návod na autorádio

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Pidzej
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 20.08.2013 18:56
Bydliště: Pejřimov

návod na autorádio

Příspěvek od Pidzej »

Ahoj,

tak už 14 dnů mám VW Passat Variant 3C r.v. 2007 a chtěl jsem se zeptat: chybí mi v tý velký knížce plné návodů část o tom autorádiu. Já jsem předtím jezdil s Cliem 1.2 z r.97, takže tohle je "trochu" o něčem jiném a dost v tom plavu, hlavně mi to nebere mp3, prestože podle popisu na rádiu by to mp3 umět mělo...

Nevim jestli tomu vadilo, že jsem ty empétrojky měl v adresářích podle interpreta že to třeba nepobral bo co...

Ale tak stejně mě napadlo, jestli to rádio nevyměnit už rovnou za něco modernějšího, lepšího, tak jsem vás chtěl poprosit buď jestli někdo nemáte někde vystavené ke stažení ten návod k "továrnímu" autorádiu anebo jestli mi doporučíte nějakou dobrou náhradu, koukal jsem že jsou už i modely se zabudovanou navigací, tak něco v ceně do 10 tis. ale protože jsem absolutně netechnický typ, tak jestli je tu někdo z Vysočiny a mohl by mi doporučit nějaký dobrý servis, kde by mi třeba s tímhle poradili a bez problémů to namontovali?

Díky moc :)
VW Passat Variant 3C 1.9TDi 103kW 2007

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: návod na autorádio

Příspěvek od tornado1 »

v Humpolci není problém cokoliv namontovat

viz:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=222124&f=28" onclick="window.open(this.href);return false;
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: návod na autorádio

Příspěvek od teekey »

Pidzej píše: ...koukal jsem že jsou už i modely se zabudovanou navigací...
v pripade instalace navi doporucuji zvazit pripojisteni, protoze demontaz toho radia/navigace trva aku sroubovakem asi 30s, takze by se ti mohlo stat, ze by jsi po vydarenem vyletu napriklad do Prahy mohl shanet nove okno a radio :pleasantry:
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: návod na autorádio

Příspěvek od ppfox »

Pidzej píše:...tak jsem vás chtěl poprosit buď jestli někdo nemáte někde vystavené ke stažení ten návod k "továrnímu" autorádiu ...
Pokud chceš návod, musíš napsat o jaké "autorádio" se jedná - je víc druhů - nebo to alespoň vyfoť a dej se fotku 8O
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Pidzej
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 20.08.2013 18:56
Bydliště: Pejřimov

Re: návod na autorádio

Příspěvek od Pidzej »

ahoj, tak jsem to vyfotil, snad to sem pude vložit :)
Obrázek

Můžete mi pls napsat co je to za typ a čím lepším by se to dalo nahradit? Měl bych takovou představu, aby šlo regulovat nezávisle hlasitost předních a zadních repráků... občas tam vezu mládež a ta si stěžuje, že vzádu nic neslyšej, i když mě to vepředu řve tak, že neslyším vlastní myšlenky :D anebo naopak, někdy tam vezu mrňouse a potřeboval bych tak repro vzadu ztišit úplně a vepředu si to pusím jen tak bianco jazz...
VW Passat Variant 3C 1.9TDi 103kW 2007

pulcino
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 27.05.2012 19:35
Bydliště: okres Kladno

Re: návod na autorádio

Příspěvek od pulcino »

Toto je RCD 300...

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: návod na autorádio

Příspěvek od Jirka. »

pulcino píše:Toto je RCD 300...
Řekl bych spíš RCD 500 :wink:
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Pidzej
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 20.08.2013 18:56
Bydliště: Pejřimov

Re: návod na autorádio

Příspěvek od Pidzej »

klucí tak se dohodněte :D já zase vim určitě, že je to tovární standardní autorádio VW Passat Variant 3C verze FM6 1.9TDi r.v.2007 BKP 103kW ... akorát nevim ten typ, protože v manuálu ta část o rádiu úplně chybí a na netu jsem našel naskenovanej manuál a tam to chybí taky :D (takže buď si ve VW mysleli, že to rádio je natolik primitivní, že řidiči nepotřebujou manuál, nebo newim...)
VW Passat Variant 3C 1.9TDi 103kW 2007

Pidzej
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 20.08.2013 18:56
Bydliště: Pejřimov

Re: návod na autorádio

Příspěvek od Pidzej »

no dobře, ta věta "že je to tovární standardní autorádio atd....." nevim to úplně přesně, ale od předchozího majitele nemám žádné info ani žádný důvod domnívat se, že by tam to rádio nějak měnil za jiné... takže na 99% je to rádio toho typu, jak to sjelo z výrobního pásu...
VW Passat Variant 3C 1.9TDi 103kW 2007

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: návod na autorádio

Příspěvek od Jirka. »

Nepotřebuju se s někým dohodnout, je to RCD 500, návod k tomu nemam, ale tady máš návod na RCD 300 http://uloz.to/xJuV49P/manual-rcd-300-pdf" onclick="window.open(this.href);return false; , je to podobné akorát tohle umí mp3 a má v sobě měnič na tuším 8 cd:-) s tím si snad poradíš bez návodu
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Pidzej
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 20.08.2013 18:56
Bydliště: Pejřimov

Re: návod na autorádio

Příspěvek od Pidzej »

díky, návod prostuduju :) no mě právě nešly ty empétrojky (psalo to "no disc"), tak nevim jestli tomu vadilo že jsem to měl v adresářích podle kapel a jestli teda maj bejt nasypaný všechny v rootu bo co... měnič to asi teda nemá, protože je tam jen díra na jedno cd...
VW Passat Variant 3C 1.9TDi 103kW 2007

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: návod na autorádio

Příspěvek od Jirka. »

Je tam vevnitř několik CD nad sebou, i když díra je jen jedna, tj. má to měnič:-)
bohužel s návodem ti nepomůžu.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
pig
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 278
Registrován: 07.03.2012 07:40
Bydliště: jižní morava

Re: návod na autorádio

Příspěvek od pig »

si děláte pr**l ne...
radio na fotce je RCD300mp3,
rcd 500 má barevnej dotyk a v sobě zásobník na 6cd!
a i tohle obyč umí vychytávky typu balance/fader... chce to použít mozek a hledat v setup-sound...
:158:
Pásoš Vároš károš 07 BLÚMOUŠN :-) 1.9TDI
/100kW/320Nm/

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: návod na autorádio

Příspěvek od Jirka. »

pig: a na to si přišel kde :lol: ? Barevný dotykový display má RCD 510, tohle je RCD 500.
Kdyby to bylo RCD 300 tak to nemá měnič a tomu odpovídající tlačítka...
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Pidzej
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 20.08.2013 18:56
Bydliště: Pejřimov

Re: návod na autorádio

Příspěvek od Pidzej »

tak to bude fakt RCD500, protože šestidiskovej měnič tam fakt je :)

mimochodem, už jsem přišel, čím to bylo, že mi nešly ty empétrojky... pls nekamenujte mě, ale věc se má tak: já už hoooodně dlouho let nepálím na nic jinýho než na DVD a je to pro mě už taková automatika, že když někdo řekne "vypal mi cédé", tak automaticky pálím hádejte co :D no a tím je celá záhada objasněna... já do toho přehrávače strkal empétrojky na DVD :D takže jsem včera koupil skutečně "CD" a vypálil mp3 a rádio šlape bez problémů :)
VW Passat Variant 3C 1.9TDi 103kW 2007

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“