Nefunkční centrál

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
milazar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 27.08.2010 14:28
Bydliště: Praha

Nefunkční centrál

Příspěvek od milazar »

Ahoj,
byl jsem na dovolené a po 10 dnech komplet vybitá baterie,všechny zámky mám zaslepené a auto bylo zamklé....takže opruz....pustil jsem do auta proud přes starter a kostru a zmáčkl na dálce otevření auto se odemklo problém vyřešen......ale

Když jsem tam pustil ten proud přes startér a zmáčkl dálku tak se otevřely dveře jen u řidiče....ani vlastně nevím jestli to byla reakce na tu dálku...

Přijel jsem do Prahy a najednou zjistím že mi nejde auto zamknout dálkou a jelikož mám ty zámky zaslepené tak jsem byl v čudu mazal jsem koupit novou baterii do dálky přesto ža ta původní je tam měsíc a stejně nic...co se mohlo stát?Komfortka odešla?Nebo se rozhodilo kodování klíče?

Passat 2001 1.9 74kw

Uživatelský avatar
Someline
Člen klubu
Příspěvky: 80
Registrován: 17.05.2013 18:17
Bydliště: Ted už Chomutov

Re: Nefunkční centrál

Příspěvek od Someline »

kodování klíče podle mě ne, to by ti neodemklo ani poprvé ty dveře řidiče. Ale bez diagnostiky zapojený při tom, kdy budeš zkoušet zamykat asi nic nezjistíš :(
Pro jistotu bych se ale, když už budeš na VAGíně podíval na klíč, jestli ho máš na všech 5-ti kanálech. Aby se ti náhodou nestalo, že ti odemkne auto někdo s vedle stojícím vw, škodovkou atd.
Mé příspěvky vyjadřují mé osobní názory a nikoho nenutím, aby s nimi souhlasil. Může se vám to nelíbit, můžete s tím i nesouhlasit, ale to je asi tak jediné, co můžete :drinks:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“