bouchání pouze v horku

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
vrbin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 17.03.2011 21:50

bouchání pouze v horku

Příspěvek od vrbin »

Zdravim objevil se mi problém. Při těch vedrech co byli se mi ozívá od předku bouchání nebo klepání. Stalo se mi to i vloni v Chorvatsku při vedru a pak už jsem to neřešil, jenže se to ted znovu ozvalo. Když jedu i po úplné rovině a pomalu řekl bych že je to i více slyšet. Ale fakt jen když je vedro. Zkuste poradit kam mám kouknout? Díky

VW Passat Variant 1.9 TDI 85kw PD r.v. 2000

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: bouchání pouze v horku

Příspěvek od wrot »

vrbin píše:Zdravim objevil se mi problém. Při těch vedrech co byli se mi ozívá od předku bouchání nebo klepání. Stalo se mi to i vloni v Chorvatsku při vedru a pak už jsem to neřešil, jenže se to ted znovu ozvalo. Když jedu i po úplné rovině a pomalu řekl bych že je to i více slyšet. Ale fakt jen když je vedro. Zkuste poradit kam mám kouknout? Díky

VW Passat Variant 1.9 TDI 85kw PD r.v. 2000
Ahoj možná blbost ale jednou na dovolené také vedro mi změkly vedrem plasty v podběhu předních kol tak že vlály jako hadřík a nepříjemně mne to vylekalo tak nějak to bouchalo či šramotilo.nebo koukni pokud tam maš spodní plastovej kryt pod motorem dos často vídám auta kterejm planda a to by také mohlo bejt ono

DaV
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 01.05.2011 10:55

Re: bouchání pouze v horku

Příspěvek od DaV »

Tak v neděli jsme se vraceli od vody byli zrovna ty 38 stupnove horka a měl jsem uplně stejný problém někde v přední části auta něco klepalo ale tak slabě jakoby do karoserie dělalo to pří plynule jízdě i v zatáčkách ale nejlépe to šlo pozorovat na rovné cestě při klidné jízdě!Asi to bude tím horkem!Zdálo se mi že jsem to cýtil i v plynovém pedálu takove brnění..nevím jak to popsat ale už je klid a nic to nedělá to je hlavní!!Poslední dobou totiž do auta pořád sypu peníze stále se něco kazí a tak mě to trochu vystrašilo!

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: bouchání pouze v horku

Příspěvek od wrot »

koukněte se na kryt motoru dost často vidím na protijedoucích nebo předemnou jedoucích autech jak jim vlajou ty dekly ,se jim divím že to neregistrujou

Leos1988
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 24.04.2013 23:01
Bydliště: Kladno

Re: bouchání pouze v horku

Příspěvek od Leos1988 »

Ten plast je blbost,mam stejný problém jak je takový vedro že se mi ozývá nějaký bouchání nebo prostě chroupání ze předu auta,ale jen při rozjezdu nebo mensí rychlosti. Když se ochladí na 15 stupnů tak to nedělá nic.

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: bouchání pouze v horku

Příspěvek od wrot »

no ono bouchání je něco jineho než chroupaní

Leos1988
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 24.04.2013 23:01
Bydliště: Kladno

Re: bouchání pouze v horku

Příspěvek od Leos1988 »

nevim jak to přesně nazvat,bys musel slyšet..

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: bouchání pouze v horku

Příspěvek od wrot »

Leos1988 píše:nevim jak to přesně nazvat,bys musel slyšet..
se mužem někde potkat koukam že jsi z Kladna

Leos1988
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 24.04.2013 23:01
Bydliště: Kladno

Re: bouchání pouze v horku

Příspěvek od Leos1988 »

Teoreticky by to šlo :) ted večer když sem jel domu,tak to nic nedělalo,tak nevim,jestli na to má vliv velký vedro že jsou třeba některé gumové části na nápravě mekčí,než když je chladněji.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“