DPF pryč a kouř

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

DPF pryč a kouř

Příspěvek od Benik »

Ahoj kluci, koupil jsem 3.0Tdi 2006 BKS, filtr DPF vyhorel, teda propalil se cely... vykuchal jsem... nechal jsem udelat odstraneni filtru v RJ a mam jen dotaz... Je noirmalni asi ze ted celkem huli jak zacpany kamna... teda kdyz hodne pridam, tak litaji saze(cerny dym)... pak uz to neni tak zly, teda skoro vubec nehuli... asi je to normalni ze? ma najeto 260tk... nove vstriky, turbo, rozvody, hlavy :-) nechtelo se midavat batoh za novy filtr DPF...

P.S. jinak jedu za 7.8l kdyz jedu uplne podle predpisu... coz s turkem nejde... :-)))

Uživatelský avatar
Peterka72
Člen klubu
Příspěvky: 283
Registrován: 24.12.2010 20:15
Bydliště: Díra u Hanušovic

Re: DPF pryč a kouř

Příspěvek od Peterka72 »

8) To je normální , právě filtr pevných částic zadržuje ten černý marast co Ti teď letí z výfuků . :D

:potlesk: A ta spotřeba 7,8 L je brutální , já mám teď v létě při zaplé klimatizaci tak 13,5 l a to to nějak nehoním . :roll:

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Re: DPF pryč a kouř

Příspěvek od Benik »

tp bofors: asi tomu hodne rozumis koukam...

za 1.) minuly tyden na STK to proslo naprosto v poradku.,.. jeste jsem se s nimi bavil ze je dpf pryc a porad je to v norme... pry\ ma VW Skoda vysoke limity... takze se to tam krfasne veslo...

za 2.) asi si hodne nastvanej kdyz jedes za avii, starym napr. kadetem atd... ty vyfukuji mnohem vetsi a horsi splodiny...

a kdyby nestal 80tis kc tak si ho klidne koujpim ale proc? abych mel vetsi spotrebu a nejelo to a nedej boze aby to znovu chytlo???

ty jsi v tom aute nebyl kdyz do posledni chvile motor bezel a zadna zavada se neobjevila a pak to chytlo... bys asi koukal ... to bys pekne rychle utikal pryc z auta... a shanel torx na uvolneni sedacky abys odpojil baterku...

nechapu zase ja tebe...

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: DPF pryč a kouř

Příspěvek od Mára_VR6 »

Bofors píše:tak srovnávat touarega s avií je trochu mimo. nehledě na to,že saze z avie nejsou tak nebezpečné jak z moderního dieselu (velikost částic). to auto je konstruované na provoz s filtrem, když ho vykucháš tak to je zásah do vozidla který by na stk projít neměl. zatím to jde, protože měřící normy jsou k smíchu ale to je dočasu.
Jeee, tak to promiň, my už budeme hodný :fool: Běž si hrát a neotravuj tady vzduch :smoke: :smoke:
:rofl: :rofl:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Re: DPF pryč a kouř

Příspěvek od Benik »

to bofors:

to jsem nebyl ale ja... kazde ma svoje... hold nemam na noveho 7golfa... tak jsem si za park korun koupil touarega v zadne vybave... aspon me nezlobi turbo v otackach 2000-2500 ot min :-)))))

v poho... ty jsi zacal driv prudit...

Uživatelský avatar
ojik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 09.04.2011 15:37
Bydliště: Ostrava

Re: DPF pryč a kouř

Příspěvek od ojik »

Chlapi,netahejme tu politiku :?

Uživatelský avatar
PavelSv
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 22.01.2010 17:50
Bydliště: Deblín 30km od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: DPF pryč a kouř

Příspěvek od PavelSv »

Bofors:Vem si k srdci konec
Je to tu o Touaregách a praktických radách k nim a ne o moralizování a politice :!: :!: :!:

Uživatelský avatar
Jurasch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 06.10.2011 12:51
Bydliště: LIBEREC

Příspěvek od Jurasch »

Bofors píše:je mi to jedno. doufám, že si na vás stát co nejdřív pořádně došlápne.
No člověče já bych se už ani nedivil kdybyste ty kluky šel udat ... ❗️

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: DPF pryč a kouř

Příspěvek od Mára_VR6 »

je mi to jedno. doufám, že si na vás stát co nejdřív pořádně došlápne.
už táhni do hajzlu idiote zelenej
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Re: DPF pryč a kouř

Příspěvek od Benik »

tak to je hustý jak jsou Touaregáci hustí :-))) prej táhny do pr**le :-))) fakt jsem se pobavil...

Odpovědět

Zpět na „Touareg“