Hledám někoho s Vagem, Praha a okolí. VYŘEŠENO, DĚKUJI KLUBÁKOVI WROT

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
svatep
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 06.08.2009 11:46
Bydliště: Praha

Hledám někoho s Vagem, Praha a okolí. VYŘEŠENO, DĚKUJI KLUBÁKOVI WROT

Příspěvek od svatep »

Zdravím všechny uživatele fora. Řeším tu na foru v sekci motory - diesel, problémy s topením. Prosím tímto zde o pomoc, zda by se našel někdo s VAGEM s Prahy a okoli, kdo by mi provedl základní nastavení climatroniku. Pravděpodobně mi přestal fungovat servomotorek směšovací klapky, či jak se to přesně jmenuje. Předem děkuji za pomoc. svatep
Naposledy upravil(a) svatep dne 05.10.2013 13:24, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
azicko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 03.03.2013 17:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám někoho s Vagem, Praha a okolí.

Příspěvek od azicko »

svatep píše:Zdravím všechny uživatele fora. Řeším tu na foru v sekci motory - diesel, problémy s topením. Prosím tímto zde o pomoc, zda by se našel někdo s VAGEM s Prahy a okoli, kdo by mi provedl základní nastavení climatroniku. Pravděpodobně mi přestal fungovat servomotorek směšovací klapky, či jak se to přesně jmenuje. Předem děkuji za pomoc. svatep
mam vag, byvam v Prahe ... avsak zakladne nastavenie si myslim mozes spravit bez VAGu

Staci dat kluc do polohy jedna. Na zapnutom klimatroniku sucasne stlacit ECON a tlacidko predneho ofuku (je to ta ktora miery na xicht panacika)
Na obidva displeje nasledne naskoci take zrno, a budes pocut ako sa servomotorky nastavia do spravnej polohy a tak isto ti prefuka a otestuje vsetky prieduchy...Asi po 30 sekundach divadlo skonci

Uživatelský avatar
svatep
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 06.08.2009 11:46
Bydliště: Praha

Re: Hledám někoho s Vagem, Praha a okolí.

Příspěvek od svatep »

for. azicko
Ahoj, to jsem zkoušel a bohužel to nejde, tímto způsobem. Diagnostika přes climatronik jde, ale to základní nastavení nelze. Již jsem to řešil zde na foru a zjistil jsem, že nejsem jediný. Asi to tento tip climatroniku nebo co já vim neumožňuje a lze právě pouze přes VAG. Proto hledám někoho kdo umí a byl by ochoten mi s tímto pomoci.

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Hledám někoho s Vagem, Praha a okolí.

Příspěvek od wrot »

svatep píše:for. azicko
Ahoj, to jsem zkoušel a bohužel to nejde, tímto způsobem. Diagnostika přes climatronik jde, ale to základní nastavení nelze. Již jsem to řešil zde na foru a zjistil jsem, že nejsem jediný. Asi to tento tip climatroniku nebo co já vim neumožňuje a lze právě pouze přes VAG. Proto hledám někoho kdo umí a byl by ochoten mi s tímto pomoci.
odkud jsi dej vedet vzal bych pc a kabel a mužem se kouknout

Uživatelský avatar
svatep
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 06.08.2009 11:46
Bydliště: Praha

Re: Hledám někoho s Vagem, Praha a okolí.

Příspěvek od svatep »

fro WROT
To bych ti byl vděčen, kdyby jsi mi pomohl. Odstranil jsem problém s topením. Byl zaseklý servomotorek v68. Rozebral jsem atd. Teď bych potřeboval, aby se nastavili ty krajní polohy atd. Jsem Barrandov, popojedu kamkoliv, to není problém. Kdy by jsi měl čas? Já se samozřejmě přizpůsobím. Co čtvrtek, pátek? Každopádně díky předem za pomoc. svatep

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Hledám někoho s Vagem, Praha a okolí.

Příspěvek od wrot »

svatep píše:fro WROT
To bych ti byl vděčen, kdyby jsi mi pomohl. Odstranil jsem problém s topením. Byl zaseklý servomotorek v68. Rozebral jsem atd. Teď bych potřeboval, aby se nastavili ty krajní polohy atd. Jsem Barrandov, popojedu kamkoliv, to není problém. Kdy by jsi měl čas? Já se samozřejmě přizpůsobím. Co čtvrtek, pátek? Každopádně díky předem za pomoc. svatep
Ahoj ja jsem kousek za Barrandovem ,určitě není problém ale budu muset nastudovat jak se to nastavuje ,nebo to nastuduj ,kabel a soft mam ,mužem se klidně potkat na pumpě na té poslední OMV řekni hodinu mam to tam cca 8Km

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Hledám někoho s Vagem, Praha a okolí.

Příspěvek od wrot »

Ahoj tak jak vyjde ti to pošli číslo ja ti zavolam a dohodneme se

Uživatelský avatar
svatep
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 06.08.2009 11:46
Bydliště: Praha

Re: Hledám někoho s Vagem, Praha a okolí.

Příspěvek od svatep »

Čus, dostal jsem se až teď, kouknu se na to tady na foru, jak se to dělá. Číslo zašlu do sz. díky svatep


P

Uživatelský avatar
svatep
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 06.08.2009 11:46
Bydliště: Praha

Re: Hledám někoho s Vagem, Praha a okolí.

Příspěvek od svatep »

TÍMTO DĚKUJI KLUBÁKOVI WROT, PŘIJEL OKAMŽITĚ PO MÉM ZAVOLÁNÍ, NAPÍCHNUL, PROŠEL CELÉ AUTO A NEJEN POUZE KLIMATRONIK A TO VŠE ZA POUHÉ DĚKUJI. TÍMTO MU CHCI VEŘEJNĚ PODĚKOVAT ZA JEHO OCHOTU ZA JEHO PŘÍJEZD A ČAS, KTERÝ MI VĚNOVAL ZE SVÉHO VOLNA. DÍKY MOC SVATEP

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“