Stahování předního okna u spolujezdce

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Petr4562
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 12.07.2013 21:50
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Stahování předního okna u spolujezdce

Příspěvek od Petr4562 »

Hledám někoho ze Zlínského kraje kdo dokáže toto rozluštit a dát dohromady koupený nový motor s jednotkou a chyba stále přetrvává.Základní nastavení uděláno podržením tlačítka v max horní poloze poté podržení tlačítka ve spodní poloze.Chyba stále v seznamu závad už mě to štve odměna jistá pro toho kdo to dá dohromady :)

Díky moc
Petr

Petr4562
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 12.07.2013 21:50
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Stahování předního okna u spolujezdce

Příspěvek od Petr4562 »

Další pokusy o sprovoznění přední pravé stahovačky.Zakoupeno již už asi 2 kusy motorku vč. jednotek vyzkoušení a nakonfigurování. Výsledek ten samý automatika funguje pouze do polohy než to sjede až ke gumě když ji stopnu 2cm ke konci je vše funkční a jednotka nemá žádnou chybu zapsanou.Pokud to nechám sjet uplně až dolů zapíše se chyba do jednotky

00933 - motor spoustece okna strana spolujezdce (V148)
005 - zadne; nebo spatne zakladni nastaveni / prizpusobeni

Potom funkce auto nejede!!!

Vyzkoušel jsem měnit spínače u řidiče a tímto to opravdu není ARAVER mi sdělil že je vadná stahovačka ten plech co je namontován,ale nemyslím si to.

JAK UDĚLAT PŘEDNÍ PRAVÉ OKNO ZNOVU FUNKČNÍ ?? NĚJAKÉ RADY ČI ČLOVÍČEK ZE ZLÍNSKÉHO KRAJE ČI BRNĚNSKA?????
ZA OPRAVU ODMĚNÍM

DÍKY MOC PETR
Petr

Petr4562
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 12.07.2013 21:50
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Stahování předního okna u spolujezdce

Příspěvek od Petr4562 »

VYŘEŠENO - MOC DĚKUJI VŠEM KDO NAPSAL JAKOUKOLIV RADU :) JEŠTĚ JEDNOU DÍKY
Petr

Uživatelský avatar
Lukas.cc
Pilot
Pilot
Příspěvky: 726
Registrován: 02.03.2013 10:20
Bydliště: Orlová

Re: Stahování předního okna u spolujezdce

Příspěvek od Lukas.cc »

No a jak jsi ten boj vyřešil?
(Passat Variant, 103Kw CBAB DSG bývale) nyní Peugeot 508 RXH Hybrid 120kw

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Stahování předního okna u spolujezdce

Příspěvek od tornado1 »

jasně jsem říkal že to motorem není a on zkouší 2 motory a pořád to nejde.... no comment... komu není pomoci....
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Petr4562
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 12.07.2013 21:50
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Stahování předního okna u spolujezdce - vyřešeno

Příspěvek od Petr4562 »

Tak vyřešil jsem to tak koupil jsem origo stahovačku kterou jsem dnes předělal a navíc jsem ještě u toho odpojil autobaterii, ale otázkou je čím to bylo zda tou celou stahovačkou ( plechem ) a nebo tím že jsem auto resetoval vypnutím od napájení.
Ale důležité že to jede.
Petr

lupa89
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 02.12.2014 22:30

Re: Stahování předního okna u spolujezdce

Příspěvek od lupa89 »

mam tez problem pri startovani cececka byla slaba baterka auto zatocilo a nechytlo a najednou koukam ze zavreny okynko v pulce. chodi to normalne i s dojezdama jen s drobnym problemem ze se doraz zavreneho okna posunul do pulky okna a dal nejde v zavadach je ze nebylo provedeno nebo spatne provedeno zakladni nastaveni mam supervaga na pomoc ale aj tak sem bezradny

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“