Redukce na couvací kameru pro rns 510

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
DušanH
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 08.07.2013 11:19

Redukce na couvací kameru pro rns 510

Příspěvek od DušanH »

Koupil jsem si do Touarega novější navigace RNS 510, předtím tam byla MDF2, ale konektor pro couvací kameru je jiný, slyšel jsem, že existuje převodník (ten je drahý kolem 3000kč), ale taky pry existuje nějaká redukce, což by měla být stokorunová položka... Co říkáte? Prosím o radu. díky

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Redukce na couvací kameru pro rns 510

Příspěvek od tornado1 »

pokud je to touareg 2007 a výše tak je nutné vyměnit konektor kamery a HLAVNE RJ KAMERY... a pokud to je předface tak na origo kameru zapomen... a hlavně ti nepojede na navigaci nic bez úprav vůbec
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

DušanH
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 08.07.2013 11:19

Re: Redukce na couvací kameru pro rns 510

Příspěvek od DušanH »

Touareg je po faceliftu. Navigace všechno pohoda, jen ta kamera :-( Konektor kamery a RJ kamery? Nějaký odkaz, cena prosím.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Redukce na couvací kameru pro rns 510

Příspěvek od tornado1 »

navigace by se měla po montáži nakodovat, zkontrolovat fw jestli je 7L6 aby vše fungovalo včetně přepínání stanic na volantu Rollerem... dále tam musí být odpovídající fw aby fungovala kamera tak jak má...

nová jednotka kamery se musí také nakodovat

dělal jsem několikrát - i na svém voze
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

DušanH
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 08.07.2013 11:19

Re: Redukce na couvací kameru pro rns 510

Příspěvek od DušanH »

Řeším pouze tu couvací kameru. Všechno funguje, vše je nakodované! Navigace je v autě, jen nebylo jak připojit tu couvací kameru protože nesedí konektor. Vím o někom kdo mi to udělá, aby to fungovalo, ale chci se ujistit, co a jak a jaká je cena, aby mě zbytečně neobral...

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Redukce na couvací kameru pro rns 510

Příspěvek od tornado1 »

no zřejmě neví jak to udělat když chtěl řešit originál couvací kameru přes nějaký čínský převodník který se používá na připojení neoriginální kamery!! ten se pro originální kameru nedá použít a nezobrazuje traketorii couvání...

v žádném případě ti nebude kamera zobrazovat při připojení nějaké redukce konektoru, ten konektor se musí také přepinovat...

vyměn mechanika...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Redukce na couvací kameru pro rns 510

Příspěvek od tornado1 »

a jsi si navíc jistý že tam máš firmware který ti s originální kamerou bude fungovat???
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Touareg“