Kde najdu výparník u Passata B5?

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
alnek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Liberec
Kontaktovat uživatele:

Kde najdu výparník u Passata B5?

Příspěvek od alnek »

Ahoj,

poradí někdo, kde najdu výparník u Passata B5, abych ho mohl vydezinfikovat? Popř. jak správně vyčistit klimu, všichni odkazují na výparník, ale nikde jsem nenašel, kde ho najdu popř. jak se k němu nějak jednodušše dostanu.

Předem moc díky za rady a pomoc.
A VWo tom to je :-)

LKP

Luk!n
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 08.08.2011 20:50
Bydliště: Orlová

Re: Kde najdu výparník u Passata B5?

Příspěvek od Luk!n »

no nachází se za palubní deskou .. v plastovém tělese topení .. radiátor topení co jsem rozebíral topení tak některý auta mají dva .. jeden na kliamtizaci.. a druhý přes který proudí voda od motoru ..
nevím jak u B5tky jestli to je vkuse s vodou nebo zvlášť.
A nemám ponětí jestli lze nějak se kněmu dostat anižby se rozebírala celá palubní deska... ale mám takové tušení že né...

snad jsem ti pomohl.

Uživatelský avatar
alnek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde najdu výparník u Passata B5?

Příspěvek od alnek »

Díky za info. No tak nechápu, jak se ta klima tedy má správně čistit, když nejvěštší bordel je prý ve výparníku :-(

Luk!n píše:no nachází se za palubní deskou .. v plastovém tělese topení .. radiátor topení co jsem rozebíral topení tak některý auta mají dva .. jeden na kliamtizaci.. a druhý přes který proudí voda od motoru ..
nevím jak u B5tky jestli to je vkuse s vodou nebo zvlášť.
A nemám ponětí jestli lze nějak se kněmu dostat anižby se rozebírala celá palubní deska... ale mám takové tušení že né...

snad jsem ti pomohl.
A VWo tom to je :-)

LKP

Uživatelský avatar
alnek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde najdu výparník u Passata B5?

Příspěvek od alnek »

Nikdo nic? :-/
A VWo tom to je :-)

LKP

Luk!n
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 08.08.2011 20:50
Bydliště: Orlová

Re: Kde najdu výparník u Passata B5?

Příspěvek od Luk!n »

No já ti už asi víc neporadím,sám klimu nemám, a co nemám tak se o to nezajímám :D ale určitě takové roboty jako demontáže palubovek, a výměnu blbého radiátoru na topení to už nebudu nikdy dělat.. a poté poslouchat ty kecy že to mi nefunguje,když mi to předtím fungovalo atd...,nějkteré části,čudle jsou jednorázový a to se poláme, a človek pak musí improvizovat... a nebo odpojovat ty bowdeny od táhel topení ... další taká věc fajná :D ..
kdyby to bylo radiátor topení co je na okruhu motoru tak by se téreticky dalo možná stlačeným vzduchem do jednoho vývodu a zdruhého doufat že cosik vyletí ven, a nebo prod vody.. a doufat že nějaký bordel vyplaví se ven.. u klimy netuším jak se to pucuje.

Uživatelský avatar
alnek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde najdu výparník u Passata B5?

Příspěvek od alnek »

Jasný chápu, ale i tak díky za snahu ;)
Luk!n píše:No já ti už asi víc neporadím,sám klimu nemám, a co nemám tak se o to nezajímám :D ale určitě takové roboty jako demontáže palubovek, a výměnu blbého radiátoru na topení to už nebudu nikdy dělat.. a poté poslouchat ty kecy že to mi nefunguje,když mi to předtím fungovalo atd...,nějkteré části,čudle jsou jednorázový a to se poláme, a človek pak musí improvizovat... a nebo odpojovat ty bowdeny od táhel topení ... další taká věc fajná :D ..
kdyby to bylo radiátor topení co je na okruhu motoru tak by se téreticky dalo možná stlačeným vzduchem do jednoho vývodu a zdruhého doufat že cosik vyletí ven, a nebo prod vody.. a doufat že nějaký bordel vyplaví se ven.. u klimy netuším jak se to pucuje.
A VWo tom to je :-)

LKP

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“