MOTOR: přívodní potrubí ke vzduchovému filtru

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Nofear1998
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 13.11.2007 20:12

Re: MOTOR: přívodní potrubí ke vzduchovému filtru

Příspěvek od Nofear1998 »

Chci se zeptat mám Sharana 2.0tdi pd r.v.2006 a při jizdě slyším taky dunivý zvuk.. je to slyšet od cc70 km/h. kola jsem vyloučil, ložiska kol taky.. tak nevím? začalo to dělat z ničeho nic.. Děkuji za odpověd doufám že to už někdo neřešil nic stejné sem nečetl...

Uživatelský avatar
colcino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 10.09.2011 13:31

Re: MOTOR: přívodní potrubí ke vzduchovému filtru

Příspěvek od colcino »

Chlapi máme šarana a pořád sem píšu o nějkých závadách. Auto dovezené z itálie no děs- spíše na práci. Ti italové jsou vážně prasata. Chcu se zeptat- tu hadici mám ale je tam jenom ten výplet vypadá to jako by to ožraly myši- můžu ten výplet omotat např. kobercovou páskou???
VW Sharan 1,9 81kW AFN r.v. 1999
VW Passat B5 1,6 Benzín 74 kW r.v. 8/1997

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5721
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: MOTOR: přívodní potrubí ke vzduchovému filtru

Příspěvek od michall »

A nebylo by jednodušší vzít nepoškozený kus na vrakáči? Páska, raději nějaká teplu-oleji-naftě odolná je taková nouzovka na dojetí.

PS: je dobré mít typ auta v podpisu, nemusí to pak nikdo hledat zpětně, na jaké auto se vlastně ptáš
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
colcino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 10.09.2011 13:31

Re: MOTOR: přívodní potrubí ke vzduchovému filtru

Příspěvek od colcino »

Chtěl jsem to jenom jako nouzovku. Ale v té přívodní trubce od masky do filtru by přece žádný olej nebo nafta být neměla nebo ano??
VW Sharan 1,9 81kW AFN r.v. 1999
VW Passat B5 1,6 Benzín 74 kW r.v. 8/1997

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5721
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: MOTOR: přívodní potrubí ke vzduchovému filtru

Příspěvek od michall »

To sice ne, ale v prostoru motoru by snad mělo být všechno odolné provozním kapalinám a teplotám nahoru i dolů, teda aspoň si to myslím.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

pazitka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 02.02.2013 09:31
Bydliště: Tábor

Re: MOTOR: přívodní potrubí ke vzduchovému filtru

Příspěvek od pazitka »

Z popudu své škudlivosti jsem na zachovalé původní (což o výpletu a molitanu říct nešlo) příruby nasadil flexibilní hliníkovou hadici a pro dokonalost utěsnil tavným lepidlem a můžu mít dobrý pocit že dopřeju motoru :hug: čerstvého chladného vzduchu.
Přílohy
DSC08778.JPG
DSC08799.JPG
Galaxy 1999 81 kw

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“