20 sekund mlzeni oken, vymena radiatoru !!! NAVOD !!! + VIDEO

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Sedlo01
Závodník
Závodník
Příspěvky: 625
Registrován: 02.09.2012 13:32
Bydliště: České Budějovice

Re: 20 sekund VYRESENO ...

Příspěvek od Sedlo01 »

Todle samí jsem řešil na Astře, tam to ale teklo přes torpédo na pilák a furt se mi to vevnitř rosilo. Nicméně máš štěstí že ti to jen rosilo dovnitř, dost často se stává když ti stojí v tomhle místě voda že si ho natáhne posilovač a pak to nebrzdí.
Passat B5.5 variant Highline, 9/2001, 1.9TDI-PD AVF 4motion @ GaragePower by Lubosk, FMIC, EGR OFF, KAT OFF, hybrid GT1752V, jednohmota s HDS
Obrázek Spotřeba VOLKSWAGEN Passat B5,5 1.9 TDI 96 kW / 130 HP

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: 20 sekund VYRESENO ...

Příspěvek od M@ty »

Ještě bych zkontroloval zda není mokro na podlaze pod hluk. izolací.
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

codydoyle.uk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 14.09.2013 12:44

Re: 20 sekund VYRESENO ...

Příspěvek od codydoyle.uk »

tak jak tady psal dymak, voda se ztraci a OKNA se opet mlzi..., takze... dneska rozborka...kabin. radiator ven, mam uz novej a zitra to uz jen poskladat... takze ted uz to snad bude vyreseno... Poprve jak jsem psal, tak jsem s tim autem nikde moc nebyl a vypadala to ok, ale jak jsem vyjel na delsi cestu, tak to zase zacalo... No shrnu to.... dostat se k tomu je pekna pakarna,... jak rika muj otec: Prcacka, to je hracka, ale prace, to je drina. Nejakych aut uz jsem rozebral, ale tohle je fakt narez... absolutne nepristupne sroubky... atp. Kvuli radiatoru rozebrat pul auta.... a to jsem to jeste napul nechal tam, protoze se mi opravdu uz nechtelo hledat dalsich asi pet sroubku ze spoda a ze zadu abych to vyndal cele.... ono by to slo asi i lip, ale musel bych odpojit trubky od klimy a to se mi nechtelo.... viz foto...

Jak jsem vyndal ten radiator, tak tam v te kapse topeni pekne plaval v nemrzce... tak jsem ho zkoumal a netesni nahore... takova pi****na a rozborka pul auto... no nic, zitra to slozim a snad to bude ok... zatim
radiator 1.jpg
radiator 2.jpg

Sedlo01
Závodník
Závodník
Příspěvky: 625
Registrován: 02.09.2012 13:32
Bydliště: České Budějovice

Re: 20 sekund NEE-VYRESENO ... ale uz snad ...foto

Příspěvek od Sedlo01 »

Pěkný palubku jsem měl sundanou, koukám ale todle je ještě o lvl dál, snad mi nikdy nepraskne
Passat B5.5 variant Highline, 9/2001, 1.9TDI-PD AVF 4motion @ GaragePower by Lubosk, FMIC, EGR OFF, KAT OFF, hybrid GT1752V, jednohmota s HDS
Obrázek Spotřeba VOLKSWAGEN Passat B5,5 1.9 TDI 96 kW / 130 HP

codydoyle.uk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 14.09.2013 12:44

Re: 20 sekund NEE-VYRESENO ... ale uz snad ...foto

Příspěvek od codydoyle.uk »

Sedlo01 píše:Pěkný palubku jsem měl sundanou, koukám ale todle je ještě o lvl dál, snad mi nikdy nepraskne
sem nekde cetl:

zavada: Netesny radiator...oprava: ODBORNY SERVIS :-)

Sedlo01
Závodník
Závodník
Příspěvky: 625
Registrován: 02.09.2012 13:32
Bydliště: České Budějovice

Re: 20 sekund NEE-VYRESENO ... ale uz snad ...foto

Příspěvek od Sedlo01 »

No když si vzpomenu jak mi tekli nervi při sundavání tý palubky tak bych to do servisu asi dal :D
Passat B5.5 variant Highline, 9/2001, 1.9TDI-PD AVF 4motion @ GaragePower by Lubosk, FMIC, EGR OFF, KAT OFF, hybrid GT1752V, jednohmota s HDS
Obrázek Spotřeba VOLKSWAGEN Passat B5,5 1.9 TDI 96 kW / 130 HP

mvvavra
Člen klubu
Příspěvky: 75
Registrován: 29.04.2013 10:42
Bydliště: Praha

Re: 20 sekund NEE-VYRESENO ... ale uz snad ...foto

Příspěvek od mvvavra »

Tak to si děláš srandu,že kuli radiatoru budu muset vyndat celou palubku ??????Mám ucpaný radiator a špekuluju jak to udělat nejlepší variantou?Když to vidím jdou na mně mrákoty!!!!

codydoyle.uk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 14.09.2013 12:44

Re: 20 sekund NEE-VYRESENO ... ale uz snad ...foto

Příspěvek od codydoyle.uk »

mvvavra píše:Tak to si děláš srandu,že kuli radiatoru budu muset vyndat celou palubku ??????Mám ucpaný radiator a špekuluju jak to udělat nejlepší variantou?Když to vidím jdou na mně mrákoty!!!!
po vcerejsim spekulovani jak to co nejlepe osidit, abych toho musel sundavat co nejmene, jsem zjistil, ze je lepsi to rozhodit cele ... a uplne nejlepsi varianta je vypustit klimu, odpojit hadice a pak by to slo jeste lepe... dam dnes jeste nejake fotky... :)

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: 20 sekund NEE-VYRESENO ... ale uz snad ...foto

Příspěvek od hasmen »

Já tohle řeším taky... dříve se mi ztrácela voda,okna zamlžený a potažený mastným filmem... Po výměně plastové příruby voda drží,no občas zamlžený okno... Zkusil jsem už tekutý těsnící přípravek do okruhu topení,Sonax proti pocení skel,ale vyhráno není.
Přes zimu to nějak vydržím a na jaře půjde topení ven :baseball:

Uživatelský avatar
Lukes_610
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 11.10.2008 16:54
Bydliště: Moravský Žižkov předměstí (Velkých Bilovic)
Kontaktovat uživatele:

Re: 20 sekund NEE-VYRESENO ... ale uz snad ...foto

Příspěvek od Lukes_610 »

Jak tak vidím topná sezóna už začíná :laugh: já už dělal před týdnem Golfa III a tedka mě čeká eště G IV :laugh:

Sedlo01
Závodník
Závodník
Příspěvky: 625
Registrován: 02.09.2012 13:32
Bydliště: České Budějovice

Re: 20 sekund NEE-VYRESENO ... ale uz snad ...foto

Příspěvek od Sedlo01 »

Mě se to naštěstí tim tekutým těsněním vyřešilo. Ale netušim kde mi to teklo. Kdyby někdo chtěl mohu poskytnou pěknej návod na sundání palubky.
Passat B5.5 variant Highline, 9/2001, 1.9TDI-PD AVF 4motion @ GaragePower by Lubosk, FMIC, EGR OFF, KAT OFF, hybrid GT1752V, jednohmota s HDS
Obrázek Spotřeba VOLKSWAGEN Passat B5,5 1.9 TDI 96 kW / 130 HP

hucelnevim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 462
Registrován: 17.02.2013 20:00

Re: 20 sekund NEE-VYRESENO ... ale uz snad ...foto

Příspěvek od hucelnevim »

Lukes_610 píše:Jak tak vidím topná sezóna už začíná :laugh: já už dělal před týdnem Golfa III a tedka mě čeká eště G IV :laugh:

no jo to je klasika...v zime nam to netopi v lete nam to nechadi :-D
Je to pašák a baští 5,5 litru ropy na 100, 1,9 TDI PD, 85 kw

codydoyle.uk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 14.09.2013 12:44

Re: 20 sekund NEE-VYRESENO ... ale uz snad ...foto

Příspěvek od codydoyle.uk »

tak dnesek, posledni foto asi pul hodky pred dokoncenim, ted uz je to komplet pohromade...rano jeste nastavim volant... pekne jsem se s tim dnes potrapil, pze uz to majitel prede mnou asi rozdelaval a docela jsem byl prekvapen kolik sroubku a uchytu tam chybelo, taky tam bylo par utrzenych drzaku...takze jsem svaroval a svoravol (plasty)... musel jsem zajet na vrakac pro spony nejake sroubky, atp... takze jsem to cca daval zpet 8 hodin, ale jak rikam...s ruznyma opravama... Ale ted to sedi krasne a nehne se ani mm, ani nevrzne :smoke:

Jinak jsem to teda dneska jeste docela zkoumal a rozhodne uz vim, jak se to da udelat 3x rychleji... zitra napisi navod, kdyby nekdo potreboval, tim zpusobem to bude parada... Ja si totiz dnes malem 20x vykloubil ruce, jak jsem tam daval ty sroubky zezadu... konec!!!
WP_20131105_001.jpg
nejde to moc videt, ale jeste tam rano stala ta nemrzka... cely jsem to cistil i s klapkama....
nejde to moc videt, ale jeste tam rano stala ta nemrzka... cely jsem to cistil i s klapkama....
WP_20131105_002.jpg
WP_20131105_004.jpg
WP_20131105_005.jpg

codydoyle.uk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 14.09.2013 12:44

Re: 20 sekund NEE-VYRESENO ... ale uz snad ...foto

Příspěvek od codydoyle.uk »

dalsi foto...
WP_20131105_006.jpg
WP_20131105_007.jpg
WP_20131105_008.jpg

Uživatelský avatar
JayFlexx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 769
Registrován: 16.09.2012 14:32
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: 20 sekund NEE-VYRESENO ... ale uz snad ...foto

Příspěvek od JayFlexx »

Chlapi omlouvám se nejsem vlastníkem Pašíka, ovšem mám uplně stejný problem na Polenu.

1. Mizí nemrzka
2. Po spuštění klimy se začně strašně rosit okno, vzduch zevnitř páchne spáleninou, a i když netopim a nemam to nastavene na uplně nejnižší bod tak to topí i tak...

Takže taky, zhodit palubku, nový radiátor..??
exVW Polo 6N2 1.4 16V 74kW
exVW Polo 6N2 1.6 16V 92kW GTI
Audi Coupe 2.0 8v 85kW

:arrow: Čištění interiérů a renovace autolaků

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“