mizení chladící kapaliny bora 1.9tdi

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
martin320d
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 04.04.2013 16:35

mizení chladící kapaliny bora 1.9tdi

Příspěvek od martin320d »

Ahoj,mám vw bora 1.9tdi a poslední dobou se mi stává že mi zmizí chladící kapalina.Když zastavím chcípnu auto a po nějaké době nastartuju tak mi hlasí že nemám vodu a když odšroubuju víčko náržky tak po srovnání tlaku mi voda vyjede na horu ale přece jen trochu chybí,je divné že tam je tlak i po několika hodinách,třeba večer jsem přijel domů a ráno jsem sedl do auta nastartoval,hláška že nemám chladící kapalinu,tak chci dolít,odšroubuju víčko a ujde tlak.Nevíte někdo prosím co by to mohlo být??

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: mizení chladící kapaliny bora 1.9tdi

Příspěvek od Mára_VR6 »

těsnění pod hlavou
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

martin320d
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 04.04.2013 16:35

Re: mizení chladící kapaliny bora 1.9tdi

Příspěvek od martin320d »

aha a nebylo by to vidět na oleji?dneska ráno po včerejší krátké jízdě vytekla všechna voda,nádržka byla prázdná a pod autem flek

Uživatelský avatar
Vvvenoushek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 494
Registrován: 03.03.2008 19:11
Bydliště: České Budějovice

Re: mizení chladící kapaliny bora 1.9tdi

Příspěvek od Vvvenoushek »

martin320d píše:aha a nebylo by to vidět na oleji?dneska ráno po včerejší krátké jízdě vytekla všechna voda,nádržka byla prázdná a pod autem flek

v oleji je to pouze kdyz mas prasklou hlavu.pri tesneni pod hlavou tam nic neuvidis.tlakuje to do vody a vyhaze ti to pres expanzku.podivej se a nejde urcite najdes fleky od zaschleho fridexu.mel by jsi to i poznat na topeni.bude hrat ruzne.jednou malo jednou vic.podle stavu vody v soustave.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“