výběr motoru

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
michal 74
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 30.07.2013 15:24

výběr motoru

Příspěvek od michal 74 »

Zdravim chlapáci,
prosím poraďte mi někdo jaký motor vybrat při koupi tuaregu z hladiska spotřeby ?? a poruchovosti. o výkon mi ani moc nejde, chci ho koupit ženě. Jezdit dude v okruhu 50 km kolem domu, nic tahat nebude.
Nevím jaké jsou rozdíly mezi 2,5 a 3.0 TDI. Co to je za motory, a do čeho byly ještě dávany? Myslím si že V10 TDI je blbost pro naše využití. A co benzínové motory předělané na LPG??
Ještě jsem slyšel že plynovy podvozky se často kazí, tak bych asi volil klasické tlumiče.
Zkuste mi prosím poradit.

DIKY

Radimurb
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 19.11.2011 09:57

Re: výběr motoru

Příspěvek od Radimurb »

Touareg jedině na vzduchu a s automatem. Bez toho nemá smysl kupovat Touarega. Ja mám V10 a neměnil bych protoze kdyz nejedes zrovna servisovat do VW tak jsou ceny myslím rozumne. Jsem naftak takže o benzinkach moc nevím. Kdybych ja chtěl Touarega jen pro manželku tak jdu klidne do pekne vybaveny 2,5ky. Ale těch moc podle mech představ není takze jsem nakonec taky skončil na 5,0.

michal 74
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 30.07.2013 15:24

Re: výběr motoru

Příspěvek od michal 74 »

děkuji za názor.

Odpovědět

Zpět na „Touareg“