klimakompresor??

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
d.d.t33
Závodník
Závodník
Příspěvky: 590
Registrován: 14.02.2008 11:16
Bydliště: Litvinov
Kontaktovat uživatele:

klimakompresor??

Příspěvek od d.d.t33 »

kdyz jedu klima chladi a pohoda ale vcera se mi stalo ze jsem stal na svetlech a zniceho nic mi zacal piskat jako nejakej remen nez mi zhasl na chvilku panel klimatroniku a prepnul se na econ :158: a prestalo piskani remenu ci nejakemu zvuku podobnemu no rikam parada kompresor v prdeli ,jedu chvilku dal nastvany a zkusil jsem znovu zapnout klimu a zase jela v pohode :fool: a jakmile auto stoji na na volnobech miste zacne znovu kvilet a vypne kompresor kdyz je v otackach tak jede v pohode bez piskani a ted je otazkou zda pujde vymenit pravdepodobne jen kladka na kompresoru a nebo mam schanet jinej kompresor???

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: klimakompresor??

Příspěvek od wrot »

d.d.t33 píše:kdyz jedu klima chladi a pohoda ale vcera se mi stalo ze jsem stal na svetlech a zniceho nic mi zacal piskat jako nejakej remen nez mi zhasl na chvilku panel klimatroniku a prepnul se na econ :158: a prestalo piskani remenu ci nejakemu zvuku podobnemu no rikam parada kompresor v prdeli ,jedu chvilku dal nastvany a zkusil jsem znovu zapnout klimu a zase jela v pohode :fool: a jakmile auto stoji na na volnobech miste zacne znovu kvilet a vypne kompresor kdyz je v otackach tak jede v pohode bez piskani a ted je otazkou zda pujde vymenit pravdepodobne jen kladka na kompresoru a nebo mam schanet jinej kompresor???
ahoj a nepíská (kvílí)ti vrtule u chladiče

d.d.t33
Závodník
Závodník
Příspěvky: 590
Registrován: 14.02.2008 11:16
Bydliště: Litvinov
Kontaktovat uživatele:

Re: klimakompresor??

Příspěvek od d.d.t33 »

toho jsem si nevsiml ale vydedukoval jsem ze za zvysenych otacek je vse ok a jen na volnobech to piska nevim proc ale kdyby to bylo pridreny lozisko nebyl by to jako remen nevim jsem zmaten :laugh: dnes naprosto v pohode jizda zadnej naznak problemu a klima po sepnuti chladila a nic nepiskalo a po vizuelni strance vse v poradku :pleasantry: miluju tyhle problemy

rommlajz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 16.07.2009 19:21
Bydliště: Kousíček od Brna

Re: klimakompresor??

Příspěvek od rommlajz »

Podívej se jestli spíná vrtule ta elektrická když máš zaplou klimu pokavaď neje tak teplotou a tlakem v klimatizaci čidlo odpojí kompresor.

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: klimakompresor??

Příspěvek od wrot »

ještě kup novej klinak pokud jsi ho uz nemenil muže tam bejt bordel a pak klouzne

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“