Spatne chyta po delsim stani

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Drak_One
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jičín (Libun)
Kontaktovat uživatele:

Spatne chyta po delsim stani

Příspěvek od Drak_One »

Ahoj,
spatne mi chyta pasik při delsim stani, třeba den. Mam po vymene tesneni hlavy motoru a musim strasne dlouho startovat a pak to pomalu naskoci...zda se mi, ze mi pada nafta. Hadicky a vedeni jsem zkontroloval, nikde nic netece a vse je dotazene...nemate někdo nejaky napad? jinak jsem shanel nove hadicky okolo palivového filtru a ty nejsou k mani,. Chte ljsem je preventivne vymenit, vypadaji trochu zpuchrele, mají uz prasklinky na sobe

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Spatne chyta po delsim stani

Příspěvek od wrot »

Drak_One píše:Ahoj,
spatne mi chyta pasik při delsim stani, třeba den. Mam po vymene tesneni hlavy motoru a musim strasne dlouho startovat a pak to pomalu naskoci...zda se mi, ze mi pada nafta. Hadicky a vedeni jsem zkontroloval, nikde nic netece a vse je dotazene...nemate někdo nejaky napad? jinak jsem shanel nove hadicky okolo palivového filtru a ty nejsou k mani,. Chte ljsem je preventivne vymenit, vypadaji trochu zpuchrele, mají uz prasklinky na sobe
Ahoj mně to dělalo po výměně palivového filtru v nádrži bylo méně nafty pořad padala pak jsem vzal plnou odvzdušnil celej systém a je klid

Uživatelský avatar
Drak_One
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jičín (Libun)
Kontaktovat uživatele:

Re: Spatne chyta po delsim stani

Příspěvek od Drak_One »

aha...no,ja bral uz x krat plnou,ale neodvzdusnoval...tak zkusim jeste tohle..a hadivky se kupuji asi universal,co? ty okolo palivaku?

dibarbora
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 12.07.2009 23:39

Re: Spatne chyta po delsim stani

Příspěvek od dibarbora »

Skus skontrolovať termoventil, ktory je navrchu filtra(priruby filtra pod plieskom). Pod nim je o-kruzok a tadial si to rado prisaje vzduch a padne nafta. Vymenil by som ten najprv, pokial mas vsetky spoje 100% ok vratane prepadov zo vstrekov.

Uživatelský avatar
Drak_One
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jičín (Libun)
Kontaktovat uživatele:

Re: Spatne chyta po delsim stani

Příspěvek od Drak_One »

Vubec to nechapu,ale dela to elektromagneticky ventil..zkyz auto dele stoji,zacne cvakat a nepusti naftu dal.. A hlavne pak uz nejde zhaveni,takze se tezko nastartuje..kdyz necham dele zaple zapalovani a nazhavim rucne,udelal jsem si vypjnac,uplne v pohode nastartuju...ted jen nevim,co s nim je

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“