ohodnocení auta

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Zamčeno
Uživatelský avatar
Dyna
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 22.07.2010 23:24
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

ohodnocení auta

Příspěvek od Dyna »

Obracím se sem s prosbou. Sháním hledám někoho kdo se pohybuje kolem autobazarů. Potřebovala bych pro notářku doklad o hodnotě auta. já bych totiž tu cenu potřebovala srazit na minimum a tu částku kdybych tady řekla, tak se mi asi vysmějou všichni. Je to kvůli tomu že otec měl nějaký dluhy a pokud nedostanu cenu auta pod určenou částku tak o něj přijdu.
http://kadett-gsi.napady.net/galerie/ko ... zhled.html" onclick="window.open(this.href);return false; můj nejlepší výtvor. bohužel bývalý

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5725
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: ohodnocení auta

Příspěvek od michall »

Teď teda nevím, kam tenhle dotaz zařadit, ale připadá mi poněkud ošemetné se takhle veřejně dožadovat umělého sražení ceny. Pokud by to měl být "úřední" odhad ceny vozu, pak by ho měl vystavit znalec, tedy nikoli kdokoli. Ten se ale podle mě nějak výrazně ovlivnit nedá, neb by si tím mohl zadělat na problém.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
Dyna
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 22.07.2010 23:24
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: ohodnocení auta

Příspěvek od Dyna »

mě notářka řekla, že jí to stačí z autobazaru. ale asi bude nejlepší to smazat, nebudu nikomu zadělávat na problém. Jen je mi líto že o auto přijdu.

Takže kdyžtak prosím o smazání pokud je to možný
http://kadett-gsi.napady.net/galerie/ko ... zhled.html" onclick="window.open(this.href);return false; můj nejlepší výtvor. bohužel bývalý

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: ohodnocení auta

Příspěvek od 11mAjA11 »

Okamžitě přepsat na někoho jiného, aspoň dočasně se smlouvou atd atd..

Ochcat je jinak, legálněji..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
matko001
Závodník
Závodník
Příspěvky: 639
Registrován: 19.06.2012 23:32
Bydliště: Amsterdam NL

ohodnocení auta

Příspěvek od matko001 »

Takyto papier mi davali v AAA a cena na nom bola vzdy uplne smiesna. Tam by si im ani nemusela nic hovorit a sami od seba by ti dali brutalne nizku cenu. Ja som to potreboval kvoli internym firemnym zalezitostiam. Za stvorrocny Sharan s 2.0 tdi 140 koni, vo vysokej vybave a po prvom majitelovi, kupovany na sk, neburany a cely cas iba v autorizovanom servise mi ponukli len necelych 6000€.
Rodinny Ford Galaxy 2003, 1.9 TDI 96kw, 6 st.
Vozitko mojej polovicky: Ford Focus mk1 2000, 1.8 benzin
Byvale rodinne auto: Ford Mondeo 2003 kombi, 2.0 TDCi, 6 MMT

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: ohodnocení auta

Příspěvek od M@rty74 »

Vem auto, zajeď do nejbližší pobočky AAA Auto a normálně jim ji ho nabídni k výkupu za hotové. Sami si auto prohlédnou, respektive tak učiní jejich špičkově vyškolení mechanici.
Výsledek ?
1) nebudeš se stačit divit co je všechno na autě špatně :laugh:
2) pokud je ve velkém TP jako majitel otec normálně je požádej o písemnou nabídku výkupu, jakože to vyřizuješ pro něj
3) nabídku dej notářce
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
Dyna
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 22.07.2010 23:24
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: ohodnocení auta

Příspěvek od Dyna »

DÍKY
Sice to nebylo v AAA, tam mě poslali někam, ale v jiným bazaru mi pomohli
http://kadett-gsi.napady.net/galerie/ko ... zhled.html" onclick="window.open(this.href);return false; můj nejlepší výtvor. bohužel bývalý

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: ohodnocení auta

Příspěvek od M@rty74 »

Tak hlavně, že to dobře dopadlo :-)

Zamykám a po čase to smázneme, ať nás někdo neviní z toho, že Tě navádíme k nekalostem...
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Zamčeno

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“