Nerozsvítí se všechny kontrolky před nastartováním

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
sulcmen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 04.09.2013 07:55

Nerozsvítí se všechny kontrolky před nastartováním

Příspěvek od sulcmen »

Ahoj, mám cca týden passata B5 variant 1.6 z roku 1998, podle manuálu by se měli před natočením motoru rozsvítit kontrolky oleje, chladící kapalina a další na středovém panelu mezi otáčkoměrem a rychloměrem. Tento panel je černý jen se ukáže venkovní teplota nebo aktuální spotřeba, záleží co mám nastaveno. Pokud jedu jen na rezervu tak v horní části svítí grafická ikona, že mám málo benzínu s informací bitte tanken. Další info - auto ma zabudovanou navigaci. Zajímá mě jestli to je takhle v pořádku nebo ne. VAG nemám.
Dík za nějaké info

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Nerozsvítí se všechny kontrolky před nastartováním

Příspěvek od FandaTDI »

no i u benzínu se musí rozsvítit (v tý horní části) minimálně dobíjení ("baterie" - ta svítí až do nastartování, zhasne pokud altík dobíjí) a kontrolka oleje ("maznička"), někdy ruční brzda ( :) ) a v rámci "checku" (chvilkově po zapnutí klíčku) např. i kontrolka hladiny chlad.kapal., kontrolka airbagů ... a nevim, jestli jsem na něco nezapomněl ...

sulcmen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 04.09.2013 07:55

Re: Nerozsvítí se všechny kontrolky před nastartováním

Příspěvek od sulcmen »

Rozsvítí se jen kontrolka airbagů, imobilizér, abs, baterie a že je zatažená ručka....a v případě málo benzínu se na displeji zobrazí velká ikona, že je potřeba natankovat...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“