Passat B5,5 blbne elektrika prosim o radu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
kmakma
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 06.10.2013 23:52

Passat B5,5 blbne elektrika prosim o radu

Příspěvek od kmakma »

Zdravím mám passat B5,5, 1,9 TDi 4x4 ..teda je to B5 rok 2000 ale komplet interier je rok 2003, kúpil som ho všetko v pohode a deň po dni sa niečo j*** ... začal mi svietiť ABS ESP, snímač uhlu natočenia volantu nereaguje, skúšal som cez vag, čiže ten vymeniť to by problém nebol... o týždeň mi za jazdy začalo všetko blikať svietiť, otáčkomer skákať hore dolu a blikať STOP... proste absolútne blba prístrojovka ... o chvíľu začalo samovoľne zamykať ... najnovšie už blikajú aj výstražné....už som z toho šedivý a neviem kde mám hľadať chybu... mohla by mať RJ komfortu niečo aj s tou mojou prístrojovkou ? hľadať chybu v kábloch alebo priamo RJ keď to začalo všetko naraz štrajkovať ... prosím poraďte mi niekto ... Vďaka za rady !!!

DUB57
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 08.02.2011 08:18
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Passat B5,5 blbne elektrika prosim o radu

Příspěvek od DUB57 »

Co k tomu dodat,když je to všechno překopané.Proč to kupujete.Já to mám vše v originálu a za celou dobu co to mám (tři roky) jsem na to nesáh.Co znamená interiér 2003,to je jako sedačky,nebo elektro.
VW Passat variant 1.9 TDI 96 KW 2003,VW Polo variant 1.9 SDI 1999,škoda 440 spartak 1957

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“