SAFE zamknutí je aktivní až na druhý pokus

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: SAFE zamknutí je aktivní až na druhý pokus

Příspěvek od Sglunda »

vag jeste bohuzel nemam a zamek se sam z neznameho duvodu rozjel.cesty a spinace vse bylo ok.ted to sice funguje ale nefunguje to cervene svetelko na alarm nebo na co tam je.a jeste prosim nevite kde sezenu nejaky navod jak mam rozebrat dvere zasekle na safe?calouneni jsem odsrouboval ale nevim jak mam vyndat sklo.v chytre knizce jsem nic nenasel nasel jsem tam jen predni.a v tom montaznim otvoru zadny sroub neni jak je tomu u prednich.takze jsem z toho trosku v pasti... pomuze prosim nekdo??

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: SAFE zamknutí je aktivní až na druhý pokus

Příspěvek od marfy8 »

Tu máš jeden obrovský návod: http://www.vw-club.cz/search.php" onclick="window.open(this.href);return false;
V zadních dveřích není šroub ale je tam takový plastový červík, který musíš vyklepnou.

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: SAFE zamknutí je aktivní až na druhý pokus

Příspěvek od Sglunda »

tak vag uz mam pise mi chybu 930 levy zadni zamek. ale nemuzu se dostat na centralni zamykani,ty chyby mam z ridici jednotky zavirani oken myslim ze kod 46 ve vagu.na centralni zamykani 35 se nemuzu dostat.je to normalni?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: SAFE zamknutí je aktivní až na druhý pokus

Příspěvek od tornado1 »

jednotka 35 v tvém autě není
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: SAFE zamknutí je aktivní až na druhý pokus

Příspěvek od srotty »

Přesně tak,golf 4 má řízení centr.zamykání v tzv.komfortní jednotce spolu s ovládáním el.oken a zrcátek.Jednotka 35-centr.zamykání v tomhle golfu prostě není.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: SAFE zamknutí je aktivní až na druhý pokus

Příspěvek od tornado1 »

je, pokud je centrál a nejsou el.okna
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: SAFE zamknutí je aktivní až na druhý pokus

Příspěvek od Sglunda »

ok vyresena jedna zahada :good: , a druha muze ten spatny zamek ovlivnovat cely central?nemuzu porad auto zamknout.puvodne slo ale samovolne se spoustel se alarm, pote auto prestalo zamykat na safe lock,prestalo auto zamykat uplne(i dvere spolujezdce)slo pouze odemykat a konecna varianta je ze auto uz ani neodemknu(druhe dvere auto odemknou cele) v sobotu nam ty dvere zase odemkly cele auto a pak uz zas nic...tak nejak jsem doufal ze mi ten vag trochu pomuze ale jsem porad tam kde jsem byl.uz mam i myslenku ze tam koupim dva nove zamky ale mam obavy z toho ze je tam dam a fungovat to nebude...co se povedlo tak opravit spatny zamek kufru a otevrit zasekle dvere na sefe ale ted uz jsem nekolikrat slysel od zeny ze jsem ty zamky mel nechat jak byly(auto se na sefe zamklo az na nekolikaty pokus)ale zase odemykalo tak nejak normalne...
a jeste jeden poznatek prave zadni dvere kdyz otevru tak se nerozsviti stropni svetlo...
Přílohy
chyby central.png

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: SAFE zamknutí je aktivní až na druhý pokus

Příspěvek od Sglunda »

tornado1 píše:je, pokud je centrál a nejsou el.okna
da se prosimte dodelat na 4 golfu vypinatelny airbag spolujezdce kvuli detske sedacky?

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: SAFE zamknutí je aktivní až na druhý pokus

Příspěvek od Sglunda »

a muzu se do te kkomfortní jednotky s vagem dostat?pokud mozno pisnete kod?

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: SAFE zamknutí je aktivní až na druhý pokus

Příspěvek od srotty »

Sglunda píše:a muzu se do te kkomfortní jednotky s vagem dostat?pokud mozno pisnete kod?
Jasně ,že se do ní dostaneš.Komfortka je pod číslem 46.

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: SAFE zamknutí je aktivní až na druhý pokus

Příspěvek od Sglunda »

takze 46 je ta komfortka, ta mi pise chyby v tom obr.dalku mam k.o. ale to uz nam rekly v helleru,944 je myslim vyhrivani zrcatek a 930 je pravy zadni zamek...

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: SAFE zamknutí je aktivní až na druhý pokus

Příspěvek od majrek001 »

pokud se ti neprotáčí vložka, tak bych to viděl na studeňáky na plošňáku v zámku.. propájet všechny zámky případně vyměnit mikrospínače a mělo by být po problému...
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: SAFE zamknutí je aktivní až na druhý pokus

Příspěvek od Sglunda »

bohuzel vlozka ok a zamek je cely propajeny kontakty na nem a elektricke cesticky jsou take v poradku.neni akorat vymneneny ten mikrospínač,ale ze by mnel vliv na to ze zamek prestane fungovat uplne...

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: SAFE zamknutí je aktivní až na druhý pokus

Příspěvek od majrek001 »

u origo dálky jsem už viděl když se zasekl mikrospínač a pořád svítil tak nešlo auto zamknout ale jen odemknout..

proměřoval jsi cesty na desce propískl mikrospínače jestli spínají rozpínají? jde hlavně o ty dva co jsou kolem toho kolečka ty zamykají/odemykají
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: SAFE zamknutí je aktivní až na druhý pokus

Příspěvek od srotty »

Funkčnost zámku lze pomocí Vagu překontrolovat.V komforce v měřených hodnotách ti ukáže každé dveře zvlášt a jestli jsou otevřené/zavřené,odemčené/zamčené-tedy funkci mikrospínačů uvnitř zámku.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“