problém s navigací v autoradiu

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
saax
Závodník
Závodník
Příspěvky: 529
Registrován: 22.03.2008 19:50
Bydliště: Svitavy

problém s navigací v autoradiu

Příspěvek od saax »

Zdravím,
měl jsem teď od pondělí auto v opravě ve VW Praha Jarov, opravovali mi prasklou masku a nárazník u B6 co mi zrasil jeden šikula na parkovišti, dnes jsem si to byl vyzvednout a když odjíždím koukám denní počítač km vynulovaný, v autoradiu vymazané všechny nastavené stanice-říkám si asi odpojili baterku...
Potom chci pustit navigaci co mám v radiu - je to tohle: http://www.aunika.com/multimedia/oem-av ... -m-avm6010" onclick="window.open(this.href);return false;
a nic, nenaběhne ani načítání map ani samotná aplikace navigace jen černý monitor.
Volám zpátky do servisu co s tím vyváděli a prej nic, tak se ptám proč odpojovali baterku kůli karosářské práci, prý nic takového nedělali.. Za chvilku mi volají zpátky a že mluvil přímo s člověkem co to dělal a že prej po třech dnech co to tam stálo se vybila baterka a museli to nabít- což nechápu, baterka je skoro nová a nikdy se mi ještě nevybila ani po týdnu...
Netuší někdo co s tím mohli provést nebo co s tím je krom toho že to je teď rozbitý???
Díky za rady a názory

Uživatelský avatar
saax
Závodník
Závodník
Příspěvky: 529
Registrován: 22.03.2008 19:50
Bydliště: Svitavy

Re: problém s navigací v autoradiu

Příspěvek od saax »

tak vyřešeno můžete smazat, ty šikulové na VW Jarov mi při nabíjení baterie vypálili napájení pro navigaci :(

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“