Passat 2.0TDi - kod motoru CBAB - je poruchovy ?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat 2.0TDi - kod motoru CBAB - je poruchovy ?

Příspěvek od KJirka »

:laugh: okýnka za jízdy moc neztahuju, ale mám ten šíbr. To je krám, co nejde otevřít víc, než asi 3 cm nahoru, ale kraválu to nadělá, že se s tím nedá jet. No ale zase, paráda velká. :D
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Passat 2.0TDi - kod motoru CBAB - je poruchovy ?

Příspěvek od ricom »

KJirka píše::laugh: okýnka za jízdy moc neztahuju, ale mám ten šíbr. To je krám, co nejde otevřít víc, než asi 3 cm nahoru, ale kraválu to nadělá, že se s tím nedá jet. No ale zase, paráda velká. :D
vyprávěj mi o tom mám taktéž.. slušný kraválník.. ale nad 170 se to stišuje.. nebo úměrně přidáváš na rádiu.. :smoke: :smoke:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat 2.0TDi - kod motoru CBAB - je poruchovy ?

Příspěvek od KJirka »

tak to nevim, protože do tak velký rychlosti jsem to nikdy nevydržel mít otevřený a naopak při tak velký rychlosti mě ani nenapadne to otvírat :D
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Passat 2.0TDi - kod motoru CBAB - je poruchovy ?

Příspěvek od ricom »

KJirka píše:tak to nevim, protože do tak velký rychlosti jsem to nikdy nevydržel mít otevřený a naopak při tak velký rychlosti mě ani nenapadne to otvírat :D
ale pič... si pak člověk myslí že má cáábro.. zkus to nebuď měkej.. i hlavu zkus vystrčit.. dostaneš facku, že ti bude triko malý.. :tongue:

to jsem myslel, že jsi odvážnější Kimi :good:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat 2.0TDi - kod motoru CBAB - je poruchovy ?

Příspěvek od KJirka »

:rofl: :rofl: gábro, říkáš ? Mě to spíš přijde, jak špatně dovřený dveře. Dělá to prostě jen děsnej kravál. No ale, jak dycky říkám, za ty prachy, viď :D
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

orhydeus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 28.05.2016 18:30

Re: Passat 2.0TDi - kod motoru CBAB - je poruchovy ?

Příspěvek od orhydeus »

Já jsem koupil cca 5-6 měsíců zpět passata cbab. rok 2010 a má najeto 300 teď už víc. Auto je v Německu a bylo v Německu kupované. Je pravda že cena byla nízko. Hned po koupi jsem udělal jak rozvody, oleje, prohlídku a hlavně olej v DSG!!! Vůbec me nezajímala serviska. Je pravda že jsem už do něj nalil cca 50. Ale prv u servis 22 , ale mám klid. Pak zadní kotouče a dva čepy. 10 ale já chci vše originál. No a poslední rána byla zimaky. Teď mám v planu lakovnu mám tam pár drobotin na kapotě. A příští rok repase DSG. Možná po příští. Jinak k motoru CBAB dobrý, ale co jsem dohledal. Tak nejlepší jsou rok 2010 už měli jiný vstřikovače! Už to nebyl Bosch.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“