Bouchaní asi palubní desky

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Besta33
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 20.01.2012 19:47

Bouchaní asi palubní desky

Příspěvek od Besta33 »

Mám nové přední ramena, nové tlumiče a horní uložení, ale stále bouchá asi palubní deska. Ale když zaprší a je mokro, tak bouchání přestane a auto je velmi tiché, ale jakmile zase je sucho bouchaní začne znovu, nevíte čím to může být?

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Bouchaní asi palubní desky

Příspěvek od wrot »

Besta33 píše:Mám nové přední ramena, nové tlumiče a horní uložení, ale stále bouchá asi palubní deska. Ale když zaprší a je mokro, tak bouchání přestane a auto je velmi tiché, ale jakmile zase je sucho bouchaní začne znovu, nevíte čím to může být?
Ahoj a to bouchá na rovině nebo po přejetí nerovností,mně to po výměně dělalo na pravé straně a byl to ač novej tak špatnej tlumič ale dělalo to při nerovnosti jako by vystřelil tlumič nadoraz rana jako pra..se

Besta33
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 20.01.2012 19:47

Re: Bouchaní asi palubní desky

Příspěvek od Besta33 »

děla to jen při přejeti nerovnosti (koleje,...), a dělalo to i se starými tlumiči, ale jak je mokro tak nic neboucha

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Bouchaní asi palubní desky

Příspěvek od wrot »

Besta33 píše:děla to jen při přejeti nerovnosti (koleje,...), a dělalo to i se starými tlumiči, ale jak je mokro tak nic neboucha
Ahoj ja bych asi zajel na test tlumičů a až ti to budou testovat a projeví se bouchání tak bych se koukal a vyloučil co to muže bejt netluče ti baterka n

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“