Nejdou otevřít dveře!!!!!

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Mydlo52
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 20.06.2009 15:00

Nejdou otevřít dveře!!!!!

Příspěvek od Mydlo52 »

Ahoj, pred nedavnem mi u spolujezdce na B5.5 zaclo neodemykat dvere, nejdou otevrit zevnitr ani z venku a cudlik je stale zajety dole, pri pritazeni vnitrni klicky cudlik povyjede, ale samozrejme se neotevrou. Nekdy se odemkly nekdy ne, ale nemel sem cas to resit, ale ted uz jsou zamkle porad!!!! Skryte si myslim, ze by to mohlo byt v pruchodce kabelu, nekdy mi i vynechaval reprak kdyz sem dvere oteviral, ale muze to byt urcite i neco jineho. Ale jak tedy mam ted ty dvere otevrit at to mohu opravit???? Zamek na klic tam samozrejme neni......moc diky za rady, nejak sem nenasel nic jak postupovat v teto situaci...

Mydlo52
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 20.06.2009 15:00

Re: Nejdou otevřít dveře!!!!!

Příspěvek od Mydlo52 »

Jak aspon sundat tapec při zavřených dveřích?

Demy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 09.09.2012 19:40

Re: Nejdou otevřít dveře!!!!!

Příspěvek od Demy »

Ahoj, řešil jsem úplně stejný problém. Jedná se o rozbitý zámek. Originál je docela drahej, druhovýroba byla snad za 800 Kč, už přesně nevím. Jak sundat obložení dveří ti neřeknu, tenkrát jsem byl z toho zoufalej a zajel jsem do VW kde mi to za dalších 1000 Kč vyměnili.
Jedna rada, než se mi dveře zamkly naposled, tak občas pomohlo tahání za vnitřní kliku a odemikání dveří tlačítkem u řidiče. Asi po pátým pokusu se to většinou otevřelo.
Hned jak se ti to stane ale vyměň zámek, nikdy nevíš kdy se ti to zase podaří.

Uživatelský avatar
vwtom
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Těšín

Re: Nejdou otevřít dveře!!!!!

Příspěvek od vwtom »

Už mě to taky potkalo.
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=161&t=254110" onclick="window.open(this.href);return false;
Přílohy
SNC00236.jpg
SNC00237.jpg
Vaše auto má vždy větší spotřebu než auto téže značky kohokoli druhého.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“