Dorabka webasta do 3,2 benzin

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Dorabka webasta do 3,2 benzin

Příspěvek od ameron »

Objednal som si webasto Thermo Top E uz je na ceste. Popozeral som si workshop manual co som nasiel na webe. S instalaciou by nemal byt problem jediny problem vidim v tom ako spustim vetraky a otvorim klapky. Original webasto pre benzin je velmi zriedkave a tazko sa zhana komplet, preto som skocil po analogovom univerzalnom. Kedze toto webasto je analog neviem ako pustim ventilator pri starte webasta. Rozmyslal som ze len privediem napajanie ku Climatronicu ako ked sa zapne zapalovanie, alebo nad IPCU modulom ale neviem ci on vie otvorit klapky, pripadne som videl nejake CAN emulatory pre analogove webasto.

Neviete poradit co bude najvhodnejsie?

Uživatelský avatar
pogy14
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 08.01.2011 21:53
Bydliště: Trnava

Re: Dorabka webasta do 3,2 benzin

Příspěvek od pogy14 »

Nazdar, je thermo Top E výkonovo postačujúce na auto strednej triedy, lebo štandardne sa montuje do dieslových Touaregov Thermo Top C ? Já to mám asi mesiac spravené cez dialkové Telestar T91 a zatial to testujem, ešte nie sú také nízke teploty, inak max. spokojnosť.

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dorabka webasta do 3,2 benzin

Příspěvek od ameron »

Nerozumiem ti pogy co sa pytas? Co je auto strednej triedy? Inak tebe dorabali cele webasto alebo len tu dialku? Ja skusim dialku poriesit cez magicar pripadne cez GSM uvidime.

Uživatelský avatar
pogy14
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 08.01.2011 21:53
Bydliště: Trnava

Re: Dorabka webasta do 3,2 benzin

Příspěvek od pogy14 »

Na strankach webasta je pisane ktore typy webasta vykonovo zodpovedaju triedam aut, konkretne thermo top c je pre strednu triedu a suv, thermo top e pre male auta, comfort vzhladom vykonu toho webasta cosa tyka vyhrevnosti, to som mal na mysli.

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dorabka webasta do 3,2 benzin

Příspěvek od ameron »

Jaj hadam to nebude vadit mozno bude musiet bezat chvilu dlhsie. Problem je ze na benzin je to problem vobec zohnat. Toto bolo predtym v 4,2 benzine tak to hadam na 3,2 postaci.

Uživatelský avatar
pogy14
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 08.01.2011 21:53
Bydliště: Trnava

Re: Dorabka webasta do 3,2 benzin

Příspěvek od pogy14 »

ja som mal thermo top c ako prihrev, teraz som si dal v servisnom stredisku webasto dorobit len dialku za 350 eur aj s montazou.

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dorabka webasta do 3,2 benzin

Příspěvek od ameron »

Tak webasto je uz v aute objednal som aj to IPCU relatko tak uvidime hadam to s tym ventilatorom pofrci. Skusal som ho pustit manualne uzemnenim cierneho kabla ventilatora a tocilo ho naplno, cize dufam ze to s tym IPCU pojde.

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dorabka webasta do 3,2 benzin

Příspěvek od ameron »

Tak IPCU je konecne namontovane funguje skvele, problem bol zohnat schemu zapojenia (bez nej je to bez sance na uspech), ale vcera mi to kamarat google asi po 2 tyzdnovom hladani nasiel sice pre VW T5 ale kedze piny farby kablov a pomenovania jednotiek sedeli na 100% tak som to riskol a slape to :good:

Uživatelský avatar
pogy14
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 08.01.2011 21:53
Bydliště: Trnava

Re: Dorabka webasta do 3,2 benzin

Příspěvek od pogy14 »

Klobuk dolu :good: už len poriadnu zimu, aby si to odskúšal

Odpovědět

Zpět na „Touareg“