Podzimní sraz Jesenice 2013

Srazíky a setkání Sharanistù

Moderátoři: M@rty74, michall

Zamčeno
Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: Podzimní sraz Jesenice 2013

Příspěvek od M@rty74 »

Vážený pane Kyselko,
byť to sem nepatří nedá mi to:

Systém, jakým vedete autokemp je jen vaše věc, nicméně mi přišel již od prvopočátku velmi zvláštní. Já jsem si rezervoval ubytování prostřednictvím stránek autokempu v době, kdy jste měli normální provoz - 3 dny bez jakékoliv reakce. Volal jsem na pevnou linku, kde mi slečna - asi recepční? - sdělila, že pokud jsem si rezervoval ubytování přes internet, tak ona do tohoto systému nemá přístup a tedy o ničem neví. Volal jsem následně na Váš mobil. Vy jste mi řekl, že jste - doslova cituji v terénu a tedy po TŘECH dnech nevíte, jestli nějaká rezervace přišla, ať vám napíšu email. Mezitím došlo ke změně termínu akce. Po zkušenosti s recepcí volám znovu Vám - ano pokud potřebuji změnu, mám to napsat mailem. Napíši tedy změnu termínu mailem, v něm ptám se, zda je potřeba zaplatit zálohu a žádám o potvrzení objednávky. Opět bez jakékoliv reakce... Volám tedy opět po dvou dnech, abych se dozvěděl, že to tedy asi platí...
V pátek odpoledne přijedu do kempu, kde na mě čekají klíče v papírovém pytlíku, ale kde je onen "apartmán" si mám zjistit sám ? Po jeho nalezení ( BYT2 ) a odemčení dveří chápu, že zde se čas zastavil na přelomu 70. a 80.let ( a také už vím, proč nejsou na vašich stránkách fotografie tohoto typu ubytování ) .
Píšete, že "Uklízečka je také jen člověk a pokud přehlédne schovaný pytlík od čínské polévky, je to nemilé, ale stát se to může. "
Ano, to stát může, ale v tomto prostoru BYT2 uklízečka ani nebyla, nebo je pravděpodobně nevidomá. Na podlaze všude slušný nános prachu a špíny, v policích skromného nábytku rovněž, o vršcích skříněk a skříní raději nemluvím. To samé o všudypřítomných a řádně prachem obalených pavučinách na spoustě míst a fakt nemyslím místa nepřístupná či skrytá.
Teplota uvnitř snad nižší než venku, topení žádné krom ledových radiátorů...
V kuchyňské lince téměř pusto a prázdno krom dvou hrnečků, jednoho talíře. Elektrický sporák, jestli ho tak můžu nazvat má dvě plotýnky prožrané korozí a nefunkční z dalších dvou jsme přemluvili alespoň jednu aby trochu hřála ( jak asi tento přístroj umístěný v ubytovacím prostoru mohl projít zajisté pravidelně prováděnou elektrorevizí ? )

Dál asi nebudu ani psát, našlo by se toho moc... A to vše za 1170,- Kč za dvě noci. Už jsem za takové peníze bydlel tedy o mnoho lépe...

Ještě závěrem - zásah vašeho pomocníka, řešícího v pátek zmatky s ubytováním byl opravdu také na úrovni, ale k tomu se asi vyjádří ti, kterých se to dotklo víc než jen dotaz pána v montérkách k mojí osobě stylem - a vy jste jako vzal ty klíče kde ? a kdo vám jako řekl že tu máte bydlet?

Tím raději končím...

Martin Krepindl

P.S. : Toaletní papír jsme na WC v APARTMÁNU neměli také žádný...
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
smolda
Člen klubu
Příspěvky: 3493
Registrován: 21.11.2010 16:42
Bydliště: Berounsko, D5 Exit 28

Re: Podzimní sraz Jesenice 2013

Příspěvek od smolda »

Tak jsem zpočátku docela litoval, že nemůžu být na srazu od pátku do neděle, ale to co jsem vyslechl v sobotu a to co tady čtu mě tak nějak uklidnilo.
Asi by to chtělo věnovat se více výběru kolektivu a nezaměstnávat někoho jen proto že je to můj známý který už dlouho hledá práci. Jenže pokud má chování řeznického psa, bude hledat ještě několik dalších let.

Kamarádi a co další fotky?
Malá Veškrnová :roll:
Don't worry, be happy

Pája6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 22.09.2013 20:52

Re: Podzimní sraz Jesenice 2013

Příspěvek od Pája6 »

Pro pana Krepindla: http://bonifac008.rajce.idnes.cz/Plocha ... epindl.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Mluvili jsme spolu osobně, škoda, že jste to řešil až zde. Ale asi jste si nechtěl kazit den.

Dnes jsem předal posledních pár stránek z fóra panu starostovi (Město Jesenice je provozovatelem), snad to něčemu pomůže.

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podzimní sraz Jesenice 2013

Příspěvek od patper »

Ahoj rodinko,
nejprve chci podekovat Vodnici (cele rodince) ze jsme se zase mohli sejit :!: :drinks: Zaroven se ji omlouvam,ze se vsim s cim jsem ji slibil pomoci, jsem jaksi nepomohl.... :blush:

To,ze se "kemp" nepovedl(de) je asi srasak Vsech ,co neco podobneho poradali :!: A je me lito ,ze zrovna Katka ho vyfasovala. Katko,doufam,ze te tohle neodradi od dalsich X srazu :drinks: :!:

K Brady7 - covece , me mamka vzdy rikal - proc to rikas az ted :baseball: :?: Pokud se ti neco nezda ,nevis,atd. od toho mas pusu a rekni to,nebo se zeptej :!: Myslim,ze by jsi me,nebo Pareza nasel,protoze odhadem aspon tak dva lidi nas tam znaj :pleasantry:
P.S. ja jsem ten dvoumetrovej blondak.... :wink:
parizek_ltm píše:Ale nerict ani slovo a pak tohle vyblejt,to mi prijde skoro sprosty.
Howgh
...kde to mam podepsat :good:
Přílohy
DSC_1950.jpg

Uživatelský avatar
Frantik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Poděbrad

Re: Podzimní sraz Jesenice 2013

Příspěvek od Frantik »

Ahoj všichni SAGisti (nečti SADisti!), užil jsem si můj první sraz a těším se na další, když zdraví a Galaxy vydrží. Děkuji za rady, za pomoc na místě i budoucí a také za přatelské přijetí. SAGu zdar.

Uživatelský avatar
x-rewum
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 17.09.2011 22:36
Bydliště: Jihlava

Re: Podzimní sraz Jesenice 2013

Příspěvek od x-rewum »

Vodnice:Veliké díky za vydařený sraz :potlesk:
Asi budu jediný ale já byl s "kempem" spokojený hlavně tedy se soc.zařízením, které je ukázkou jak má vypadat (v 99% případů tomu tak není a to i v nově vybudovaných), výhradu mám pouze ke schodu do hospody a k recepci ale jídlo jsem měl svoje a spal v autě. Z pěti srazů, kterých jsem se zúčastnil, jsem se zde cítil nejkomfortněji. :smoke:
A už se těším na jarní :tongue:
Ford Galaxy 2004 TDI automat

golfgti16vv
Závodník
Závodník
Příspěvky: 630
Registrován: 07.11.2007 10:27
Bydliště: ŠUMAVWA

Re: Podzimní sraz Jesenice 2013

Příspěvek od golfgti16vv »

taky se chci pripojit k podekovani Katce za sraz bylo to fajn i když jsme museli vecer odjet fajn lidi i zabava opravdu se neda dopředu zjistit jat to bude s tim souhlasim ale provozovatel by se mel asi snazit aby to trochu vypadalo tak se všichni mejte a také se tesime na další sraz :D

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: Podzimní sraz Jesenice 2013

Příspěvek od M@rty74 »

Pája6 píše:Pro pana Krepindla: http://bonifac008.rajce.idnes.cz/Plocha ... epindl.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Mluvili jsme spolu osobně, škoda, že jste to řešil až zde. Ale asi jste si nechtěl kazit den.
Dnes jsem předal posledních pár stránek z fóra panu starostovi (Město Jesenice je provozovatelem), snad to něčemu pomůže.
K obrázku - tento email jsem bohužel nedostal, svědkem mi budiž příloha a organizátorka Katka, které jsem v této souvislosti také volal v okamžiku kdy se dva dny nic nedělo. A ne jen s ní, ještě i s dalšími, kteří psali, že už si rezervovali ubytování.

S tím, že jsem si nechtěl kazit den máte pravdu - jezdím na naše srazy výhradně proto, abych "pokecal" s lidmi z různých konců republiky, se kterými se jinak jinde nikde osobně nepotkám.

Kdyby jste neozval s tím, že "uklízečka je jen člověk a něco přehlédla" tak bych to tady ani do detailu nepopisoval. Věřte, že účastníků, kteří měli nějaké výhrady ke kempu bylo více, možná se někteří ještě i vyjádří.

Nicméně Vám přeji, aby Vám naše stížnosti byly u provozovatele co platné...

Doteď jsem si totiž myslel, že město Jesenice je vlastník a vy jste nájemce a provozovatel.
Pokud jste "jen" zaměstnanec coby vedoucí, pak chápu, že Vaše pozice je složitější než se zdá.
Přílohy
kemp.jpg
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: Podzimní sraz Jesenice 2013

Příspěvek od Jose1 »

Pája6
....jsem rád, že se ozvala i druhá strana....a proto toho využiji a přidám pár postřehů z pobytu.
Nemám ve zvyku si kazit pobyt, ale taky nemám ve zvyku mlčet...!!
Při výběru ubytování mi už z fotek bylo jasné, co mohu čekat a proto jsme se ubytovali v autě.
Za tyhle peníze fakt nebudu bydlet v tom, co se nakonec potvrdilo!
Podepisuji se pod Martyho a Michalla a přidávám....
Strava nestála v souhrnu za nic. Mizerné porce, zpřeházený jídelníček, a termín "bohatá snídaně" mne fakt pobavil.....!
tohle nebyla bohatá snídaně, fakt ne...
Pokud je nájemník ve výpovědi, tak se to samozřejmě vysvětluje. Vytřískat z toho ještě poslední korunu a nazdar!
Doufám, že si toho vezme majitel, či snad provozovatel ponaučení a nebude dělat obchod tímto stylem!!!

Samozřejmě je mi líto Katky, která s tím bohužel opravdu nic nemohla udělat a rovněž jí fandím do dalších srazů. :D
A rovněž komukoliv jinému.....nás to nezlomilo!! :D
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Pája6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 22.09.2013 20:52

Re: Podzimní sraz Jesenice 2013

Příspěvek od Pája6 »

Zajímavé, znamená to tedy, že jste nedostal ani druhý email? http://bonifac008.rajce.idnes.cz/Plocha ... pindl2.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;. Opravdu jsem nemohl tušit, že se tak stalo ve dvou případech. Každopádně se snažím na emaily odpovídat maximálně druhý pracovní den. To že jsem hodně v terénu a opravdu si nemohu pamatovat, kdy na který email jsem odpovídal, to je bohužel pravda. Proto vždy pokud je to možné, prosím o email korespondenci.
Dnes jsem zároveň mluvil s uklízečkou o nedostatcích, na které jste upozorňoval(i).
Každopádně jedna pozitivní věc, pro náš kemp je, že dnes se ozval pán, který předváděl výcvik pejska a chtěl by v našem kempu uspořádat mezinárodní sraz pitbulů. Chatky viděl a prý jim to stačí. Děkuji tímto Katce, za předání kontaktu.
Přeji všem do dalších srazů lepší výběr kempu. A možná jedna rada pro pořadatele. Zkuste si vždy projít kemp, chatky, udělejte pár fotek, najezte se v restauraci a podle toho se rozhodněte. Například restaurace stála za prd už dříve. Bohužel blbě sepsaná smlouva na dobu neurčitou a nájemce který se nechce domluvit.
Ale jen do nás, my to sneseme a snad nás to posune i někam dál :blush:.

Uživatelský avatar
smolda
Člen klubu
Příspěvky: 3493
Registrován: 21.11.2010 16:42
Bydliště: Berounsko, D5 Exit 28

Re: Podzimní sraz Jesenice 2013

Příspěvek od smolda »

Pája6: Ještě se nevěš, za rok či dva to tam zopakujeme a uvidíme jestli už budeme spokojeni a nebo najmeme pár buldozerů. :laugh:
Malá Veškrnová :roll:
Don't worry, be happy

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: Podzimní sraz Jesenice 2013

Příspěvek od michall »

X-revum: zrovna tebe jsem viděl vjíždět na sociálku, a řekl bych, že jsi to zvládl jen díky své šikovnosti. Udělat dveře pro invalidy těsně za hranou nájezdové rampy a ještě otevírané ven s panty vpravo ... to se mi moc nezdá.


No ale abych jen nekritizoval, přidám jeden nápadík k "chatce" č. 27, kterou někteří pokládali za sklad :D : opravit omítku, komín, natřít stěny a střechu, nejspíš opravit i vnitřek (neviděl jsem, popsat může RamuSAG), ... no a k tomu dát pěknou předzahrádku, kytičky, kousek plotu s "hrníčky" ... něco ve stylu nádražáckého domečku, klidně s cedulko HRADLO Jesenice :D . Myslím si, že by to bylo pěkné zpestření kempu a i dost velký tahák. Na obrázku je samozřejmě model, ale je to jen pro představu.
Přílohy
domek.JPG
domek.JPG (18.07 KiB) Zobrazeno 2725 x
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
x-rewum
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 17.09.2011 22:36
Bydliště: Jihlava

Re: Podzimní sraz Jesenice 2013

Příspěvek od x-rewum »

Ale na to bych úplně zapomněl, to máš pravdu, podesta je opravdu malá a dveře taky nejsou jak se sluší no přesto lepší než normám vyhovující těžké s bramem ALE vnitřní uspořádaní jsem snad z mého pohledu lepší neviděl, často je kolem sprchového koutu obruba která zasahuje do prostoru záchodu , madla příliš blízko, nebo jsou využity minimální rozměry aby to bylo "bezbariérové" když je jeden minimální tak OK ale ne všechny. Na bezbariérové záchody mám špatné vzpomínky krom toho co mám doma a toho v Jesenici.
A jak M@rty74 popsal stav el. vařiče tak se zásuvkami venku na stojanech je to podobné. :158:
Ford Galaxy 2004 TDI automat

Uživatelský avatar
Skyppy
Člen klubu
Příspěvky: 1265
Registrován: 03.07.2010 07:11
Bydliště: Březová - Oleško

Re: Podzimní sraz Jesenice 2013

Příspěvek od Skyppy »

Tak s delší odmlkou se přidávám i já k velikánskému poděkování organizátorce za uspořádaný sraz. Opakovat již vyřčené je zbytečné, ale ani já jsem s ubytováním a stravou nebyl zrovna moc nadšený. Přikládám pár fotek, ač nejsou v takové kvalitě, jako fotky od profíků LukinoBocino a kolektiv.
Přílohy
DSC05490.JPG
DSC05491.JPG
DSC05492.JPG
DSC05494.JPG
DSC05495.JPG

Uživatelský avatar
Skyppy
Člen klubu
Příspěvky: 1265
Registrován: 03.07.2010 07:11
Bydliště: Březová - Oleško

Re: Podzimní sraz Jesenice 2013

Příspěvek od Skyppy »

Pokračování:
Přílohy
DSC05496.JPG
DSC05497.JPG
DSC05498.JPG
DSC05499.JPG
DSC05500.JPG

Zamčeno

Zpět na „SRAZY & SETKÁNÍ“