Zatékání do Golfa

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Mikinesko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 04.01.2013 13:14

Zatékání do Golfa

Příspěvek od Mikinesko »

Mal už niekto podobný problém? Ja som chvala bohu nič nespozoroval. http://www.auto.cz/novy-vw-golf-ma-prob ... ieru-76542" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Bofors
Pilot
Pilot
Příspěvky: 707
Registrován: 24.12.2012 23:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Zatekanie do golfa

Příspěvek od Bofors »

tak to se u sebe ještě podívám ale ve vedrech sem měl vždycky pod autem louži kondenzátu tak myslím dobrý
VW Golf VII 1,4 TSI

efreeti
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 31.07.2013 14:05

Re: Zatekanie do golfa

Příspěvek od efreeti »

Já zatím nic. Snad by se to mělo začít projevovat tím zamlžováním oken, tak snad bude dost času s tím začít něco dělat.
Zajímalo by mě jestli už soudruzi z NDR vymysleli jak tento problém opravit v případě, že se projeví...
VW Golf VII 1.4TSI 103kW Highline MY2013

Mikinesko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 04.01.2013 13:14

Zatekanie do golfa

Příspěvek od Mikinesko »

No vraj je to tam len zle upevnene alebo čo tam písali. A že u koho sa to prejavilo a bol v servise tak to opravili a že už sa ta chyba neprejavovala. Tak uvidime ja idem tento tyžden na servisnú prehliadku tak sa ich na to opýtam.

senoros
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 15.10.2013 19:37

Re: Zatekanie do golfa

Příspěvek od senoros »

Ahojte, nechcem zakladat novu temu, tak sa vas opytam tu.
Konkretne som si vsimol problem so svetlami a rosenim. teraz v tychto teplotach a vlhkom pocasi sa obidva predne svetlomety orosuju z vnutra. najrychlejsie to je, ak sa s autom vojde do podzemnej garaze a je vymalovane a potom sa to odrosuje aj 2-3 hodiny jazdy. robia to obidva naraz. nemate nejake schodne riesenie? :)
doteraz som sa s tym nestretol u svojich aut :)

Uživatelský avatar
x-t.y.n.a
Profík
Profík
Příspěvky: 1102
Registrován: 25.11.2010 14:23
Bydliště: Louny

Re: Zatekanie do golfa

Příspěvek od x-t.y.n.a »

Ahoj, toho že se mi světla rosí jsem si všimla při mytí wapkou (venku teplo, voda studená) tak se mi orosily obě světla ze vnitř - a nejsem sama komu se to stalo. Ale jak píšeš ty, jen kvůli vlhkému počasí, aby se mi rosily to jsem nezpozorovala, každopádně bych se zeptala v autorizovaném servisu, jestli to je normální??? Třeba máš světla špatně utěsněná.
IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=191333" onclick="window.open(this.href);return false; - prodáno
VII http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=291&t=262427" onclick="window.open(this.href);return false; - prodáno
I Cabrio http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=157&t=291875" onclick="window.open(this.href);return false;

senoros
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 15.10.2013 19:37

Re: Zatekanie do golfa

Příspěvek od senoros »

ahoj :)
tak som sa bol na to opytat a dopadlo to ´´usmevne´´. povedali mi, ze je to normalne a ze maju aj listom od vw potvrdene, ze je to bezna vec. ono bez urazky, ale podla mna to normalne nie je. mali sme kopec aut a nestalo sa to ani v jednom a vyzera to dost divne na novom aute a oroseny reflektor. ved toto sa nedeje na dacii a nie to este na DAS AUTO... . :) proste je to svetlo konstrukcne niekde zle spravene. od vw by som to necakal a tak som sa ho opytal - ked ze mi povedal, ze to maju listom, kolko este takych listov existuje o ktorych neviem a som rad, ze to vsetko mi povedali az po kupe auta :D

ak by mal niekto nejake riesenie, alebo najlepsie by bolo ak by niekto aj nasiel tu chybu, uvital by som nejake riesenie ako tomu zabranit.

pekny den :)

Uživatelský avatar
Bofors
Pilot
Pilot
Příspěvky: 707
Registrován: 24.12.2012 23:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Zatekanie do golfa

Příspěvek od Bofors »

tak tohle naštěstí nepozoruju, máte xenon nebo háčko?
VW Golf VII 1,4 TSI

senoros
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 15.10.2013 19:37

Re: Zatekanie do golfa

Příspěvek od senoros »

zdravim, mam klasicky halogen. teraz som si spomenul, ked som bol pozerat auta pred kupou, tak prsalo a pred jednou poredajnou stal tiez jeden golf a mal orosene svetla, nevenoval som tomu pozornost. ono sa to vyskytuje pri extremnej zmene vlhkosti, nemozem povedat, ze ak prsi, tak to tam je, ale pri vchode z chladneho pocasia do vlhhkej podzemnej garaze sa to objavi. neprikladam tomu nejaku velku vahu, pre toto spim kludne :) je to len postreh. - ale za tie peniaze ma to aj kusok hneva :)

Uživatelský avatar
kyblik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 23.12.2012 15:25

Re: Zatekanie do golfa

Příspěvek od kyblik »

zajimave..ja mam model cca leden 2013, klasika halogen,a zcela bez oroseni...a kamarad ted dostal g7 variant halogen, a je dva dny stare, a rosi se mu ridicovo svetlo...
VW GOLF VII 1.2tsi 77 kw comfortline, Eibach Pro-kit, 225/40/18 zimni i letni

Uživatelský avatar
jirkaa64
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 22.12.2012 10:58

Re: Zatekanie do golfa

Příspěvek od jirkaa64 »

Taky se mě nic nerosí, nedělají kombajny v Zwikau? Možná důvod rosení.
G7 bílá Pure 1,2 63kw ergoActiv SunSet

Uživatelský avatar
Bofors
Pilot
Pilot
Příspěvky: 707
Registrován: 24.12.2012 23:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Zatekanie do golfa

Příspěvek od Bofors »

světla bude vyrábět jedna firma, je jedno kde je pak namontujou do auta.
VW Golf VII 1,4 TSI

Uživatelský avatar
Sochy007
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 14.06.2011 20:00
Bydliště: Malibu Hills

Re: Zatekanie do golfa

Příspěvek od Sochy007 »

občas,když je velka změna vlhka a déšt tak se mi také rosí.. takovéto maličkosti radeji neřeším...za takovy kurevsky prachy za xenon by to meli mit vychytané!!!!!!
G7 1.4 TSI 90kw highline,white pure,bi-xenon

Uživatelský avatar
Bofors
Pilot
Pilot
Příspěvky: 707
Registrován: 24.12.2012 23:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Zatekanie do golfa

Příspěvek od Bofors »

teď je otázka jestli se tam vlhkost průběžně dostává netěsností světlometu a nebo je tam zavřená vlhkost při výrobě v utěsněném světlometu.
VW Golf VII 1,4 TSI

nuru
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 26.03.2013 13:03

Re: Zatekanie do golfa

Příspěvek od nuru »

Nevím jak, světlomety u G7, ale běžně se vyrábí světla s odvětrávacími kanálky. Tedy se tam vlhkost dostává nejspíše jimi a "zalepit" je nelze. Světlomet musí větrat, když změny teploty uvnitř jsou nemalé.

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“