Problém při startování

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
Peterka72
Člen klubu
Příspěvky: 283
Registrován: 24.12.2010 20:15
Bydliště: Díra u Hanušovic

Problém při startování

Příspěvek od Peterka72 »

8) Nazdar klucííí . Potřebuji poradit . :?: V poslední době se mi třikrát stalo že mi turek špatně chytl . Když nejezdím tak dva , tři dny a chci nastartovat , tak dlouho točí ? Normalně chytá tak při druhém - třetím protočení a teď startuje i pět , deset vteřin ale nedělá to pokaždé . Po nastartování motor běží normálně , žádné kolisání otáček nebo chytnutí na míň válců . Když je zahřátý startuje normálně .
Mám V6 3.0 tdi 2006 naj. 220000 km Může to být nějaké špatné čidlo nebo začínají odcházet trysky ? Díky za radu . :idea:

PistaCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 05.06.2012 13:41

Problém při startování

Příspěvek od PistaCZ »

Co jsem vsude mozne cetl tak to vypada na spatne vstriky. Ted resim stejny problem a 4 ze 6 vstriku mam KO. Pak dam vedet jak to dopadlo

Uživatelský avatar
Peterka72
Člen klubu
Příspěvky: 283
Registrován: 24.12.2010 20:15
Bydliště: Díra u Hanušovic

Re: Problém při startování

Příspěvek od Peterka72 »

8) Ok, počkám . A Tobě to dělalo co , že jsi zkončil až u vstřiků ? :?: Mě motor jede pěkně jen to teď párkrát špatně chytlo . :roll:

PistaCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 05.06.2012 13:41

Problém při startování

Příspěvek od PistaCZ »

Hele ja jsem mel problem ten ze kdyz byl motor uplne studenej tak start bez problemu a jizda taky bez problemu. Motor slapal jak hodinky. Kdyz jsem po jizde motor vypnul a nasledne startoval a motor byl zahraty tak od 70 stupnu vys tak se pri startu jakoby starter zadrhaval. Nekdy to chytlo bez problemu, ale nekdy jsem musel az 3x otocit klicek. Cetl jsem tu na foru ze to muze byt starterem nebo spatnym ukostrenim motoru a starteru. Starter jsem nechal zrepasovat a vsechny kostry prekostrit a problem stale pretrvaval. Az na jinym foru jsem cetl ze tohle muze byt problem vstriku protoze kdyz jsou spatny tak ukapavaj a kdyz je motor zahraty tak se ve valci smes odparuje a vznika v nem tlak ktery starter neni schopen pretlacit, jedine az ve chvili kdy se otevre nejaky ventil a ten tlak upusti. To presne odpovidalo memu problemu. Nechal jsem vstriky vyndat a prezkouset a 4 ze 6 jsou total KO. Dokonce jeden z nich i vynechaval. Ted by to prej melo jet lip, min zrat a problem se startovanim by mel zmizet. Nekdy v utery ve stredu budu auto uz mit tak budu chytrejsi. ;-)

PistaCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 05.06.2012 13:41

Problém při startování

Příspěvek od PistaCZ »

A jeste jsem nedodal ze v posledni dobe jsem mel prave stejny problem jako ty ze kdyz auto stalo celou noc tak rano start treba 5 vterin nebo i dyl. Pokud nemas ostatni problemy jako ja tak to u tebe muze byt zhavicima svickama a nebo ti pada nafta v palivovym systemu

Odpovědět

Zpět na „Touareg“