CHYBA 16825

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
POLKI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 13.01.2008 10:58
Bydliště: Prešov

CHYBA 16825

Příspěvek od POLKI »

prosím poraďte
vag neustále vypisuje chybu 16825 systém odvzdušnení nádrže špatná prechodnosť,neodporúča sa tankovať nádrž totálne do plna ale aj napriek tomu že netankujem plnú aj tak to stále vyhadzuje,myslel som že je to blbý ventil n 80 na nádobke s aktívnym uhlím ten som otestoval funguje ako ma aj pri naštartovanom aute pekne cvaká ako prídem na presnú príčinu poprosím vás o rady kto ma o tom nejaké skúsenosti nech poradí
Dík

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: CHYBA 16825

Příspěvek od xerxes »

zkus profouknout tu hadici co vede od aktivniho uhli

POLKI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 13.01.2008 10:58
Bydliště: Prešov

Re: CHYBA 16825

Příspěvek od POLKI »

Skušal som všetko možne hadičy som prefukol aj k nadrži aj ku klapke všetko je ok a stale to vyhaduje tu chybu po dajakej dobe a dokonca som zistil že aj auto jemne vynechava zrejme to bude sposobovať tato chyba,vyskušam ešte uplne vybrať ten ventilček na nadržke aktivneho uhlia kde prichada hadička od nadrže,uplne ho vyberiem a hadičku od nadrže odpojim uvidim ako sa auto bude spravať a či nabehne zase ta chyba ? Neviem či sa najde niekto kto by vedel presne určiť chybu a povedať ano vymeň to a to a bude to ok,zrejme to každý rieši výmenou všetkeho a tak pride na vadu ale logickým usudkom to nevie nik,ale meniť všetko čo to može sposobovať to može stať kopec eur môže to byť nadržka,alebo elektro ventil alebo spetný ventil alebo ventil v nadrži alebo rj motora asi tak :oops:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“