Automat.Převodovka

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Cure85
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 24.08.2013 01:00
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Automat.Převodovka

Příspěvek od Cure85 »

ahoj Mastrr!
Tak v tomhle jsem novaček.Je pravda?že mám taky automat,ale nakonec jsme to vyřešil koupi jiný na vrakovišti a se svšim všudy to mam za 15000 kč.a to doufam,že to bude poho.Mám jeden kontak kde by ti mohli poradit jak mne.
t.č: 603481997 Frencl Stanislav Oprava automato Zbraslavská 54, 15900 Praha 5
Netušim odkud jsi ale za zavolani nedáš.... http://www.frekoservis.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Možna to bude mněnič mezi rychlostmi.Tak ten stoji tak 12tis.
Skus to fakt s automechanikem ten ti řekne víc.

Mastrr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 08.05.2013 15:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Automat.Převodovka

Příspěvek od Mastrr »

Ahoj,
díky za radu. Jsem z pardubic a našel jsem tady taky njakej servis. jen za prohlidku a kontrolu převodovky chce 1000kč. Ostatně zkuenosti s AAA a vraceni zakoupeneho vozu na uvěr asi nemáš vid?

Uživatelský avatar
Cure85
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 24.08.2013 01:00
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Automat.Převodovka

Příspěvek od Cure85 »

Ahoj! asi bych do to šel.Aspon budeš vědet načem seš.Mne obvolavaní a vyhledavani stalo peníze,straceny čas a nervy na dranc :budo:
Mně řekli,že je potreba vyměna dvou veci+olej(ten se dava automaticky)+prace-predběžna cena 32tis...,no mohl bych už dávno jezdit zatim je ješte v servisu.
K tomu vráceni vozu:Podle zakona mužeš do pul roku odstoupit od smluvy.Zaleži take na tom co maš psané v té smlouve...s Bazarama nemam obzvašt skušenosti...

Mastrr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 08.05.2013 15:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Automat.Převodovka

Příspěvek od Mastrr »

No uvidíme. v Ačkach jsou kur.... Auto je tak njak v cajku jen mě celkem naštvala ta převodovka a to že to netopí jako muj starej pašak. Tam jsi na vydechu ruku neudržel a tyd u toho ... Až bude minus 10 tak to bude tak njak vlažný počitam. Pichnu to na kompa vyhodi mi to chybu asi 4 servomotru na klapky ale dyž je zkoušim všechny šlapou tak nevim. Klima taky nejde ale to je to nejmenší. Nez ty se obejdu :)

Uživatelský avatar
martasman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 21.12.2012 20:48
Bydliště: Středovýchodní Čechy

Re: Automat.Převodovka

Příspěvek od martasman »

Jinak ta věc, že to 1,2,3 jede špatně a 3,4,5 jede dobře je způsobena tím, že nižší stupně jedou právě přes měnič a vyšší stupně jsou už řazeny nějak napřímo, snižuje to tak spotřebu. Každopádně to ukazuje na vadu měniče....

Já osobně mam 5stupeň automat, ale ve skutečnosti je tam dvakrát trojka, jednou přes ten měnič a pak to přeřadí napřímo...
Passat 3BG 2,5 TDI Variant 120kw, 5kvalt automat, MCD navi, LED světla

Uživatelský avatar
Cure85
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 24.08.2013 01:00
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Automat.Převodovka

Příspěvek od Cure85 »

Mám ješte jednu myšlenku...jeden automech.co měl meho pašika napíchliho na poč.,nic moc sice nezistil,ale vysvetlil jsem mu muj problém,tak řikal,že to take muže byt nedostatečný tlak v motoru(špatna hadička,vaha vzduchu...),tak skusim ješte tuhle možnost "levnou" a pak pujdu asi do výměny měniče...??? co ty na to...

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Automat.Převodovka

Příspěvek od xerxes »

co to áš za motorizaci?

Uživatelský avatar
Cure85
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 24.08.2013 01:00
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Automat.Převodovka

Příspěvek od Cure85 »

Je to Vw Passat Variant 3BG AVB 1.9 tdi , 74kw. 4 stupnová hydraulická automat.převodovka-typ JPV

Uživatelský avatar
Cure85
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 24.08.2013 01:00
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Automat.Převodovka

Příspěvek od Cure85 »

Ahoj!
Převodový stupen 1,2,3 jsou v pohode,ale 4.
Když jedu po rovince,tak to kopne když to přehodí.(asi přitlačák) ale když jedu do kopce tou 80km/h,tak to začne drnčet kdyby měla vyskočit z pod kapoty a když předjíždim a přidám plyn tak to taky delá,ale když je na tachometru 100km/h,tak jede plynule.Nejhorší to je mezi 80-100km/h

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“