Tryskání vodním paprskem

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
kombajnek
Člen klubu
Příspěvky: 197
Registrován: 30.06.2009 23:03
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Tryskání vodním paprskem

Příspěvek od kombajnek »

Ahoj,

nemáte náhodou tucha kde v Praze a okolí mi otryskají kola vysokotlakým vodním paprskem? Samo že jsem zkoušel google ale to najde jen velké firmy co čistí mosty, velké konstrukce a nebo je to daleko :-( nejblíže jsem našel Heřmanův městec a http://www.svyp.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: Tryskání vodním paprskem

Příspěvek od Jarda S. »

na kola klidně můžeš použít chemický odlakování, to dělaji skoro na každým rohu
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Uživatelský avatar
kombajnek
Člen klubu
Příspěvky: 197
Registrován: 30.06.2009 23:03
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Tryskání vodním paprskem

Příspěvek od kombajnek »

Chci osundat lak z těchto Audi kol a kdybych odlakoval kolo tak ho zase budu muset nechat vyleštit a pak zase zalakovat.
Když ho nechám jen otryskat vodou tak jej nebudu muset leštit tolik ale jen ty místa co rozežrala sůl.
Pochybuju že pokud to dám do Rogi v písnici (což mám za rohem) po chemickým odlakování ty kola nebudou moc lesklé :-(

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: Tryskání vodním paprskem

Příspěvek od Jarda S. »

http://www.youtube.com/watch?v=pep6F-5HMtU" onclick="window.open(this.href);return false; tady je to docela vidět
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Uživatelský avatar
kombajnek
Člen klubu
Příspěvky: 197
Registrován: 30.06.2009 23:03
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Tryskání vodním paprskem

Příspěvek od kombajnek »

Tak po dnešní konzulzaci v ROGI by se to co je tam leštěné na tom kole muselo znovu leštit a jelikož je tam oxidace tak se jim do toho nechtělo že to prý vyleze i když se to přelakuje a nebo opísluje. Tak ještě zkusím to tryskání vodním paprskem a pak si pomůžu svépomocí. Jinak jsem to zkusil barvožroutem a docela děs P05 se neprodává a ten nástupce 82xx je na prd, po hodině co jsme se s tím patlal jsem zničil dvě platdové škrabky a výsledek mizivý.....teda podařilo se mi sundat kus laku a leštěné kolo nebylo poškozeno ale je to jebačka na N-tou.

Uživatelský avatar
kombajnek
Člen klubu
Příspěvky: 197
Registrován: 30.06.2009 23:03
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Tryskání vodním paprskem

Příspěvek od kombajnek »

Tak dnes proběhla konzulzace s odborníkem ze svyp.cz a vodní tryskání nedoporučují jelikož to vytvoří mapy a vodním tryskáním dělají větší věci a tak doporučují otryskat velice jemným pískem a pak zalakovat a nebo vyleštit a zalakovat. Tak jsem objednal ještě jednoho barvažrouta z AUKRO a Odstraňovač starých nátěrů od Kim-TEC (27-1190030) a uvidíme .-) zejtra dojde tak večer jej otestuji a jinak budeme pískovat:-)

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“