SVĚTLA PŘEDNÍ: adaptace xenonů z Sharan II do Sharan I

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

SVĚTLA PŘEDNÍ: adaptace xenonů z Sharan II do Sharan I

Příspěvek od rfarsky »

Nezkoušel někdo adaptovat Xenonové lampy ze šarika II na šarika I.Jsou prostě krásný,ale nikdy jsem tu lampu neměl v ruce,tak nevím jak to tam vychází.

Uživatelský avatar
jenda
Profík
Profík
Příspěvky: 943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Č. Budějovic

Re: Adaptace Xenonů z II na I

Příspěvek od jenda »

rfarsky píše:Nezkoušel někdo adaptovat Xenonové lampy ze šarika II na šarika I.Jsou prostě krásný,ale nikdy jsem tu lampu neměl v ruce,tak nevím jak to tam vychází.
Kubi to zkoušel a jak to vyšlo se podívej tady: http://www.tuningy.com/tuningy.com/pred ... haran.html" target="_blank
Naposledy upravil(a) jenda dne 18.01.2007 17:39, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od sharik4x4 »

Do starého sharana z nového xenony nedáš.Jsou větší.Ledaže bys překopal celý předek a tím splodil hybrida.Lepší je tam dát tunning lampy-xenony do hely.Vypadají také dobře.Xenony tam mám origo na shariku II a že bych z toho byl nějak vodvázanej to teda ne.Věčný starosti s automatickým naklápěním a výbojka do toho stojí origo 4500Kč,neorigo litr.A teď když se musí stále svítit,tak životnost nic moc.Zlatý H4 za kilo. :D

Uživatelský avatar
neverhood
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od neverhood »

tiez nechapem co vsetci maju s tymi xenonmi. Toto auto svieti lepsie ako hocico co som mal predtym v rukach aj bez xenonov, tak naco si to este komplikovat a predrazovat. Mozno to vyzera trosku frajerskejsie ale z toho som uz vyrastol. :)

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

sharik4x4 píše:Do starého sharana z nového xenony nedáš.Jsou větší.Ledaže bys překopal celý předek a tím splodil hybrida.Lepší je tam dát tunning lampy-xenony do hely.Vypadají také dobře.Xenony tam mám origo na shariku II a že bych z toho byl nějak vodvázanej to teda ne.Věčný starosti s automatickým naklápěním a výbojka do toho stojí origo 4500Kč,neorigo litr.A teď když se musí stále svítit,tak životnost nic moc.Zlatý H4 za kilo. :D
A víš o nějakých lampách od Helly na Sharana I,já jsem nic nenašel.

Uživatelský avatar
Galaxy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Galaxy »

A co tam dát to to http://www.levnealarmy.cz/detail.php?id=160" target="_blank a nebo to to http://www.levnealarmy.cz/detail.php?id=161" target="_blank
Ford Galaxy 1,9 TDi 66kw AHU r.v.98

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Vím o nich odtud jsem objednával alarm jenom čekám jaká bude cena výbojek zatím jsem narazil na cenu 3500,- a to byl docela ranec za prasklou žárovku a nevím jak to bude svítit v klasickejch lampách.Možná by se už vyplatilo nechat ty lampy vyleštit a dát tam xenony třeba z BMW

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

TTT píše:Tyhle xenonové výbojky používám, mám sice na galaxy I tuningové lampy s lupou, ale mohu všem jenom doporučit. Nedá se to srovnat. Známý je dával do normálních lamp a stojí to opravdu zato i do normálních lamp.
Můžeš mi poslat foto případně kde si sehnal lty tuningové lampy na Shara I.Děkuji

vatula
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 19.11.2011 17:24

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: adaptace xenonů z Sharan II do Sharan I

Příspěvek od vatula »

zdravím já dal do Sharana II xenony od HID a při zapnutí to něco vyhodilo v elektronice a nešli blinkry, stěrače a jiné věci prý to udělal proudový ráz při zapnutí ta je tam nemám :-(

Uživatelský avatar
FRENKY_BN
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 26.05.2009 23:22
Bydliště: BN - SK

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: adaptace xenonů z Sharan II do Sharan I

Příspěvek od FRENKY_BN »

Presne to iste na sharan 1 da sa to neako odstranit ? s pouzitim hid bi-xenon nie halogen.

Munez
Profík
Profík
Příspěvky: 1046
Registrován: 17.05.2009 18:53

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: adaptace xenonů z Sharan II do Sharan I

Příspěvek od Munez »

Co obnasi kdyz chci na alhambru z roku 2006 dat original xenonove svetla misto halogenovych?ostrikovace mam a naklapeni bych asi nedodelaval.
Seat Alhambra 2.0 TDi BRT rok 2006

misoR
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 463
Registrován: 23.04.2015 21:53

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: adaptace xenonů z Sharan II do Sharan I

Příspěvek od misoR »

Musel by si preprobit aj konektory, resp. kupit nejaku redukciu, ak taka existuje. Xenonove svetla maju totiz iny konektor.

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: adaptace xenonů z Sharan II do Sharan I

Příspěvek od 11mAjA11 »

A nivelaci atd atd atd...
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

misoR
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 463
Registrován: 23.04.2015 21:53

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: adaptace xenonů z Sharan II do Sharan I

Příspěvek od misoR »

O tom sa zmienil, ze to nechce robit (aj ked je to blbost)

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“