baterka KO superb zamkly jak otevrit?

Všechny modely.
Uživatelský avatar
Phate
Profík
Profík
Příspěvky: 1109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kyjov-Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: baterka KO superb zamkly jak otevrit?

Příspěvek od Phate »

blonn píše:Pro uzivatele saxx:nekoukej na pi....ny na you tube a hlavne nerad blbosti.Tahla jsou z nemagnetickeho kovu,takze si tu ponozku muzes nasadit na p..o.A dalsi napady jako otevreni pomoci dalkoveho ovladace,neblbni :lol:
Asi, tak... totalni picovina :gey:
Tiguan Highline 2.0 TDi - 110KW - DSG7 - Tungsten
GOlf III, 2.8 VR6.

Uživatelský avatar
Mirek34
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 04.08.2013 15:33
Bydliště: Ostrava

Re: baterka KO superb zamkly jak otevrit?

Příspěvek od Mirek34 »

Mam stejny problem. Nemam ani jeden zamek, baterka je KO, jedine, ceho dalkovym ovladacem docilim, je odblokovani alarmu (zhasnuti blikajici kontrolky), v zamcich to slabe klepne, ale ani se nehnou. Poradte naprostemu lajkovi, kam mam pripojit ty kabely pod motor nebo jak tu kapotu motoru otevru, at muzu napichnout druhe auto starovacima kabelama nebo prenosnou baterku?

Uživatelský avatar
marlock
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.08.2013 23:18

Re: baterka KO superb zamkly jak otevrit?

Příspěvek od marlock »

Ahoj. Živím se otevíráním dveří a tudiž i automobilů. Sundej plastovou záslepku a tam je zámek (vstup pro klíč). Pokud tam bude hliníková záslepka provrtej jí 10mm vrtákem a zasuň do díry plochý šroubovák a otoč. A je to. Nebo můžeš vzít dřevěný klínek (já mám origo plastový), trochu vyhnou dveře (já mám nafukovací "polštářek") a drátem otevří kapotu. Pak nabij baterku nebo popros kámoše a přes kabely otevřeš auto.
PS: až vytáhneš bateri pro nabití nezabouchni si opět kapotu - musel bys proces z drátem opakovat. :good:

Uživatelský avatar
Mirek34
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 04.08.2013 15:33
Bydliště: Ostrava

Re: baterka KO superb zamkly jak otevrit?

Příspěvek od Mirek34 »

Přes zámek to nešlo - žádný tam nemám, nechal jsem si je komplet vytáhnout (byly zničené po nájezdu těch s krátkými prsty). Kapotu se mi ani s drátem nepovedlo otevřít... Takže jsem zvedl se známým auto na heverech, dal radši i na špalky (to bylo haló na sídlišti :-) a po odmontování plastového spodního čelního krytu motoru jsme se někam napíchli druhou baterií a odemkli dálkáčem - ufff - operace na 15min., ale kdyby známý nevěděl, kam to připojit, byl bych asi v háji. Baterku jsem vyhodil a koupil novou silnější...

Uživatelský avatar
Havlos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 320
Registrován: 12.04.2008 20:44
Bydliště: Strakonicko

Re: baterka KO superb zamkly jak otevrit?

Příspěvek od Havlos »

možná by se dalo připojit přes zásuvku tažnýho,nemám vyzkoušeno.
Mám 13pol. s redukcí na 7pol.
13-tipolova-schema.jpg

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: baterka KO superb zamkly jak otevrit?

Příspěvek od Jarda S. »

u nás nešlo naše klasická 7 polová nemá stálý +
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“