čeština do navigace

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
castiello
Člen klubu
Příspěvky: 298
Registrován: 08.10.2010 23:53
Bydliště: Kolín

čeština do navigace

Příspěvek od castiello »

Mohl by prosím někdo poradit, jak do MFD DX verze G nahrát český text?? Stáhnul jsem obě flash CD z této stránky : http://blackbull.webz.cz/utility/naviga ... ci_CD.html

Problém je ale v tom, že ať dělám, co dělám, český text se mi nedaří nahrát.
Zapnu navi, změním jazyk na němčinu, vyndám CD map, vložím CD s českým textem, objeví se nahrávání softwaru. Po nahrání se objeví že se navigace spustí a zároveň se CD samo vysune. Když ho tam dám zpátky, vidím obrazovku verze navi s možností "spustit navigační jednotku" "spustit TMC box" "vysunout CD" "konec" když dám konec, objeví se hláška, že navigační modul nejde zapnout. Vysunutí CD vysune CD a ostatní dvě volby nereagují na zmačknutí. Když kdykoliv od okamžiku, co CD samo vyjede, vrátím CD s mapami, začne opět nahrávání softwaru (předpokládám že starého/ne-českého). Po vybrání angličtiny se čeština nekoná a vše je anglicky.
Na druhou stranu, pokud tenhle proces udělám s českým hlasem, funguje bez problému... Vyberu angličtinu (metric) a navi mluví česky jak z praku, jen vidím anglický text. Já sám navi v angličtině mám a není s tím problém, ale otec a jeho další kolegové ve služebním autě mají stejnou navi a chtějí jí česky, protože bez češtiny umí i s několikahodinovou instruktáží jenom přepínat stanice rádia...
Hledal jsem všude na fóru, ale nikde problém s tím že by se nechtěly zobrazovat české texty...
Špatné je i to, že s tím autem nemůžu nikam dojet, protože v pracovní době pořád jezdí a mimo pracovní dobu musí být v garáži firmy a odtamtud ani na krok...
Elektroinstalace / datové sítě / kamerové + zabezpečovací systémy / IP telefony /
veřejné osvětlení / hlídání paliva strojů / PC servis / kancelářská technika / docházkové systémy

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: čeština do navigace

Příspěvek od tornado1 »

G je can navi, cpeš tam něco co tam vůbec nepatří... jak můžeš nahrávat software který je někde z netu a pro úplně jinou navigaci??
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
castiello
Člen klubu
Příspěvky: 298
Registrován: 08.10.2010 23:53
Bydliště: Kolín

Re: čeština do navigace

Příspěvek od castiello »

Dobře, gratuluju ti že jsi mi řek že to tam nepatří.... Místo toho jsi ale mohl alespoň napovědět, co opravdu s tím...
Elektroinstalace / datové sítě / kamerové + zabezpečovací systémy / IP telefony /
veřejné osvětlení / hlídání paliva strojů / PC servis / kancelářská technika / docházkové systémy

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: čeština do navigace

Příspěvek od tornado1 »

vytahnout eeprom, upravit obsah /přeložit/ a nahrát zpět...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: čeština do navigace

Příspěvek od tornado1 »

a nemusíš mi gratulovat, nestojím o to...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
castiello
Člen klubu
Příspěvky: 298
Registrován: 08.10.2010 23:53
Bydliště: Kolín

Re: čeština do navigace

Příspěvek od castiello »

vytáhnout, přeložit, nahrát....
Že by to ještě nikdo nepřeložil? Resp. že by to nebylo nikde dostupné? To se mi trošku nezdá... A proč vlastně G nejde přes to CD a ostatní jdou?
Elektroinstalace / datové sítě / kamerové + zabezpečovací systémy / IP telefony /
veřejné osvětlení / hlídání paliva strojů / PC servis / kancelářská technika / docházkové systémy

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“