Turek náš sen

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Zamčeno
Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Turek náš sen

Příspěvek od Hudy »

Zdarec tak už pomalu pokukuju po nějaký káře,Passátek už má najeto sic slouží moc dobře.S manželkou se nám líbí Touareg ale mám obavu z té elektroniky kterou je autíčko přeplněno.Obavu mi taky dělá poruchovost která je dost vysoká - teda co jsem četl.Motorizaci bych si představoval benzínovou 3,2 v automatu.Cenovka tak kolem 400 000 - 450 000 kč.Poradíte?Děkuju

pyrrus78
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 24.10.2013 21:08

Příspěvek od pyrrus78 »

Ja sel min tyden do 3.0 v6 176kW diesel. RV08 90tis najeto v plne palbe a jsem unesenej :-) fakt super. V zime a v slabsim terenu se neztratis a po dalnici to frci krasne. Do mesta na nase dilnice taky super. Vem si s vzduch.podvozkem. Da se to vse opravit nebo koupit z vrakace a jizda je fakt pohodlna...tak to jsou zatim moje postrehy. Koupil jsem ho od znameho za 330tis bez DPH. Takze bys mel sehnat novejsiho asi... ja mel trochu stesti protoze znameho chytli s chlastem tak si 2roky nezaridi. Ve vzteku mi ho prodal...

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Turek náš sen

Příspěvek od Mára_VR6 »

Je tady napsáno všechno, hledej
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Zamčeno

Zpět na „Touareg“