olej do pevodovky a diferencialu a rozvodovek

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
PETR BEJDAK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 01.10.2013 19:33

Re: olej do pevodovky a diferencialu a rozvodovek

Příspěvek od PETR BEJDAK »

díky za radu moc mi pomohla,nemáš ještě nějakou

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: olej do pevodovky a diferencialu a rozvodovek

Příspěvek od Mára_VR6 »

co ti nepomohlo???
Dojedeš do VW, řekneš pánovi VIN a on ti dá olej. Co je na tom.
A jsou tam klasika vypouštěcí a nalívací otvory, jako u všech převodovek.
A je to už detailně popsáno, tady :!: http://www.vw-club.cz/search.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

pyrrus78
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 24.10.2013 21:08

Příspěvek od pyrrus78 »

Ahoj chlapi, omlouvam se ze mam ten samej blbej dotaz, ale ja se z tech.autorizovanych servisu picnu. Mam 08 3.0TDI V6 a jelikoz jsem to ted koupil a rikal jsem si ze o proti udavanych 95tis km to ma najeto buhvi kolik, tak jsem chtel vymenit v prednim, zadnim a rozvodce a aut.prevodovce vymenit olej...
Jenze oni jsou uplne mimo. Porad mi rikaj ze to je dozivotka a ze menit netreba. Nasli mi objednaci cisla ale zase nevedej kolik... prosim prosim kolik a popr jakej se vejde do predniho a zadniho dif a rozvodky mezi. S kolik do prevodovky ? Plnili jste prevodovku spodem plnickou nebo nalejvakem z boju ? Mic moc dekuju
Tom


Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: olej do pevodovky a diferencialu a rozvodovek

Příspěvek od ameron »

Vsak to maju napisane v Etke :) skus radsej zmenit servis ked nevedia ani citat, mne islo vsade liter len do zadu 1,6 ci kolko teda potrebujes kupit dokopy 4 litre (ale to zalezi na vybave cize radsej ist do ineho servisu kde sa vyznaju) ale vsade to je ine objednavacie cislo. A do prevodovky zalezi ci sa meni cela napln (to sa da nejakou pumpou co to precerpa z celeho okruhu), alebo len z vane.

pyrrus78
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 24.10.2013 21:08

Příspěvek od pyrrus78 »

Moc dekuju. Ja mam na predku i zadku stejny objednaci cislo. Jen do rozvodky je jiny. Doufam ze to umej aspon precist. Jestli ty diferaky oddelam protoze mi dali spatnej tak mu zakroutim krkem :-). Jeste jednou dekuju !!

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Neznalek tdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 197
Registrován: 15.03.2012 18:01
Bydliště: Havířov

Re: olej do pevodovky a diferencialu a rozvodovek

Příspěvek od Neznalek tdi »

Rozdíl je ve velikosti balení , 0,5l a 1,0l a každé má jiné objednací číslo

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: olej do pevodovky a diferencialu a rozvodovek

Příspěvek od ameron »

Podla mna by sa nic nestalo keby dam vsade hocijaky kvalitny prevodovy olej :), lebo podla mna ten olej bol uplne rovnaky len v inom baleni ako pises. Ale ked to menim raz za 100tkm tak som si pre ten dobry pocit doplatil :)

Odpovědět

Zpět na „Touareg“