budíky bez MFA a DOT

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: budíky bez MFA a DOT

Příspěvek od marfy8 »

Jenže my se byvíme o tom, jestli to jde napojit tak, že se rozsvítí diody pouze od ručiček a né všechny diody. Čti si pořádně ty témata, pak odpovídáš nesmysly.
Já teď mám plánů dost a dost, takže bohužel to jen tak nevyzkouším.

fiorhy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 08.11.2010 18:50

Re: budíky bez MFA a DOT

Příspěvek od fiorhy »

je to rok 2002,budíky jsou CANový takže to jde.už jsem zjistil co a jak,jen potřebuju vysondovat v čem přepsat a uložit kódování.
GIV Variant 1,9TDI ATD,MAF OFF,KAT OFF,EGR OFF,soft by tdidrapek.cz,turbo ANDRÉ

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: budíky bez MFA a DOT

Příspěvek od Wíťa »

NarcisMk4 píše:Si kup modu lna to... napojíš to jen na ručičky při otočení klíčku. Já mám například když odemknu auto dálkou, tak se mi rozsvítí světla na 30 vteřin, pak se vypnou.. když otočím klíčkem tak se mi zapne podsvícení budíku, tlačítek a rozsvítí potkávačky..
proc bude kupovat modul kdyz ma immo3 a staci jen prepsat kodovani? presne tak jak to chce? jak pise vtuni je to tady nekde na foru
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

fiorhy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 08.11.2010 18:50

Re: budíky bez MFA a DOT

Příspěvek od fiorhy »

mě jde o to v jakým programu to přepsat,našel jsem to kodování,otevřu ho,ale neumím přepsat a uložit
GIV Variant 1,9TDI ATD,MAF OFF,KAT OFF,EGR OFF,soft by tdidrapek.cz,turbo ANDRÉ

godzilla
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 20.01.2008 12:13

Re: budíky bez MFA a DOT

Příspěvek od godzilla »

fiorhy píše:mě jde o to v jakým programu to přepsat,našel jsem to kodování,otevřu ho,ale neumím přepsat a uložit
Hele, amigo, že jsem tak smělý - jak vypadají ty kódy, které máš pro zapnutí podsvícení přístrojů spolu s klíčem v poloze II??? To samé teď řeším i já - denní svícení podsvícení budíků prostě samo nerozsvítí. :-D
Mimochodem na to, abys mohl kódování budíků přenastavit, musíš se nejdřív dostat do EEPROM přístrojovky - diagnostickou zásuvkou. Určitě to umí kabel se softem VAGTACHO, zřejmě i SUPERVAG. Tam dáš číst EEPROM (po vyčtení bych udělal zálohu), pak přepíšeš potřebné byty uložíš a raduješ se. Nicméně by mě zajímala ta tabulka, kterou zřejmě máš?! Tak sem s ní. :-D
(kdysi jsem tady našel nějakou na Passata B5,5 - třeba je to stejné, ale třeba taky ne?!)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“