DOTAZ: uživatel luki

koupě/prodej díly Passat B5 B5,5

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
admin
Administrator
Administrator
Příspěvky: 821
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Serverovna
Kontaktovat uživatele:

Re: DOTAZ: uživatel luki

Příspěvek od admin »

Tak a já bych to celé uzavřel nebo tomu nasadím korunu. :D
palacinka píše:Znáte někdo uživatele luki? Prodal prakticky nefunkční zámek na Passata a teď se k tomu nehlásí.
M.
luki píše:TO:palacinka měl jsi napsat že ho checeš vyměnit mám asi cca 10 kusu takže neni problem vyměnit dalši věc nesedim na clubu 24h denně takže nemužu hned reagovat
TO:luk.ass ty si hled sveho passat clubu nic neviš jak věci maj
Mám zkušenosti s tím, že občas se stane nějaký omyl a druhá strana požaduje odpověď do hodiny. Někdy je potřeba vyčkat a řešit věc s chladnou hlavou, protože je běžné, že tu všichni nejsou celý den.

Je to vyřešené? Pokud není a cítíš nějaké podvodné jednání, tak napiš do BLACK LISTU a kdyžtak SZ.

luk.ass píše:od něj bych nevzal ani šroubek,už jsem se setkal s více věcma co byly KO.například prodával na http://www.passat-club.cz" onclick="window.open(this.href);return false; adminovi pružiny,který když mu dorazily,tak byly uřezatý o jeden závit nebo kolik to bylo.a je toho víc.od něj NEBRAT !!!
luk.ass píše:hele mě je to fuk,já o tom člověku vím svoje a jen jsem napsal svůj názor na otázku.je smutný,že tu každej hned útočí,když se podá poměrně dost důležitá informace o prodejci a ještě smutnější je to,že když je problém,že to vy jakožto moderátoři neřešíte a serete na lidi co jsou postižení takovou nulou,jako je luki.
Problém je úplně někde jinde. Smazal jsem tunu spamu, tedy nelegální protizákonné reklamy na passat-club.cz. Zdůrazňuji, že se jednalo a reklamu porušující zákony České republiky. Dokonce jsem i kontaktoval majitele tohoto fora, aby se pokusil takovéto činnosti zabránit. V žádném případě neříkám, že za to byl zodpovědný někdo konkrétní.

Takto jste se tu zapsali u uživatelů, administrátorů a moderátorů. Nečekej, že argumenty opírající se o passat-club bude brát někdo vážně vzhledem k tomu jak je tu passat-club zapsaný.

Uživatelský avatar
luk.ass
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1615
Registrován: 27.09.2011 12:33
Kontaktovat uživatele:

Re: DOTAZ: uživatel luki

Příspěvek od luk.ass »

ono ani tak nejde o passat-club.cz ale spíš o jednání lukiho,jakým způsobem obírá lidi.já tady nezačal útočit na VWC ale to právě luki a apsol začli útočit na passat-club.cz tak se pak nedivte,že tam kde mi je líp,tak si to hájím.ale jak jsem psal - o club tady nejde ale o lukiho.
VW PASSAT LIMUSINE 1.9 TDI 85kw 11/2000

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: DOTAZ: uživatel luki

Příspěvek od PlusOne »

Pan Bulíř aka MvK aka Mattias aka MattafixBCL aka Mattafix aka Beatrice je tzv. "vwclubový" lovec duší. Nevím, jestli CzechCorradoClub ještě funguje, VWBazar ale stopro ne, zkusil to s Passat clubem, a evidentně mu to zatím kdekdo žere. Jak dlouho, to se uvidí. Řekl bych, že tak dlouho, dokud bude platit hosting.
Způsob je pokaždé stejný - "reklama" na VWC, často i způsobem, o kterém výše píše admin, přímé i nepřímé odkazy na fórum (rady v diskuzi, odkazy v bazaru) atd. Po deaktivaci jednoho profilu kvůli takovéto formě "propagace" zpravidla následuje vytvoření dalšího uživatelského účtu.
Netuším, jestli je jeho snaha o vytvoření vlastní komunity podpořená touhou být konkurencí VWC, nebo je v tom něco jiného, popravdě mi to je docela jedno, podobné pokusy mi přijdou spíš úsměvné vzhledem k tomu, že se osazenstvo jeho takzvaných komunit z 90% rekrutuje z členů VWC, kteří ale i nadále chodí sem na fórum (nejen) pro radu...a nejen oni, semtam zavítá i p.Bulíř osobně pod některou ze svých několika přezdívek.

luk.ass:
Přeju ti, aby ti spokojenost dlouho vydržela. Co se lukiho týče, osobně jsem s ním neměl nic, a nemůžu říct ani tak, ani tak. Od toho, aby se řešily takovéhle věci, je tu Blacklist. Ani majitel fóra, ani admin, ani moderátoři jaksi nemůžou převzít odpovědnost za chování jednotlivých členů. Pokud máš nějaké vlastní nápady, co s případnými nepoctivci, můžeš se realizovat v sekci Club a Web. Seriózně.
Že se diskuze zvrtla jiným směrem...no, ono je to tak skoro vždycky :)
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
luk.ass
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1615
Registrován: 27.09.2011 12:33
Kontaktovat uživatele:

Re: DOTAZ: uživatel luki

Příspěvek od luk.ass »

hele vpohodě,mě je to taky fuk,jen mi šlo o zkušenosti s členem luki.neřeším tu jaký lepší forum,jestli tady nebo támhle,to jsem rozebírat nechtěl,protože každej má právo si vybrat.šlo mi o to,že jsem pouze napsal názor a kam se to zvrtlo?tímto bych tohle uzavřel...
VW PASSAT LIMUSINE 1.9 TDI 85kw 11/2000

palacinka
Člen klubu
Příspěvky: 158
Registrován: 12.10.2011 22:07
Bydliště: Napajedla

Re: DOTAZ: uživatel luki

Příspěvek od palacinka »

Jen doplním, první SZ ohledně problému jsem uživatli luki poslal 26.9. večer, pokud si pamatuju, tak snad ještě ten večer, nebo těsně po půlnoci následující den byla SZ přečtena, druhá SZ šla 30.9 ráno, mezi tím dle uživatelova profilu, ten na fórum přidal nemálo příspěvků, takže se nedá hovořit, že zde někdo nechodí každý den, času na odpověď bylo celkem dost, ale když jsem ani 30.9. odpoledne neměl žádnou odpověď, tak jsem se prostě na něj zeptal přímo na fóru a několik hodin po té smršti tady, se luki ozval s tím, že co to tady píšu za bláboly a že jsem se mu měl ozvat, že by to vyměnil, hmm, asi jsem psal pánu bohu do oken a ty zprávy mu poslané četl někdo jiný a mezi tím příspěvky na fórum za něj přidával taky někdo jiný. Takže sorry, ale od uživatele, který zde má skoro 5000 příspěvků bych čekal lepší jednání. Nejednal jsem z hodiny na hodinu kvůli nějaké netrpělivosti, ale času jsem dal si myslím k jednání celkem dost. No nic, teď budu muset potřetí rozdělávat dveře a měnit ten zámek, musel jsem dát zpět původní, protože s tím jeho auto dělalo pěkný bordel.

Tímto bych to momentálně uzavřel, ať zde nevzniká další zbytečná nevraživost netýkající se tohoto tématu.
Passat B5.5 Variant 2001 1.8T Tiptronic + Ford Galaxy 1.9TDI Ghia 2002

jirkaR
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1963
Registrován: 01.05.2009 05:36
Bydliště: Pardubice

Re: DOTAZ: uživatel luki

Příspěvek od jirkaR »

No tak nechtěl jsem nic psát protože i já jsem členem na passat clubu ,ale musím .Nemůžu souhlasit s tím co píšete o mattiasovi. Protože ho znám osobně a kdyby jste ho znali tak to není žádnej prospěchář ,ale člověk ,kterýmu jde o lidi. Jeden čas jsem tu trávil dost času a poznal tu pár dobrejch lidí a snažil se pomáhat i ostatním .A samozřejmě si i nechat radit. Ale tahle celá diskuze není o lukim ,ale o tom ,že tady bylo spoustu podělávačů a jak to skončilo ? Pouze u blacklistu .Proč se jim nikdy nezablokovali nicky ? Když byl problém s lukim a mattias to řešil ,kdo byl zablokovaný ? Mattias .
A je tu spoustu nových lidí ,kteří nejsou zrovna talenti na PC včetně mě a já třeba zjistil ,že tady je black list až po půl roce.To mi tu vadí ,řešilo se to už několikrát a nikdy se to nedotáhlo do konce ,vím není to jednoduchý ,ale black list není řešení.
Tohle se mi prostě na passat clubu líbí ,že tohle se tam prostě netrpí a každý podvod má svojí dohru ,je jasný že tady je těch lidí několikrát víc a prostě se to nedá uhlídat ,ale sponěn si třeba Plusone ,že tě taky podělali a ,když si nikdo nepřečte black list tak se to prostě nikdo nedozví.
Dál nemá cenu nic srovnávat ,každý klub má svý .
Ps i Lukiho kdysi hodně podvedli a končilo to jen u blacku
1,9 tdi 81KW B5 nyní už B5.5 :D
Obrázek

VWshop.cz
Člen klubu
Příspěvky: 671
Registrován: 05.04.2012 19:00

Re: DOTAZ: uživatel luki

Příspěvek od VWshop.cz »

jirkaR píše:No tak nechtěl jsem nic psát protože i já jsem členem na passat clubu ,ale musím .Nemůžu souhlasit s tím co píšete o mattiasovi. Protože ho znám osobně a kdyby jste ho znali tak to není žádnej prospěchář ,ale člověk ,kterýmu jde o lidi. Jeden čas jsem tu trávil dost času a poznal tu pár dobrejch lidí a snažil se pomáhat i ostatním .A samozřejmě si i nechat radit. Ale tahle celá diskuze není o lukim ,ale o tom ,že tady bylo spoustu podělávačů a jak to skončilo ? Pouze u blacklistu .Proč se jim nikdy nezablokovali nicky ? Když byl problém s lukim a mattias to řešil ,kdo byl zablokovaný ? Mattias .
A je tu spoustu nových lidí ,kteří nejsou zrovna talenti na PC včetně mě a já třeba zjistil ,že tady je black list až po půl roce.To mi tu vadí ,řešilo se to už několikrát a nikdy se to nedotáhlo do konce ,vím není to jednoduchý ,ale black list není řešení.
Tohle se mi prostě na passat clubu líbí ,že tohle se tam prostě netrpí a každý podvod má svojí dohru ,je jasný že tady je těch lidí několikrát víc a prostě se to nedá uhlídat ,ale sponěn si třeba Plusone ,že tě taky podělali a ,když si nikdo nepřečte black list tak se to prostě nikdo nedozví.
Dál nemá cenu nic srovnávat ,každý klub má svý .
Ps i Lukiho kdysi hodně podvedli a končilo to jen u blacku
podvod = trestní oznámení, nic jiného s tím nikdo - mimo kupujícího který byl podveden nemůže udělat, tím bych to zkrátil na maximální možnou mez
Jezdíš ve VW a neznáš VWshop.cz?

Uživatelský avatar
admin
Administrator
Administrator
Příspěvky: 821
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Serverovna
Kontaktovat uživatele:

Re: DOTAZ: uživatel luki

Příspěvek od admin »

jirkaR píše:Tohle se mi prostě na passat clubu líbí ,že tohle se tam prostě netrpí a každý podvod má svojí dohru ,je jasný že tady je těch lidí několikrát víc a prostě se to nedá uhlídat ,ale sponěn si třeba Plusone ,že tě taky podělali a ,když si nikdo nepřečte black list tak se to prostě nikdo nedozví.
To, že máme České republice neskutečně špatnou vymahatelnost práva a zákony zde nefungují, tak to neznamená, že by se administrátor nebo moderátor klubu měnil na policistu nebo soudce. Chyba je jinde.

My se samozřejmě snažíme jít naproti slušnosti a k tomu také pomáhají ověřené účty. Tzn. telefon, email, adresa, jméno uživatele. Někdo kdo není plně anonymní je samozřejmě dohledatelný a má větší odpovědnost za své chování.

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: DOTAZ: uživatel luki

Příspěvek od PlusOne »

jirkaR píše:sponěn si třeba Plusone ,že tě taky podělali a ,když si nikdo nepřečte black list tak se to prostě nikdo nedozví.
Jasně, a kdybych tam to téma nezaložil, tak pán si vesele "podniká" dál, a třeba i díky tomu někdo další nepřišel o svoje věci nebo prachy...
BTW, ověřit si, jestli tam dotyčnej nevisí, bylo před jeho oslovením to první, co jsem udělal....nevisel, musel jsem ho tam dát já po měsíci čekání.

Blacklist určitě není řešení, ale je to lepší než nic, i lepší, než ban na nick (založí si novej) nebo na IP (dá se obejít, a v krajním případě to za něj odsere i někdo další).
jirkaR píše: Když byl problém s lukim a mattias to řešil ,kdo byl zablokovaný ? Mattias
Ohledně tohohle nemáš pravdu, a mícháš jabka s hruškama - nick Mattias není zablokovaný kvůli lukimu, ale právě kvůli výše zmíněnému.

Mattiase neznám, osobně jsem ho viděl jen jednou (a toho passata od něj nakonec nekoupil, a udělal nejspíš dobře), štve mě ale jeho způsob sebepropagace. O lidi bych řekl, že až tak nejde, spíš o pocit vlastní důležitosti.
Až si založí fórum a fanstránky třeba k podpoře jódlování a mongolského hrdelního zpěvu, ať si ho tu spánembohem propaguje, ale řešit návštěvnost svého VW fóra tak, že budu chodit spamovat na jiné, čtenější VW fórum, to je jako kdyby Steve Jobs nakráčel přímo do centrály Microsoftu, a začal tam vyřvávat, že Windows7 je sračka, a ať přejdou na MacOS.

Takže tak.
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

jirkaR
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1963
Registrován: 01.05.2009 05:36
Bydliště: Pardubice

Re: DOTAZ: uživatel luki

Příspěvek od jirkaR »

admin píše:
jirkaR píše:Tohle se mi prostě na passat clubu líbí ,že tohle se tam prostě netrpí a každý podvod má svojí dohru ,je jasný že tady je těch lidí několikrát víc a prostě se to nedá uhlídat ,ale sponěn si třeba Plusone ,že tě taky podělali a ,když si nikdo nepřečte black list tak se to prostě nikdo nedozví.
To, že máme České republice neskutečně špatnou vymahatelnost práva a zákony zde nefungují, tak to neznamená, že by se administrátor nebo moderátor klubu měnil na policistu nebo soudce. Chyba je jinde.

My se samozřejmě snažíme jít naproti slušnosti a k tomu také pomáhají ověřené účty. Tzn. telefon, email, adresa, jméno uživatele. Někdo kdo není plně anonymní je samozřejmě dohledatelný a má větší odpovědnost za své chování.
bude třeb


tak v tomhle s tebou souhlasím ,ale proč tyhle hajzlící nedostávají nálepku podvodník ,black list je dobrá věc ,ale jak jsem psal když bude např. u lukiho přiřazen profil s ojebávačem ,bude to patrný u všech jeho příspěvků a pak ten daný se bude sakra smekat aby se toho zbavil ,je jasný že to kolikrát není prokazatelný ,ale je spousta případů jako měl plus one ,kde to bylo více než jasný



ale nechme toho je to jen doporučení a vrhá to prostě hodně špatný stín na tento klub
1,9 tdi 81KW B5 nyní už B5.5 :D
Obrázek

jirkaR
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1963
Registrován: 01.05.2009 05:36
Bydliště: Pardubice

Re: DOTAZ: uživatel luki

Příspěvek od jirkaR »

PLus One

no mattiase jsem ještě neznal ,ale co pamatuju ,když jsem dal black list ,tak poté byl opravdu blokován
a je škoda ,že ho neznáš osobně ,protože by si změnil názor dlouho jsem nezažil tak ochotného člověka ,který se snaží pomoct
a kdo mattiase zná ,dá mi za pravdu


ale nechme již toho ,myslím že se to zbytečně rozjelo v něco což nemělo
přeji všem hodně úspěchů a možná bych popřemýšlel zda by nebylo záhodno se raději proti těmto podvodníkům spojit ,aby byly členové lépe informováni než aby tu padali nějaké urážky :wink:
1,9 tdi 81KW B5 nyní už B5.5 :D
Obrázek

Uživatelský avatar
admin
Administrator
Administrator
Příspěvky: 821
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Serverovna
Kontaktovat uživatele:

Re: DOTAZ: uživatel luki

Příspěvek od admin »

jirkaR píše: tak v tomhle s tebou souhlasím ,ale proč tyhle hajzlící nedostávají nálepku podvodník ,black list je dobrá věc ,ale jak jsem psal když bude např. u lukiho přiřazen profil s ojebávačem ,bude to patrný u všech jeho příspěvků a pak ten daný se bude sakra smekat aby se toho zbavil ,je jasný že to kolikrát není prokazatelný ,ale je spousta případů jako měl plus one ,kde to bylo více než jasný
Navrhni funkční systém a rádi ho zavedeme. Bohužel zatím není žádný funkční systém jak toto řešit. Označení podvodníka má smysl pouze pokud je vázán ke svému účtu a nemůže jej měnit. V opačném případě si rád založí nový.

jirkaR píše:ale nechme toho je to jen doporučení a vrhá to prostě hodně špatný stín na tento klub
Podvodník v tištěné inzerci vrhá špatné světlo na noviny?

Uživatelský avatar
Pancho159
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 25.06.2012 21:19
Bydliště: Strakonicko
Kontaktovat uživatele:

Re: DOTAZ: uživatel luki

Příspěvek od Pancho159 »

admin píše:Navrhni funkční systém a rádi ho zavedeme. Bohužel zatím není žádný funkční systém jak toto řešit. Označení podvodníka má smysl pouze pokud je vázán ke svému účtu a nemůže jej měnit. V opačném případě si rád založí nový.
nevim jak jste na tom vy, ale většina fór mající problém s uživateli to řeší negativní "hodností", dočasným nebo trvalým BAN, zablokování všech duplicitních profilů. Systémů jak takovému člověku přinejmenším znepříjemnit takové chování zde je mnoho.
admin píše:Podvodník v tištěné inzerci vrhá špatné světlo na noviny?
Ano, když budeš mít podvodnou inzerci pravidelně v jednich novinách, tak budeš raději vybírat z inzerce konkurence.
Obrázek
B5 Variant 1.9 TDi PD 85kW AJM; EGR off
Život není o tom, že tvé srdce bije, ale že bije pro někoho. (Pancho159)

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: DOTAZ: uživatel luki

Příspěvek od Shorty »

A kdo bude hodnotit co už je na negativní hodnost a co ne? A kdo bude arbitrem které stížnosti jsou oprávněné a které ne? Nějaký chudák admin by pak musel pročítat konverzaci těch dvou stran inkriminované obchodu....ale to jen tak na okraj...

Na http://www.nyx.cz" onclick="window.open(this.href);return false;, což je portál pro sdružování lidí všech sfér a nejen hlavně o autech, tak tam je i sekce bazar ale není tak důležitá jako tady kde je vlastně prodej a nákup dílů druhý nejdůležitější (hned po návodech jak se vyhnout nutnosti je koupit :laugh: ), tak tam má každý uživatel svou kolonku referencí a když dojde k obchodu, tak se lidi navzájem hodnotí (asi jako aukro) a nějak tak to prostě funguje. Podmínkou obou výše zmíněných serverů je ale nějaká limitovaná registrace skrze pozvánky od známých (nyx, ale stejně si člověk může poslat pozvánku sám sobě a mít víc profilů, což se ale časem proflákne) nebo dokonce dle "občanské" identifikace (aukro)...oboje dvoje bych si zde asi těžko představil, tak bych asi nechal starý systém, kde se holt občas někdo spálí a napíše to do blacklistu...


Jinak k původnímu tématu: já od LUKIho koupil zadní stěrač (komplet), poslal ho rychle, stěrač funguje (byl dokonce zánovní). Já musím ocenit, že zboží poslal rychle protože někdy je rychlost to hlavní a na tom mě celkově dost záleží.
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
Pancho159
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 25.06.2012 21:19
Bydliště: Strakonicko
Kontaktovat uživatele:

Re: DOTAZ: uživatel luki

Příspěvek od Pancho159 »

Shorty píše:A kdo bude hodnotit co už je na negativní hodnost a co ne? A kdo bude arbitrem které stížnosti jsou oprávněné a které ne? Nějaký chudák admin by pak musel pročítat konverzaci těch dvou stran inkriminované obchodu....ale to jen tak na okraj...
A nejsou moderátoři přesně od toho aby udržovali pořádek a formu?
Obrázek
B5 Variant 1.9 TDi PD 85kW AJM; EGR off
Život není o tom, že tvé srdce bije, ale že bije pro někoho. (Pancho159)

Odpovědět

Zpět na „Bazar“