Co tam chybí?

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
alesheck
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 04.12.2009 13:44
Bydliště: Praha

Co tam chybí?

Příspěvek od alesheck »

Ahoj, prosím o radu, chybí mi u sání tahleta blbost, k čemu to je? Dík za radu a nesmějte se :)
Přílohy
obrazek motor.jpg

civn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 15.11.2007 17:16

Re: Co tam chybí?

Příspěvek od civn »

alesheck píše:Ahoj, prosím o radu, chybí mi u sání tahleta blbost, k čemu to je? Dík za radu a nesmějte se :)
jedná se o plastovou přírubu sání, usměrňuje ti nasávání studeného vzduchu z přední mřížky.Bez ní ti jde do sání teplejší vzduch přisávaný z prostoru kolem motoru, což vede ke snížení výkonu vozu, ale v případě 1.4i to bude neznatelná hodnota.

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Co tam chybí?

Příspěvek od marfy8 »

Proto si hodně z nás předělalo filtrbox. Viz.: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=72&t=209401" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
alesheck
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 04.12.2009 13:44
Bydliště: Praha

Re: Co tam chybí?

Příspěvek od alesheck »

civn píše:
alesheck píše:Ahoj, prosím o radu, chybí mi u sání tahleta blbost, k čemu to je? Dík za radu a nesmějte se :)
jedná se o plastovou přírubu sání, usměrňuje ti nasávání studeného vzduchu z přední mřížky.Bez ní ti jde do sání teplejší vzduch přisávaný z prostoru kolem motoru, což vede ke snížení výkonu vozu, ale v případě 1.4i to bude neznatelná hodnota.
Dík moc. Mám 1.6 16V (tak fotka je z jinýho auta, u svýho bych to vyfotit nemohl :) ), ale asi to teda nebudu hrotit...

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Co tam chybí?

Příspěvek od majrek001 »

zrovna to saní předělej na filtrbox z TDI/GTI alespoň ti to trochu pojede odspodu..

to co sháníš jsem měl u své 1.6 16v trochu ironie byla že zezadu je origo díra takže to vzduch neusměrňuje vůbec pokud to nepoléčíš, ale některé staré 1.4 16v to měli plné z výroby..
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“