Elsu pls.

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hydrant
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slaný

Elsu pls.

Příspěvek od Hydrant »

Cau, mam takovou neobvyklou prosbicku ;-)
Mam auto (rekneme motokaru treba) a v nem mam motor z Audi S8 4,2 (nyni odmereno 370ps a 420Nm) a pouzivam 5ti kvaltovou prevodovku z passat B5,5 a to verze 1,9tdi 96Kw (FHN myslim). Prevodovka vykon udrzi, ale mam problem s tim, ze je strasne az pekelne dlouha... 2ku vytocim az na 125km/h a 3ku az na 195km/h. Predtim jsem tam zkusil dat prevodovku z 2,0 MPI 85kw a s tou auto jelo uzasne... byla kratka a auto bylo fakt rychly. Bohuzel se rozletela...vykon neunese.

A ted otazka: Nemohl by nekdo najit prevodovku treba z 1,8t verze ale 132kw, ktera byla nejkratsi? (nebo o kolik je kratsi nez ta 1,9tdi 96kw) Nebo jaka jina benzinova a nebo dieslova prevodovka bude kratka jako ta z 2,0 MPI? Kazdopadne jde o to aby prevodovka v serii unesla vetsi kroutak...

Nebo pak posledni varianta a to zda neznate nekoho kdo by mi udelal do moji prevodovky kratsi staly prevod? Nebo zda nelze pouzit do moji prevodovky staly prevod z jine prevodovky? Nebo preskladat z jine? Moc se v tom nevyznam tak snad to neni zmatecny ;-)

Dekuju moc za pomoc a pripadne rady.

Hydrant :-)

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“