Uhlikovej filtr, palivovej filtr - POMOC

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
bruce
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 04.12.2008 23:11
Bydliště: Stráž p. Ralskem a (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Uhlikovej filtr, palivovej filtr - POMOC

Příspěvek od bruce »

Ahoj kluci muže te mi někdo poradit prosím? určitě to tady už někdo rešeil ale nenašel jsem to tu je norlami že u 1.4 16V nevede k tomuto výdechu z uhlikového filtru žádná trubice jak je označeny k čemu to je?

A pak potřebuju poradit jak mám vyndat palivovej filtr abych to neurval? jak je to tam přidělaný? Nevim jak mam vysunout ty palivový hadičky zkoušel jsem za to rvat ale bojim se že to zničim jak se to odpojujou ty palivový trubičky? diky? nemam zvedak takze se to oddělava dost na h***o?
Přílohy
Uhlik.jpg
PAlivovej.jpg

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Uhlikovej filtr, palivovej filtr - POMOC

Příspěvek od vtuni »

z aktivního uhlí je to odtok.. u některých aut tam je ještě taková L hadice.. která odvádí to co odteče dolů pod auto....ale nikam to být zapojený nemá...

palivový hadice mají jenom sponky kde tu plastovou část zamáčkneš a ona se odjistí, prohlídni si je v motoráku vedle expanzní nádobky, jak fungujou..pod autem budou dost zatuhlý..takže nejdřív pořádně něčím očistit...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Zemi77
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 336
Registrován: 14.05.2011 22:24
Bydliště: Ústecký Kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Uhlikovej filtr, palivovej filtr - POMOC

Příspěvek od Zemi77 »

Poměrně silně stisknout ty plastové packy , pak natlačit směrem na filtr- jako bys to tam nasazoval, tím by se měli ty packy dát zmáčknout ještě malinko více a uvolní se to.Pak trošku kroutit do stran a opatrně tahat ven.

Jinak jak řiká kolega, zkus si tenhle grip někde s lepším přístupem :)

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Uhlikovej filtr, palivovej filtr - POMOC

Příspěvek od marfy8 »

http://www.youtube.com/watch?v=nk9vVq0pz78" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“