnuty?
Troufám si říct, že jsi mikrospínač neopravil, pouze jsi jej svým zásahem trvale přepnul do druhé polohy....tedy jednotka ve dveřích si neustále myslí, že máš otevřené dveře.....
Buď jsi špatně uchytil mikrospínač nazpět - trochu ho posunout, aby měl vůli pro spínaní
anebo výměnou vrchního dílu jsi jej trvale sepnul....

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“