trasenie pri akceleracii - vyriesene - pre vyhladavac: klepani - treseni - predni naprava

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
PAN BAAAAAca
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 07.10.2013 14:59

trasenie pri akceleracii - vyriesene - pre vyhladavac: klepani - treseni - predni naprava

Příspěvek od PAN BAAAAAca »

zdravim pani,

mam vw passat 3.2 9/06 ma nabehane 165k, dsg, zhruba 1-2 tyzdne dozadu som si vsimol nasledujuci problem:
pri zrychlovani (nezalezi na otackach, ale ked je motor zohriaty tak je to horsie) zacne akoby poskakovat predna naprava (mam pocit akoby z prava dolava). Toto sa prejavuje len pri pridanom plyne. Trochu som sa hral s prevodovkou a nepocul som nic podozrive. Pomaly ale isto sa to zhorsuje.

podla toho co som za last 2 dni nasiel na nete, je podozrenie nasledujuce:
1. spojka
2. homokin. klb
3. polos

Ked mi v servise povedia blbost, tak aby som vedel a nemenil zbytocne co netreba :] Mate niekto skusenost s niecim podobnym?

Dikes.

Miro
Naposledy upravil(a) PAN BAAAAAca dne 14.10.2013 09:22, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
sakytu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 10.11.2009 18:39
Bydliště: SVWK/ Zlate Moravce / Nitra

Re: trasenie pri akceleracii

Příspěvek od sakytu »

Dobre si nasiel + este si tam zarad nejake tie čapy a silentbloky a bude to komplet :wink:
VW Golf IV Variant 1,9TDI ALH -> EGR-off + TT puky+ Jednohmota+HDS57+VR6+ Dlhy 5Qalt + 312mm ATE v predu + ATE v zadu + FB Sprint 764 + Chip by TDIFun-> 106kW/145PS/351Nm

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: trasenie pri akceleracii

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Moje zkušenost u dvou opravovaných vozů.
Při určitý rychlosti,dejme tomu mezi 70 a 90 km/h při akceleraci klepání celýho předku ,po ubrání plynu toto zmizí.
Pomohla výměna delší poloosy.
Obrázek

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: trasenie pri akceleracii

Příspěvek od 11mAjA11 »

No jo woe ale na Felacii, ne na Passtě 3.2 DSG...

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Debile debilní

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

PAN BAAAAAca
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 07.10.2013 14:59

Re: trasenie pri akceleracii

Příspěvek od PAN BAAAAAca »

satyku -> capy a silenty nie, bo len pri akceleracii neboj sa ozaj som dobre hladal :D

KOSTAL -> bingo! jednalo sa o vyklepany vnutorny klb na prednej pravej poloosy 220e Xkovy diel priamo z vw (inac nezohnatelny) + 40e praca (aj ked to trvalo max 40min :D) nova prava poloos stala okolo 800e a nahradu som nenasiel, btw. lava spidan komplet za 200e.. cize trosku nepomer :]

dikes za rady chalani ;)

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“