radio grundig

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
M0H1ND3R
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 02.07.2013 11:17

radio grundig

Příspěvek od M0H1ND3R »

Zdravím vás pánove, mám rádio grundig SCD 3390 a zničeho nic mě začalo blbnout když pouštím CD tak často se na chvilku sekne pak načte a hraje dal na pár sekund.Dříve to šlo normalně a CD jsou nově pálena.Co mě napadlo tak rádio vyndat a vyčistit ale nevím jak ho vyndat.Předem děkuji

Uživatelský avatar
paprika44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 16.09.2012 21:08

Re: radio grundig

Příspěvek od paprika44 »

Zkus otvor na CD jen profouknout stlačeným vzduchem nebo ústama ..... mě to pomohlo....no a rádio se vytahuje pomocí takových " paciček " v tvém případě pomocí kulatých tyčinek které zasuneš do otvorů které máš v rádiu ( ty 4 dírky co máš v každém rohu ) a až to zacvakne tak by to mělo jít ven tak že pomalu zatáhneš za ty pacičky nebo za ty kulaté tyčinky ...... pokud jsi to rádio kupoval, musel jsi něco takového mít v krabici ...... až to vytáhneš a cd se budou pořád sekat, tak otevři kryt rádia a čočku JEMNĚ vyčisti špulkou do uší nebo nějakým jemným bavlněným hadříkem tak, aby jsi čočku nepoškrábal ..... žádné vodičky atd na to nepoužívej, já osobně mám zkušenost se špulkama do uší a ty mi zatím vždy pomohly ;)
Golf IV 1.4 16v AHW r.v. 98/99 modrá metla ---- Brzdy Brembo MAX, Sport. volant Top Drive Victor, Simota sportovní sání, Cesam Sport 205/45 R16, sportovní pružiny 35/25mm

M0H1ND3R
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 02.07.2013 11:17

Re: radio grundig

Příspěvek od M0H1ND3R »

diky moc za rady. To radio uz bylo v aute kdyz jsem ho kupoval a zadne kulate tycky jsem bohuzel nedostal.da se to i jinak vyndat nebo si je musim sehnat?diky

Uživatelský avatar
paprika44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 16.09.2012 21:08

Re: radio grundig

Příspěvek od paprika44 »

No lepší by bylo si je sehnat .... zkus se podívat po obchodech kde se prodávají autorádia a podívej se jak to vypadá, popřípadě improvizuj a zkus tam třeba zapáčit tenkým plochým šroubovákem ....
Golf IV 1.4 16v AHW r.v. 98/99 modrá metla ---- Brzdy Brembo MAX, Sport. volant Top Drive Victor, Simota sportovní sání, Cesam Sport 205/45 R16, sportovní pružiny 35/25mm

Uživatelský avatar
wondras
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 17.02.2013 17:10
Bydliště: Opava

Re: radio grundig

Příspěvek od wondras »

co třeba špice z kola?
Golf IV 1.9 TDI AJM
Kouř znamená výkon! :mrgreen:

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: radio grundig

Příspěvek od Wíťa »

treba je jedno co tu bude jen aby se ti to vlezlo do diry
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Lesta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bohumín 3

Re: radio grundig

Příspěvek od Lesta »

Zdravím .Existuje CD na čistění ,které se vloží do přehrávače a to vyčistí mechaniku.Je na něm maličká štětička.Jmenuje se to MULTIMEDIA LENS CLEANER.

Uživatelský avatar
paprika44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 16.09.2012 21:08

Re: radio grundig

Příspěvek od paprika44 »

S tim ale nevycistis mechaniku v autoradiu, zkousel jsem to a ten laser byl na uplne jinem miste nez je ten stetecek, tudiz to necistilo cocku .... lepsi je otevrit kryt radia a poradne ho vyfoukat ( byva tam dost prachu okolo a pak tu cocku teprve vycistit spulkou do usi
Golf IV 1.4 16v AHW r.v. 98/99 modrá metla ---- Brzdy Brembo MAX, Sport. volant Top Drive Victor, Simota sportovní sání, Cesam Sport 205/45 R16, sportovní pružiny 35/25mm

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“